לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2007, 00:49
צלמית המשתמש של DanDS
  משתמש זכר DanDS DanDS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל DanDS
המדריך למצוא ערס

ערס צעצוע -

מראה: אשכנזי מתלהב. הערס צעצוע מסתובב בדרך כלל עם בגדי-ים של בילבונג וחולצות גלישה, הוא לפעמים חובש איזה כובע, בדרך כלל כובע קסקט (רק מצחייה בלי הלמעלה), נעליים אלגנט, לעתים נעלי בר-מצווה שחורות, לערס יש שרשרת במשקל 40 קילו של הראפר האהוב עליו סאבלימינל.

דיבור: "חכה חכה אני מביא את אח שלי אני יזיין אותך", "בונא אתה לא יודע איזה גב יש לי"

מכונית: אופני BMX עם כוס פלסטיק מאחורה כדי שזה יעשה רעש של אופנוע.

מאפייני העבריין: מסתובב בעיר, לא יוצא ממנה, יושב בתנוחת הרגליים הפתוחות ונשען עם הידיים על הברכיים ועושה בריכה של רוק בין רגליו, קורא לכל בחורה שעוברת "כפרה ועיניים".

מה בתיק הפלילי: פעם הוא גנב מהסופר ארטיק קרח ולא תפסו אותו , גבר!

מוזיקה: 50 סנט, זוהר ארגוב, פופ, ראפ, וטראנסים למתחילים.[]

שם נפוץ: דין, גיא, יוגב, איתי. (אם זהו שמכם נא לא להעלב)

-הערס המצוי -

מראה: ג`ינס של כאוס, חולצה של כאוס, נעליי פומה של כאוס, ג`ל של מניאק בשערות - השיער בדרך כלל מחומצן לבלונד נזלת. כשהערס המצוי יורד למטה לפגוש חבר הוא תמיד ירד בחליפת טרנינג "אדידס" של כאוס.

דיבור: "וואלק מיייייייייי????", "צא יא מניאק צאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!", "תוריד ת`יד!!!! (במבטא ערבי קל)", "וואלק בואי בואי רגע בואי!!", "שתוק יא אשכניזי מניייייק", "באמא שלי נשבע לך אחושרמוטה!!!". ממש שפה גבוהה

מכונית: אופנוע DT, מיול, פיאט (אונו, פונטו, מריה, בראבה), פג`ו 205 Forever , לאחרונה יש לערסים תחביב לשפר את המכוניות, עם ספויילרים של אף-15, ג`נטים של משאית, מדבקות של NO-FEAR, ו-RIEGER.

מאפייני העבריין: מסתובב בשכונה, יוצא לפאבים "לדפוק תראש אחולמניוקי", יוצא למסיבות, רב מכות, חלק דוקרים, חלק "משאילים" טייפים ממכוניות, אוהב לשאול כמה אתה מוכר את האוטו שאפילו אין להם כסף לקנות ארטיק של ההתנתקות, אוהב לנסוע 130 על הפיאט ולשמוע טראנסים פול ווליום. לערס המצוי סגנון נהיגה מיוחד, או שהוא נצמד להגה כמה שהוא יכול, או שהוא עם המשענת אחורה עד הסוף.

מה בתיק הפלילי: אולי דקירה, אולי קצת סמים, לא משהו רציני, לחלק כבר יש פז"מ במוסד לכבדים יותר, כמה דו"חות מהירות וחניה.

מוזיקה: טראנסים, מזרחית כבדה וזוהר ארגוב לפני השינה.

שם נפוץ: שימי, לירן, אלירן, שלומי, יוסי.(אם זהו שמכם נא לא להעלב)

-ערס פשע-

מראה: שיער מסורק לצד, שרשרת זהב אמיתית שהיה עוד לסבא שלו בעיראק, חולצות מכופתרות, ג`ינס אלגנט, נעליי חתונה שחורות, בקיצור - נראה כאילו כל יום הוא הולך לברית. לפעמים יש להם קעקוע של "אמא אני אוהב אותך" על הזרוע.

דיבור: "וואלק אני עשיתי כבר המכה!", "שמעון אני הולך הבית", "חבל לי עליך יש`ך דווקא פנים יפות", "אללללק אתההההההה", "בחיית תסדר אותי"

מכונית: הוּנדה סיויק, סובארו פשע, ב.מ.וו. 89 שחורה.

מאפייני העבריין: כבר "ישב", כבר דקר, כבר פרץ וכבר ראה הכל בחיים, עוד מעט יראה גם כלא. הערס פשע הוא באמת ערס מסוכן, מפני שהוא לא צריך את החברים שלו כדי לתת מכות, הוא ישר דוקר, ישר מרביץ, בלי דיבורים לפני ואחרי, נוהג מהר ומצפצף למנייקים, יש לו חברים בדואים וערבים שאיתם הוא מביא זונות וסמים לארץ, הוא כבר בונה את דרכו בעולם הפשע. לרוב הוא מת בדרך או נכנס לכלא ואז יוצא ופותח קיוסק.

מה בתיק הפלילי: עברות יותר כבדות, דקירות, אלימות קשה, 200 דוחות, סמים, פריצות.

מוזיקה: זוהר ארגוב [המלך].

שם נפוץ: אבי, משה, איציק, גדליה וחיים. (אם זהו שמכם נא לא להעלב)

-ערס ים -

מראה: תמיד שזוף חצי שחור-פחם, עם שיער ארוך אסוף בקוקו עם גלח בצדדים, תמיד עם הראש מורכן מעט קדימה, במבט של "למה מה קרה" על העיניים, בגד ים של חברה לא ידועה.

דיבור: לא מדבר הרבה, רק על כוסיות.

מכונית: Jeep Wrangler, חסקה

מאפייני העבריין: מזיין שבדיות, מזיין תיירות, יודע אנגלית כמו חכם חנוכה בסרט "חגיגה בסנוקר", חיי את החיים שלו ולא הולך מכות כמעט (אבל אם אתם הולכים איתו מכות חבל לכם על הזמן)יעבוד בתור מציל, תמיד משחק מטקות!

מה בתיק פלילי: אין כלום, אולי מקרה טביעה חשוד

מוזיקה: זוהר ארגוב.

שם נפוץ: רועי , שימי, אדיר

-זקנים תימנים-

מראה: תלתלים על הכתפיים, על הגב, על הבטן ועל הרגליים, היחידים שהולכים עם בגד ים תחתונים, שיער לבן מקורזל, סיגרית TIME בפה ולוח שש בש.

דיבור: מדברים על המצב במדינה 24 שעות.

מכונית: מזדה 323 שמורה, יד שניה, טסט לשנה, מזגן, במצב מכני מצויין!!!!

מאפייני העבריין: צובט למלצריות בתחת, מעשן, שותה בירה "מכבי", משחק שש בש ומטקות, גר בים.

מה בתיק הפלילי: אין כלום [?!]

מוזיקה: זוהר ארגוב המלך!!! מוזיקה תימנית אסלית, ציון גולן, אייל גולן, אייל ציון.

שם נפוץ: ששי, ששון, שמעון, זכריה

-ערס במשקל כבד -

מראה: מסודר, מטופח, נראה כמו רוזנשטיין ואלפרון.

דיבור: לא יודעים, עדיין אף אחד לא יצא חי כדי לספר.

מכונית: ב.מ.וו סדרה 7, מרצדס משוריינת, וולוו.

מאפייני העבריין: שולט בסמים, שולט בהימורים, עבריין רציני, שומעים עליו בחדשות וקוראים עליו בעיתונים.

מה בתיק הפלילי: זה לא תיק זה קיטבג.

מוזיקה: זוהר ארגוב ומוזיקה קלאסית.

שם נפוץ: אלפרון, רוזנשטיין. (אם זהו שמכם מהר להחליף שם ודחוף!)

ד"א - עוד 10 דקות משנים לשעון קיץ - נראה אם פרש ישנו

נערך לאחרונה ע"י DanDS בתאריך 30-03-2007 בשעה 01:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2007, 01:07
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
חחח זה המוזיקה שמאפיינת ערסים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי xNBDx שמתחילה ב "חחחחחחחח........"

וואי כמה ערסים מצויים אני מכיר, אבל אחד אני מכיר שהוא בול כזה.

קודם כל יש לו פרצוף של עכבר (אם היתי מעלה תמונה הייתם נקרעים אבל אני רוצה לשמור על עצמי חי, ושתדעו בלי סכין וכלום אני יכול עליו :> פשוט לא בא לי שיביא את הגיבנת שלו XD) מסתובב עם סט התעמלות של diadora נעליי שוקס כמובן ולובש וורד wtf??

אה וכמובן שמכיל את כל הפרמטרים בתיאור הנ"ל.

שתדעו, אני לא ילד חנון קטן :> פשוט להיות ערס זה אידיוטי לדעתי... אני מסתכל עליהם מהעתיד שהם ישבו בכלא לפחות אני ינסה ללמוד עכשו לול או שבעצם אנחנו נמצאים בישראל אני אעבוד באיזה משרד ולהם יהיה bmw ש"הבוס" מביא להם.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

ישן 30-03-2007, 11:54
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ומהו הכינוי של העארס המצוי הבא?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "המדריך למצוא ערס"

משקל: נוצה. שחיף כמו אחד שנולד בביאפרה, היגר לאתיופיה והלך לעבוד בסומליה.

מבנה גוף: "סימן שאלה" - ראש שצומח בזווית של 45 מעלות קדימה וכתפיים בצורת שלט של "אסור לעשות פרסה".

תספורת: ליפה מהקודקוד ועד העורף, מגולחת מהצדדים. אם לא הייתי רואה 3 כאלה הולכים יחד בתחנה המרכזית בב"ש, הייתי בטוח שמדובר באחר שפשוט ברח מהספר באמצע העבודה...

מבט: תמיד נראה אבוד או לחוץ. פרצוף של אחד שהגיע למסלול הטיסנים במערב ראשון ביום חמישי ב-6 בבוקר עם כרטיס טיסה לדיל באנטליה, ולא מבין איפה הדיוטיפרי.

משקפי שמש: מה שפעם היו קוראים "משקפי טייסים" (או משקפי סוונטיז).

דיבור: בעקרון מדבר רק עם בני מינו. כשהוא צריך לדבר עם חוצנים שאינם מהכוכב שלו, הוא מתחיל עם 8 משפטי התנצלות (משהו בסגנון פילוס מארץ נהדרת).

שעות פעילות: בין 4 אחרה"צ ועד שהגולדסטאר היחיד ששתה משפיע עליו קטלנית (4 לפנות בוקר).

תחום תפוצה טבעי: הפריפריה של גוש דן וב"ש.

תחום תפוצה בפועל: כל מקום שאוטובוס או מונית שירות מגיעים אליו. אם בזמן סביר לאחר ההגעה, אין אוטובוס חזרה, ניתן למצוא אותם גם משוטטים בצמתים ודופקים על חלונות באופן מעורר רחמים.

מאפייני הנקבות: אין נקבות למין הזה: הם כמו פרדות - אין להם צאצאים.

מה אם כן סוג העארס הזה?

ישן 30-03-2007, 14:47
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
חסר לך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "המדריך למצוא ערס"

ערס מוזר

זה יש רק בתל-אביב, ויש אחדים מאוד מאוד מאוד.

לבוש: מכנסיים עד הפופיק, סווטשירט הומואי מכוער תחת, קפוצ'ון או כובע גרב, מכנסיים ארוכים תמיד, נעלי ספורט קרועות, לעתים לא רחוקות גם משקפיים, אם יש אז לרוב עגולות של חנונים בני 4.

התנהגות: אומר "אוּוּוּוּוּוּ" על כל בדיחה אווילית, sisi, מנסה להצחיק אבל לא מצליח, מתחיל עם כל הבנות בידיעה שהן לא יקחו אותו.

הומור: ירוד, צריך להסביר לו 249 - 07 פעמים את הבדיחות הטובות, לא מבין מונטי-פייטון, אבל צוחק מ- "היא הלכה לשחרר לחץ! אווווווו!"

פלילי: יודע רק לקלל. במכות הוא אפס, לרוב הוא בורח, אבל הוא יודע לקלל וחושב ת'יצמו גבר. מרביץ לקטנים ממנו וחש ת'עצמו.

מכונית: אפילו על אופניים הוא לא יודע לרכב הטמבל, שלא נדבר על זה שהוא לא טורח ללמוד לשחות.

תספורת: קצוץ אבל לא יותר מדי, נראה טמבל ברמות, ולא מתאים לפנים / גוף שלו.

שם נפוץ: אין ממש =/
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:41

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר