לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-02-2005, 03:10
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
רומק האם אתה מתכוון ל...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "הכי טוב"

לזה שהבחור צריך לשלם מבלי שהוא דיבר איתה בכלל?
לדעתי לרוב הבנות זה יראה מוזר שבחור בא ומציע לה לשלם
אם כבר כמו שרואים הרבה פעמים אפשר לבקש מהמלצר שישלח להם משקה על חשבונך זה נראה לי יניב יותר תוצאות

ולשאלתך פאפא כמו שנאמר פה הדרך הכי פשוטה היא לגשת לבחורה ופשוט להתחיל לדבר להתחיל בהיי מה נשמע? או לפני זה אפשר גם לשאול האם אפשר לשבת פה (בהנחה שיש מקום לשבת לידה למשל אם היא יושבת על הבר) או אם היא יושבת לבד בשולחן לשאול אם אפשר להצטרף ואם כן אז מפה להתחיל לפתח שיחה כמו על המוזיקה ששומעים ברקע או על כל דבר שיש בבית קפה / פאב בקיצור אחרי ההיי מה נשמע? למצוא נושא לדבר עליו ולא חסרים נושאים כמו שאמרתי דברים שבפאב או דברים אצל הבחורה למשל אני זוכר ששהייתי בצבא ונסעתי פעם ברכבת ראיתי בחורה שהייתה כנראה בתיכון והיה לה ספר של אספיס ולבסוף היא נרדמה אז שהיא התעוררה אמרתי לה שאני רואה שאספיס מרדים גם אותה ומתוך זה התחילה שיחה וגם טלפון בסוף , ולכן תסתכל טוב מסביב או עליה וחפש נושא שיחה

כמובן שתמיד אפשר להגיד את משפטי המפתח (בייחוד של הערסים) כגון: 30 שנה אני גנן ועוד לא ראיתי פרח כמוך או האם זה כאב ליפול מגן עדן וכו' וכו'

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים איזה משפטים עבדו לך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2005, 14:25
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אני מסכימה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "לי יש חברה אני לא מתחיל עם בחורות."

בשביל לאזור אומץ להתחיל עם בחור/ה שמעניינים אותנו, צריכים לחשוב חיובי ולהיות אופטימיים, זה גם מקל את כל הנושא . אם באים בגישה של : "וואלה, חבל לי על הזמן, אין לי סיכוי איתה"- זה לא עוזר בכלום כי אי אפשר לדעת מה יוליד המחר .

לדעתי הדרך הכי טובה להתחיל עם בחור/ה זה קודם לחייך (זה כבר משדר משהו מהפנט), ואז לגשת ולהתחיל ב"היי, מה שלומך ?" "שמי x, מה שמך?" "ראיתי אותך כאן ומצאת חן בעיני, את מעוניינת להכיר/להמשיך את השיחה במקום אחר ?"
-ובצורה הזו למעשה משדרים התעניינות אבל שמשאירה את הצד השני גם ליוזמה ולמעשה זורקים את הכפפה

שיהיה המון מון בהצלחה !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-02-2005, 13:51
צלמית המשתמש של metro2
  metro2 metro2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל metro2 Facebook profile
העצה שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי papa שמתחילה ב "איך להתחיל עם בחורה ? מה המשפט פתיחה ?"

אני יודע שכשאני נותן עצה על בנות זה כמו שביל גייטס ייתן עצה על חצאיות בלט, אבל שווה לנסות:

המשפט הנחשף הוא "היי"... כל כך פשוט, ועדיין כל כך מסובך...
לא שווה לתת יותר מדי מחמאות - יש לי תיאוריה שלמה סביב זה שכשאתה נותן לה מחמאות היא יכולה לקבל אגו ולהרגיש שהיא שולטת עליך - משהו שאתה לא רוצה שיקרה..
פשוט תזרום עם השיחה, ביטחון עצמי - אל תראה יותר מדי עניין ופשוט תהייה טיפוס מצחיק וCHARMING, וזה צריך לסדר את זה...
עוד משהו שחשוב שתדע - משיכה זה לא לפי בחירה.. או שזה קורה או שלא - שכח מסרטים...

דבר אחרון - לא הייתי מציע לך לקחת עצות מבנות..
אם יש דבר אחד שבנות זה לא אוהבות זה רכורכי (WUSS) ועצות מבנות הופכות אותך לכזה.. להימנע מזה כמה שאפשר...

יום טוב

ישן 20-08-2007, 16:31
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
זה מה שאמר לי מישו פעם..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי papa שמתחילה ב "איך להתחיל עם בחורה ? מה המשפט פתיחה ?"

בנות ישראליות הם בנות בחלקם עם אופי חרא..
והיום ראיתי למה הוא התכוון פחות או יותר.. אני עומד ליד מישהי היום מחכה למעלית באיזה מבנה, לא נסיתי להתחיל איתה אבל סתם לראות איך תגיב אם אתה שואל אותה שאלה פשוטה, טוב אני שם לב שהיא נמנעה מלעלות למעלית מסיבה מסוימת וממשיכה לחקות למעלות השניה, אז אני שואל אותה "זה בגלל הזכוכיות על הרצפה ששם?"
אז היא מסתכלת עלי במבט מפלצתי כזה, והיא אגב נראית לא רע בכלל אבל תקעה כזה מבט מכוער שהרס את כל הפרצוף שלה, מבט שאומר "מי לעזאזל נתן לך רשות לדבר איתי יא אפס מאופס?!"
אז היא עונה בצורה מגעילה, "לא, כי מסריח שם"
"באמת? אני עולה לשם הרבה ואין שם ריח,, איזה ריח את מתכוונת?"
היא לא ענתה לזה, הבנתי תקטע שלה..
ואתמול עשיתי למישהי שלום עם היד, חשבתי שהכרתי אותה מאיפה שהוא, היא עשתה לי אצבע משולשת..
WTF יש לעולם הזה?
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר