לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2007, 14:54
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
האנציקלופדיה לסווג אנשים :) !!

אוקי חברה עכב פתיחת האשכול "המדריך למצוא ערס" היה לי רעיון לגבש את כול התיאורים של אנשים (ערסים , פאקצות וכו'....)

האנציקלופדיה לסווג אנשים

באדיבות ( הרבה משתמשים ) XD

1. רודף שמלות

1. תיאור + הסבר :

מה נשים לובשות (חוץ מג'ינסים)? יפה - שמלות!
ומה עושה גבר חרמן?! רודף אחריהשמלות שלהן

(נכתב במקור על ידי : CM0S )

2.תיאור :

סטוצניק - במילה אחת

(נכתב במקור על ידי : RedBlossom )

3. תיאור :

זה מישהו שמטריד שמלות תמימות ברחוב

( נכתב במקור על ידי : 4l0n )

4. תיאור + הסבר :

רודף שמלות זה אחד שאוהב ללבוש בגדי נשים

( נכתב מקור על ידי : Sonny )

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

2. הפאקצה

1. תיאור ( מידע כללי ) :

הפאקצה היא יצור הנוצר כתוצאה מהפופולאריות הגבוהה לה זכו הבלוגים בתקופה האחרונה ,הפאקצה היא תופעה מדאיגה

אשר מאיימת על החיים , הראייה והשפה העברית .

הפאקצות הן בעיקר בנות 12 עד 18 אשר משתמשות בצבעים זוהרים כמו ורוד וצהובוכותבות בשפת L33t שפה שבה משתמשים סימנים ומספרים במקום אותיות.

איזוריהמחייה של הפאקצות הן בעיקר ישרא-בלוג ופורומים שונים הן מעצריות את כל מה שזז והיהבטלויזיה ומרבות להשתמש בכפתורי "גם אני".

( נכתב במקור על ידי : gyuval13 )

2. הסבר :

קודם כל זה פקצ"ע שזה ראשי תיבות של פרחה קטנה וצעקנית

( נכתב במקור על ידי : Globetrotter )

3. מידע מורחב :

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%90%D7%A7%D7%A6%D7%94

( נכתב במקור על ידי חבר בפרום והוא : gyuval13 )

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

3.ערסים :

1. הסבר מורחב ורב מידע על ערסים :

ערס צעצוע -

מראה: אשכנזי מתלהב. הערס צעצוע מסתובב בדרך כלל עםבגדי-ים של בילבונג וחולצות גלישה, הוא לפעמים חובש איזה כובע, בדרך כלל כובע קסקט (רק מצחייה בלי הלמעלה), נעליים אלגנט, לעתים נעלי בר-מצווה שחורות, לערס יש שרשרתבמשקל 40 קילו של הראפר האהוב עליו סאבלימינל.

דיבור: "חכה חכה אני מביא אתאח שלי אני יזיין אותך", "בונא אתה לא יודע איזה גב יש לי"

מכונית: אופני BMX עם כוס פלסטיק מאחורה כדי שזה יעשה רעש של אופנוע.

מאפייני העבריין: מסתובב בעיר, לא יוצא ממנה, יושב בתנוחת הרגליים הפתוחותונשען עם הידיים על הברכיים ועושה בריכה של רוק בין רגליו, קורא לכל בחורה שעוברת "כפרה ועיניים".

מה בתיק הפלילי: פעם הוא גנב מהסופר ארטיק קרח ולא תפסואותו , גבר!

מוזיקה: 50 סנט, זוהר ארגוב, פופ, ראפ, וטראנסים למתחילים.[]

שם נפוץ: דין, גיא, יוגב, איתי. (אם זהו שמכם נא לא להעלב)

-
הערס המצוי -

מראה: ג`ינס של כאוס, חולצה של כאוס, נעלייפומה של כאוס, ג`ל של מניאק בשערות - השיער בדרך כלל מחומצן לבלונד נזלת. כשהערסהמצוי יורד למטה לפגוש חבר הוא תמיד ירד בחליפת טרנינג "אדידס" של כאוס.

דיבור: "וואלק מיייייייייי????", "צא יא מניאק צאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!", "תוריד ת`יד!!!! (במבטא ערבי קל)", "וואלק בואי בואי רגע בואי!!", "שתוק יא אשכניזימניייייק", "באמא שלי נשבע לך אחושרמוטה!!!". ממש שפה גבוהה

מכונית: אופנוע DT, מיול, פיאט (אונו, פונטו, מריה, בראבה), פג`ו 205 Forever , לאחרונה יש לערסים תחביב לשפר אתהמכוניות, עם ספויילרים של אף-15, ג`נטים של משאית, מדבקות של NO-FEAR, ו-RIEGER.

מאפייני העבריין: מסתובב בשכונה, יוצא לפאבים "לדפוק תראש אחולמניוקי", יוצא למסיבות, רב מכות, חלק דוקרים, חלק "משאילים" טייפים ממכוניות, אוהב לשאול כמהאתה מוכר את האוטו שאפילו אין להם כסף לקנות ארטיק של ההתנתקות, אוהב לנסוע 130 עלהפיאט ולשמוע טראנסים פול ווליום. לערס המצוי סגנון נהיגה מיוחד, או שהוא נצמד להגהכמה שהוא יכול, או שהוא עם המשענת אחורה עד הסוף.

מה בתיק הפלילי: אולידקירה, אולי קצת סמים, לא משהו רציני, לחלק כבר יש פז"מ במוסד לכבדים יותר, כמהדו"חות מהירות וחניה.

מוזיקה: טראנסים, מזרחית כבדה וזוהר ארגוב לפניהשינה.

שם נפוץ: שימי, לירן, אלירן, שלומי, יוסי.(אם זהו שמכם נא לא להעלב)

-
ערס פשע-

מראה: שיער מסורק לצד, שרשרת זהב אמיתית שהיה עודלסבא שלו בעיראק, חולצות מכופתרות, ג`ינס אלגנט, נעליי חתונה שחורות, בקיצור - נראהכאילו כל יום הוא הולך לברית. לפעמים יש להם קעקוע של "אמא אני אוהב אותך" עלהזרוע.

דיבור: "וואלק אני עשיתי כבר המכה!", "שמעון אני הולך הבית", "חבללי עליך יש`ך דווקא פנים יפות", "אללללק אתההההההה", "בחיית תסדר אותי"

מכונית: הוּנדה סיויק, סובארו פשע, ב.מ.וו. 89 שחורה.

מאפייני העבריין: כבר "ישב", כבר דקר, כבר פרץ וכבר ראה הכל בחיים, עוד מעטיראה גם כלא. הערס פשע הוא באמת ערס מסוכן, מפני שהוא לא צריך את החברים שלו כדילתת מכות, הוא ישר דוקר, ישר מרביץ, בלי דיבורים לפני ואחרי, נוהג מהר ומצפצףלמנייקים, יש לו חברים בדואים וערבים שאיתם הוא מביא זונות וסמים לארץ, הוא כברבונה את דרכו בעולם הפשע. לרוב הוא מת בדרך או נכנס לכלא ואז יוצא ופותח קיוסק.

מה בתיק הפלילי: עברות יותר כבדות, דקירות, אלימות קשה, 200 דוחות, סמים, פריצות.

מוזיקה: זוהר ארגוב [המלך].

שם נפוץ: אבי, משה, איציק, גדליה וחיים. (אם זהו שמכם נא לא להעלב)

-
ערס ים -

מראה: תמיד שזוף חצי שחור-פחם, עם שיער ארוך אסוף בקוקו עם גלח בצדדים, תמיד עם הראשמורכן מעט קדימה, במבט של "למה מה קרה" על העיניים, בגד ים של חברה לא ידועה.

דיבור: לא מדבר הרבה, רק על כוסיות.

מכונית: Jeep Wrangler, חסקה

מאפייני העבריין: מזיין שבדיות, מזיין תיירות, יודעאנגלית כמו חכם חנוכה בסרט "חגיגה בסנוקר", חיי את החיים שלו ולא הולך מכות כמעט (אבל אם אתם הולכים איתו מכות חבל לכם על הזמן)יעבוד בתור מציל, תמיד משחק מטקות!

מה בתיק פלילי: אין כלום, אולי מקרה טביעה חשוד

מוזיקה: זוהרארגוב.

שם נפוץ: רועי , שימי, אדיר

-
זקנים תימנים-

מראה: תלתלים על הכתפיים, על הגב, על הבטן ועל הרגליים, היחידים שהולכים עםבגד ים תחתונים, שיער לבן מקורזל, סיגרית TIME בפה ולוח שש בש.

דיבור: מדברים על המצב במדינה 24 שעות.

מכונית: מזדה 323שמורה, יד שניה, טסט לשנה, מזגן, במצב מכני מצויין!!!!

מאפייני העבריין: צובט למלצריות בתחת, מעשן, שותה בירה "מכבי", משחק שש בש ומטקות, גר בים.

מה בתיק הפלילי: אין כלום [?!]

מוזיקה: זוהר ארגוב המלך!!! מוזיקהתימנית אסלית, ציון גולן, אייל גולן, אייל ציון.

שם נפוץ: ששי, ששון, שמעון, זכריה

-
ערס במשקל כבד -

מראה: מסודר, מטופח, נראה כמורוזנשטיין ואלפרון.

דיבור: לא יודעים, עדיין אף אחד לא יצא חי כדי לספר.

מכונית: ב.מ.וו סדרה 7, מרצדס משוריינת, וולוו.

מאפייני העבריין: שולט בסמים, שולט בהימורים, עבריין רציני, שומעים עליובחדשות וקוראים עליו בעיתונים.

מה בתיק הפלילי: זה לא תיק זה קיטבג.

מוזיקה: זוהר ארגוב ומוזיקה קלאסית.

שם נפוץ: אלפרון, רוזנשטיין. (אם זהו שמכם מהר להחליף שם ודחוף!)

( נכתב במקור על ידי : DanDS )

2. מקרה ( חוויה אישית ) :

גם לכם יש בעיר את החארות הקטנים שיש להם איזה אח טיפש ועבריין ופולחבריםערסיםגדולים,
הרי ברור שהתשובה היאכן.
אני כבר משתגע מכל הילדים האלה שכל אחד חושב שהוא מישו ומפריע לשחק כדורגלאו כל דבר שהוא.
השאלה שלי מה אתם אומרים לעשות כשערס גמד מתחילאיתך..?
לחטוף תכפה או תקללות שלו או את זה שהוא סתם מחליט לקפץ על המגרשבניסיון להפריע( ואז ככה תלכו הביתה בידיעה שלא יחכו לכם מחר מתחת לבית) ,או פשוטלפוצץ לו תחיים וזיין מה שיקרה אח"כ עם ה"חברים" שלו.

זו דילמה שמעסיקה אותיכבר הרבה זמן..!!

=]

( נכתב במקור על ידי :sharpedge )

3. עצות ו מקרים :

תשמע בגדול פשוט תנסה להתעלם עד כמה שאפשר להבליג אפילו אם זה יפגע לך קצת באגו, אני הייתי מעדיף את זה על מכות או במקרה הגרוע איזה סכין שנתקע לך בגב .
במקרהוהמצב באמת קשה ואין לך סיכויי אז פשוט תברח (אם באים להרביץ לך ) .

אם אתהעדיין בגיל של ילדות וגבר גבר ואני אפוצץ אותו מכות אז אתה תקבל מכות, תקווה שאיןמבין הערסים האלה מפגרים שידפוק אותך מאחור .

במקרה ואתה נקלע למצב שבו איןמנוס אז בתור התחלה אל תיבהל אפילו אם הם רבים ממך, תמיד תסתכל לעיניים ואל תורידאת העין בשום פנים ואופן, זה יראה על חולשה ואז אתה כבר המשחק החדש שלהם !! תדברותצא מה"בעיה" בלי מכות, אם בסוף כן תלכו מכות אתה חייב למצוא את הפירצה שבה תוכללברוח , אסור להרביץ יותר ממכה אחת לכל בן אדם (במקרה והם רבים) כי אם תחזיק מישהוהגב שלך פרוץ ואתה תקבל אינספור מכות , אסור לך ליפול ארצה ואם כבר ירדת ואתה כברשק חבטות אז תשמור על הראש ואך ורק על הראש שלך !

נ.ב. דוגמא לסיפור דבילישהיה לי לפני איזה חודש שפתאום אני מקבל טלפון מכמה חברה שאני מכיר (לא חברים ) וביקשו ממני איזה משהו, הייתי עסוק אז אמרתי אחר כך והם פשוט באו אליי מתחת לביתוהתקשרו עוד הפעם וביקשו ממנו לרדת כי הם צריכים אותי ... טוב לא חשבתי שזה משהוחשוב אז ירדתי נכנסתי לאוטו ואני רואה 3 חברה כשאחד מהם בקריז ואומר לי שאני התחלתיבצורה זו או אחרת עם החברה שלו (דאאההה איזה מפגר) אמרתי לו שהוא טועה ולא היה ולאיהיה והוא כזה בקריז ואומר לי נכנסתי פעם לכלא ואין לי בעיה להיכנס עוד הפעם כל עודהכבוד שלו והכבוד של לא יודע מי ..

מה עשיתי שמתי את הידיים מאחורי הגבוהפניתי את הפנים שלו מולו אמרתי לו בפרצוף תשמע לא היה ולא יהיה אם אתה עדיין רוצהלהרביץ לי אז תרביץ "הנה" .
הוא המשיך עם הקריז שלו אבל לא הרביץ וזה מה ששבראותו , בסוף אמר לי מצטער וזה לא זה והלכו ואני המשכתי בשלי.

(נכתב במקור על ידי :White-Night )

4. לאשכול המלא והמורחב :

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=282175&highlight=%F2%F8%F1%E9%ED

אם יש לכם עוד סוגים אתם מוזמנים להוסיף !!J

שיהיה לכם יום נעיים נטול פאקצות וערסים ( לול יצא לי חרוז )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר