לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2007, 15:08
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
למה מסננות כל הזמן?!?!

1 ומעלה מכל שתי בנות שאני לוקח תטלפון שלהם מסננות אותי אחרי זה בכוונה,
ואחרי זה כשאתה פוגש אותן הם: "אוי אני מזה מצטערת לא יכלתי.. לא נעלבת נכון?" וממשיכות לדבר איתך כרגיל.
מעניין ש24 שעות לא משנה באיזה יום תתקשר הם תמיד יהיו עסוקות? הם לא יכולות לענות ולהגיד "תתקשר בשעה ככה וככה כי עכשיו אין לי זמן"?
לא אבל הם בכוונה לא עונות כדי למרר אותך.
ומעניין ש70 אחוז מהבנות עושות לי את זה.. אני לא קרצייה אני מתקשר אליהן פעם ב.. וזה עדיין לא מונע מהם מלסנן אותי, למה למה?
והם יודעות שאני לא מתקשר אליהם כדי להציע להם סקס אלא רק כדי לשאול מה נשמע..
אגב אני יודע לזהות מתי מסננים אותך ומתי אין להם פשוט זמן, כבר קלטתי מזמן שזה סינון מניאקי.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 12-08-2007 בשעה 15:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-08-2007, 22:19
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
אם הייתם קוראים את היסטורית ההודעות שלי במה שבלב תמצאו
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי nadive שמתחילה ב "גם אני חשבתי על זה. (לפותח..."

שכתבתי הרבה פעמים על זה שאני מתקשר לבנות פעם בעיתים רחוקות ונותן להם מאוד מאוד מרחב זמן ממני ואז כשאני מתקשר פעם ראשונה אחרי שבועים מהתאריך שבו השגתי מהם את המספר שלהם, אין מענה, אחרי יומיים אין גם מענה, והם יודעות טוב מאוד שזה אני לפי המספר שלי ולא טורחות גם להתקשר חזרה..
תסלחו לי, אבל אני הבן אדם הא-ח-ר-ו-ן שאפשר לקרוא לו קרציה,
ויש לי סבלנות חזקה אבל גם היא מתפוצצת בשלב מסוים, שלב שבו התסכול גורם לי לפתוח אשכול על הנושא.
ותסכימו איתי שכשמישהי נותנת לך את המספר שלה ועוד ביוזמתה, אני לא יכול לחכות חצי שנה עד שתטרח ללחוץ על מקש מסכן בפאלאפון ולענות לי, צריך להתקדם הלאה ואם את לא רוצה לדבר תגידי את זה ישירות.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 12-08-2007 בשעה 22:27.
ישן 14-08-2007, 03:55
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תראה....
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "אם הייתם קוראים את היסטורית ההודעות שלי במה שבלב תמצאו"

אם זה קשור לאותה בחורה שגרה לידך ושהיית רוצה שיקרה משהו ושהיא עסוקה רוב הזמן אז הייתי מציע לך להשאיר לה הודעה ואם לא השארת אז מקסימום שלח SMS וחכה יום או יומיים ואחרי זה אם אתה לא שומע נסה אולי להתקשר, אך אם אתה רואה שזה ממשיך להסחב הייתי אומר לך לחתוך את זה כי או שאין לה זמן או שהיא רואה בך ידיד / שכן נחמד. (ובקשר לשאלה שלך על איך להציע לה אז אין דרך בטוחה תלך בדרך שאתה הכי שלם בה)

ובכלל לדעתי אתה לא צריך לחכות שבועיים מאז שקיבלת את המספר עד לטלפון שלך זה מאוחר מידי ולרוב תגלה שאיחרת את הרכבת, אני חושב שבדרך כלל אם מישהי נתנה לך את המספר היא מצפה שתתקשר לאחר יום או יומיים לא שבועיים
מעבר לזה יש בנות (וגם בנים) שעונים כשבא להם ויכולים לא לענות הרבה זמן ואז כשידברו איתך הם ידברו איתך בצורה הכי אוהבת ולאחר מכן יהיה שוב סיפור לתפוס אותם אך ככה זה באופי ואולי יש להם מספיק חברים כך שהם לא עושים חשבון לכל אחד, זה בדרך כלל קשור לסדר עדיפות שלך אצלם

ההצעה הכי טובה שלי אלייך היא שאם קיבלת ממישהי מספר תתקשר אחרי יום או יומיים ואם אתה לא מצליח לתפוס אותה בפעם הראשונה או השנייה תשאיר הודעה וחכה עוד יום אם היא לא עונה תתקשר שוב אם תראה שגם אז לא תשאיר אולי שוב הודעה ותראה אם גם אז לא תחזור תעזוב את זה כי כנראה הבן אדם לא רציני ותעבור הלאה
אם זה קורה לך עם ידידות שלך או חברים בכלל שאתה כן כבר בקשר איתם תפוס אותם לשיחה גם להבין מה קורה אולי הם בתקופה עסוקה וגם כדי להבהיר להם שזה מציק ומעצבן אותך ושיקחו לתשומת לב

לדעתי המשחק של קשה להשגה זה משחק מפגר כי מי שכבר משחק בו אז ברגע שהוא השיג אותה הוא יזרוק אותה כי המטרה נכבשה ומה שמעניין אותו בדרך כלל זה המשחק של להשיג ולא בהכרח הבן אדם לפחות זאת דעתי

שיהיה בהצלחה קח בקלות ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 14-08-2007, 16:01
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "למה מסננות כל הזמן?!?!"

דבר ראשון, כדי לבדוק אם באמת מסננים אותך דווקא, אתה יכול לעשות דבר מאוד פשוט: אם יש לך חבר שמכיר את אותה אחת שמסננת אותך, תבקש ממנו שיתקשר אליה רגע (ולא צריכה להיות לו בעיה...או שיעשה צלצול ניתוק או שידבר סתם על מה נשמע).....עוד אפשרות זה להתקשר מחסוי....

דבר שני, אני הייתי מנג'ס עם קצת חוצפה (כמובן בגבול הטעם הטוב)....יענו אחרי נגיד פעמיים שלוש שאתה לא הצלחת לדבר איתה כי היא "הייתה עסוקה" תתקשר אליה....ואם היא תגיד שהיא עסוקה, תגיד לה "תגידי מה נסגר כמה את עסוקה כל הזמן? כבר אני אחשוב שאת מסננת אותי" אם היא תגיב לזה יותר מדי ברצינות אתה תמיד יכול להגיד שזה היה בצחוק....ויש עוד כל מיני דרכים כאלה....למשל כשהיא אומרת לך שהיא עסוקה ושהיא תדבר איתך יותר מאוחר אז תגיד "טוב אז אני אתקשר כבר אליך....רק תגידי לי באילו שעות ובאילו ימים את פנוייה כדי שנוכל לדבר קצת"
ושוב אני מדגיש: צריך להגיד את זה ברוח הצחוק, שהיא לא תגיב ברצינות לזה אחרת חבל להיכנס לאיזה ריב או ויכוח....

למשל הייתה מישהי שניסיתי לקבוע איתה וידעתי שהיא כל הזמן מתרוצצת ממקום למקום מעבודה לעבודה וכו'.....אז אמרתי לה: "תגידי בא לך להיפגש מתישהו? וואללה סבבה...אממ אני מתאר לעצמי שאת די עסוקה כמו שהבנתי ממך....אז תגידי לי את מתי את פנוייה לפי היומן...." אז היא אמרה טוב שהיא תבדוק....היא אמרה לי "רגע ואתה לא עסוק?" אז עניתי: "אני גם עסוק....אבל אין לי בעיה לפנות את הזמן שלי בשביל אנשים חשובים"..........

בקיצור.....מקווה שעזרתי לך
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר