לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-03-2007, 08:18
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Malchi שמתחילה ב "יהיה זכרו ברוך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Malchi
אני זוכר שבסרט "שתיקת הצופרים" ישנו קצין שכל הזמן התריע מפני מלחמה,
קודם כל סליחה שאני משתמש בסרט כמקור מידע (על אף שלפי מיטב הבנתי הוא אמין)
מכיוון שמעולם לא התמעקתי עד כדי כך בנושא המודיעין במלחמת יום כיפור.
שאלתי היא האם מדובר באותו בנאדם?

לא. המדובר ב סגן בנימין סימן טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-03-2007, 12:34
  משתמש זכר דני קריאף דני קריאף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.06
אבל על מותו של איש יקר , איזה צירוף מקרים מוזר!!
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Big Bad Joseph שמתחילה ב "גם בצבא היקר שלנו, לעיתים..."

באשכול לא אנוח ולא אשקוט עד שאחסל את הפרות הקדושות שדן בנושא הצ'לשים הכוזבים שניתנו במלחמת יום הכיפורים " נשלחתי " ע"י אוצר מוזיאון השריון מ.מ. שהגן בחירוף נפש על גנרלים שלא הגיע להם צ'לשים או עיטורים לטיפול פסיכיאטרי ....

בתגובה באשכול כתבתי לו שאני גאה בכך שהוא משייך אותי לרשימת " המשוגעים" נוסח מוטי אשכנזי , אסא קדמוני וכמובן יואל בן פורת שבמידה והיו מקשיבים לו המלחמה הייתה ניראת אחרת לגמרי ולאלפי משפחות שהחיים שלהם נהרסו היו חוסכים את הסבל הנורא שהם עברו מאז אותה מלחמה ארורה ועד ליומם האחרון.
לפני כשעה , שוחח איתי אחד מהחברים המרכזיים בפורום " פרש" ואמר לי ... אלוהים אדירים רק לפני שבוע הזכרת את יואל הן פורת בתגובתך למ.מ. וכעת כשאני קורא את העיתון עם כוס הקפה של הבוקר אני קורא שיואל בן פורת נפטר , האם זה צירוף מקרים נדיר או שמה מדובר בסתם מקריות ..

אין לי תשובה לכך משום שאני לא נביא, לא מיסטיקן ,לא קורא בקלפים או בקפה, אבל כנראה שיש איזה שהוא כוח שלא ניתן להסביר אותו שמכוון את הדברים.

אני חוזר על מה שכתבתי במאמר האחרון על יואל בן פורת - במידה והיו לנו הרבה " משוגעים " כמו יואל כל המדינה הייתה ניראת אחרת ואלפי משפחות לא היו מאבדים את היקר להם מכל ,את הבנים שנהרגו בגלל טימטום של הדרגים אותם דרגים במימסד הצבאי הרקוב , שבמקום לקבל את דבריו זרקו אות לכלבים ואישפזו אות בבית חולים לחולי נפש וזאת משום שהאמת לא נעמה להם.

יהי זכרו ברוך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר