לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2007, 10:01
צלמית המשתמש של Flamma Quidus
  Flamma Quidus Flamma Quidus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.07
אנשים קרובים ברוח.

שמתי לב שאף אחד לא שם לב עד כמה שהעולם מצחיק, ועד כמה שהאנשים לא יכולים להתנתק מעצמם והאגו שלהם ובלה בלה בלה

קיצור נמאס לי לחיות בעולם של אנשים שלא יכולים להתנתק מעצמם, או רק בעזרת סמים. משעמם. יש מצב שזה פשוט כי אני חיי בחרה של חברה, אבל...

אני אפילו רציתי ליזום מהפכה מרוב העצבים, אבל אז צחקתי, אמרתי שאין לי לא זמן לא כסף לא אנשים שבאמת מבינים ויכולים.

אני רוצה חברה של אנשים שבאמת יודעת מה היא רוצה מהחיים שלה וזה לא "סקס, אוכל וריקודים" (צרכים בסיסיים). כי כן, יש מצבים שאני מרגיד נורא בודד, כמו שאמרה ידודה שלי: "כשאתה לא מתנהג כמו לייצן, אתה מאמת נראה מבוגר, וכשאתה מדבר מעיניין לשמוע לא משנה על מה זה. אבל יש בכה משהוא מוזר, מפחיד, מין ריקונות אפלה". היא מדברת על זה שאני באמת כנע עם עצמי עד רמות. כן, זה לא קל, אבל זה הכל עניין של לצאת מהMATRIX, רק עם הקטע שאין באמת REAL WORLD.

אז הרטע או לא לבקות לכם על הקטף, אני רוצה לשאול עם יש כאן אנשים בראש שלי?

בכבוד, וסליחה על שגיועות הכתיב...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2007, 21:48
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
תראה,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Flamma Quidus שמתחילה ב "אנשים קרובים ברוח."

כל אחד בשלב כזה או אחר מתחיל לפקפק ביחסים שלו עם העולם החיצון, עם חברים, ולעיתים אפילו עם משפחה...
פתאום הדברים שעניינו אותנו שנה שעברה לא מעניינים אותנו היום, בעוד את אחרים הם מעסיקים 24 שעות ביממה. זה תהליך מסויים של התבגרות, של הבנה, של קבלה של מי שאתה ופרידה מי שמסתבר לא היית עד עכשיו.
אתה נשמע כאילו מצפה למשהו אחר שיגיע, כאילו להתקדם עם החיים ולראות לאן הם יביאו אותך- אבל ההמתנה הזאת יכולה להיות הרסנית- שכן מרוב הציפייה למשהו שישתנה או יתחדש אתה עלול לפספס את אותו רגע בו הבנת שאלה החיים שאתה רוצה לחיות.
תמיד יש רגעים של בלבול, זה קורה לכולנו. תוהים למה אנחנו פה, מה אני אמור לעשות בחיים חוץ מסקס אוכל שינה ושאר הדברים שמעסיקים אנשים בגילנו. התשובה תתבהר לך, אתה תתחיל בשלב מסויים להכנס לחיים אמיתיים בהם יהיה לך סדר ומסגרת מסויימת, ותרגיש על בשרך את השינוי.
שינוי של כולם בנוגע לגישה לחיים אולי לעולם לא יגיע, כי יש אנשים שעד גיל 40 מחפשים את עצמם ומרגישים שזהו איזשהו עולם דמיוני ולא משקיעים בו מי-יודע-מה. מנסיון- הישועה תגיע. בדמות אדם, אירוע או משהו אחר, אבל הפאזה הזאת תשתנה.

בהצלחה

דניאל.

ישן 30-03-2007, 19:30
צלמית המשתמש של Flamma Quidus
  Flamma Quidus Flamma Quidus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Flamma Quidus שמתחילה ב "אנשים קרובים ברוח."

cohenrm, אתה עוד צעיר, תהנה מהחיים כי הדרך שלי באמת לא שווה. אנחנו מה שאנחנו לא כי אני יכולים אלה כי אנחנו פשוט לא יכולים להיות לא אנחנו...

Sonny, הנאה זה רק תגובה מסוימת של הגוף המראה על נכונות המצב. אני חי בשביל כלום, אני חי כי הולידו אותי (לא שזה מפריעה לי ואין לי בעיה להמשיך לחיות עוד המון זמן)

Benor2005, סתם להנות מהחיים פשוט לא הדרך שלי, כמו שאמרתי הבנה זה תחל'ס לשם מה אני רוצה לחיות, ואני את האנשים בראש שלי לא כדי להרגיש בנח (אני יכול להיות חברותי ולהנות מזה) אלה פשוט כדי לשלב כוחות.

Lompa, אני מקבל את זה, השאלה איפה יש אנשים בראש שלי? בגדול שאלה של גאוסוציולוגיה

persephone, תודה על רצון ההבנה, אבל זה לא קטע של "נער גדל-השתנה, צרכים השתנו לכן החברה הקיימת לא עונה על צרכים, וגם לא יודע הנער עצמו את צרכיו", זה יותר קטע של "בההה עם הייתי בחברה של אנשים בראש שלי אז קצב ההתפתחות שלי (ושלהם כנראה) יגדל. אני יודעה מה אני רוצה ואיך לקבל השאלה איפה זה... מבין?

תודה על תגובתכם וסליחה על שגיעות הכתיב....

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר