לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2007, 22:19
  Effoliation Effoliation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.07
עזרה בגדול, מנסה להסביר את עצמי.

לפני כמה ימים, ממש השבוע, פתחתי אשכול עם השם "פלרטוטים"
מישו פה אמר לי, בלי להעליב, שזה אשכול הזוי, ואני מסכימה איתו.
תראו, חלקכם יודעים, הרוב לא, שהתאהבתי במישו.
קיצור עד לא מזמן חשבתי שהוא גם מרגיש אלי משו,
כי ככה הוא נתן לי להרגיש. מידי פעם הייתי חושבת שאני סתם מנסה לשכנע את עצמי שכל דבר שהוא עושה זה סימן. אבל לרוב חשבתי שהוא מרגיש משו.
ואז יצא לי לבלות איתו יומיים עם עוד קבוצת אנשים, והגעתי למסקנה שהוא פשוט.. פלרטטן.
וזה ממש ממש ממש כואב לי.
קשה לי עם העובדה הזאת שהתאהבתי בו,
וזה התחיל מהדלקות קטנה שניצטה וניצטת בכל פעם שאנחנו נפגשים.
הגעתי למסקנה שאני לא חשובה לו כמו שחשבתי,
ושאולי, ז"א כמעט בטוח, שהוא לא מרגיש אלי כלום..
בקיצור ולעניין-התפוצצה הבועה.
זה לא מפריע לי שהוא פלרטטן יותר מעצם העובדה שזה מפריע לי שהשלתי את עצמי ושזה הולך להיות כמו תמיד:
אני ארצה ואשתוק כמה שנים עד שזה יעבור.
אני מרגישה אליו משהו אחר, לא יודעת אם טוב יותר או רע יותר, אבל שונה.
הוא מושך אותי אליו נפשית, פיזית...
חברה שלי, לא הכי טובה אבל המצב בנינו ממש אחלה, אני כמעט בטוחה שהיא דלוקה עליו.
ז"א היא לא אמרה לי את זה במפורש אף פעם אבל היא כל הזמן מדברת איתי עליו, והיא מתחילה את השיחות..
היא כל הזמן שואלת עליו, ואני רואה איך היא מסתכלת עליו ואיך היא מדברת איתו.

קיצור אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי,
אני לא יודעת מה לעשות איתה,
אני לא יודעת מה לעשות איתו,
אבל אני לא יכולה ללכת ולהגיד לו.
כי זה תלוי בהמון דברים והמון אנשים,
זה סיפור ארוך שאני לא רוצה להכנס אליו.
בכל מקרה פעם אחת אמרתי למישו וזה לאהיה כל כך נורא,
אז תהיו בטוחים שזה לא בגלל שאני מפחדת.
ז"א גם, אבל זאת לא הסיבה העיקרית.

בקיצור אין לי מושג מה המטרה שלי הכתיבה שלי אבל אני חייבת עצות להמשכת הדרך,
כי פשוט.. אני לא יכולה יותר.
כל פעם שאני חושבת עליו נהיה לי עצוב כי יש לנו סיכוי טוב אבל הוא כל כך פלרטטן שאין מצב שהוא יעזוב את כולן ויבוא איתי..
במיוחד כשאני כל כך מכוערת |מקיאתנשמה|
בקיצור..
לא יודעת :\

נערך לאחרונה ע"י Effoliation בתאריך 31-03-2007 בשעה 22:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2007, 22:58
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
יקירתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Effoliation שמתחילה ב "בגדול, מנסה להסביר את עצמי."

בנוגע לשאלותייך באשכול "פלרטוטים" - בוודאי שאנשים לפעמים מפלרטטים מבלי לשים לב (אולי מגלים את זה בדיעבד, אבל זה נראה לי נכנס תחת המונח "לזרום"), אפילו אני עושה את זה; ואפשר לומר שזה כמו "לירות באפלה, בסוף זה יפגע"
וכאן את נכנסת לתמונה - הכי נוח יהיה להכניס אותו למשבצת ולהגיד שרק בגלל שהוא כזה, אין סיכוי שזה יילך ביניכם; השאלה היא - איך את יכולה להרים ידיים מבלי שניסית בכלל משהו איתו ?
למה מראש את בטוחה שהוא לא ירצה ? איך את יכולה לקבוע מה הטעם שלו בבחורות ?

מכאן יש לך כמה אופציות : האופציה הראשונה - ללכת עם הלב ו"ללכת על זה" כי את מרגישה שיש ביניכם חיבור (אבל - לפני שאת עושה את זה, לקחת את כל האופציות האפשרויות בחשבון ולהיות שלמה כמה שאפשר עם מה שיקרה) .
האופציה השנייה - פשוט להשלים עם העובדה שהוא כזה ולהמשיך הלאה, מתוך הידיעה שמגיע לך טוב יותר (ואני מודה, אולי זוהי האופציה הפחות "מזהירה", אבל קצת ריאליות - מי מאיתנו רוצה בחור שמפלרטט בלי סוף?)
האמת היא שהייתי במקום הזה כמה פעמים, הדרך להבין שלא-יקרה-שם-כלום היא קשה ומרגיזה, כי נדמה לך שאתך יהיה לו הכי טוב ושתהיו מאושרים ביחד; אבל זו אשליה שאנחנו מאכילות את עצמנו כי זה כיף לחלום, אבל זהו גם המסע להתבגרות . היום אני יכולה להעיד על עצמי שאני הרבה יותר מגובשת וברור לי ש-מה שלא הולך בקלות, לא יילך בכלל (בכל הקשור למערכות יחסים, כואב אבל נכון) .

והאמיני לי יקירתי, שאת ממש לא מכוערת (איך את אומרת דבר כזה בכלל ??), ראיתי אותך במפגש ואת כל- כך מקסימה וייחודית, אני בטוחה שאת תמצאי את האחד שלך, גם אם זה אומר שזה לא יהיה הוא; אז מה ? יש עוד המון דגיגונים בים, ואף טובים יותר (סמכי עלי ) .
תעלי חיוך על פנייך המתוקות ואל תתני לאף אחד להוריד לך את הבטחון העצמי, שמעת ?

בהצלחה, מצפה לעדכונים ושולחת חיבוקי עידוד גדולים !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 31-03-2007 בשעה 23:04.
ישן 01-04-2007, 19:28

תראי...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "יקירתי..."

לא הכנסתי אותו לריבוע..
אבל אני חושבת לעצמי, למה לו?
כאילו למה לו לעזוב את כולן ולהיות רק של מישי אחת. לאו דווקא אני..
הוא נראה נורא נהנה מהמצב שהוא נמצא בו.
אני גם לא יכולה לשאול אותו בתכלס אם הוא רוצה חברה כי המצב בנינו הוא בנוי על הומור והרבה, ככה שהסיכוי שהוא יענה לי בכנות הוא אפסי...
באותה מידה שהוא שאל אותי אם אני הייתי מסכימה לצאת איתו, הוא שאל את חברה שלי, ועוד לידי.
אוףף אוףף גרר אני שונאת את זה..
בא לי להרביץ למישו :[

שתי הדרכים שהצעת נראות לי לא מתאימות [כמובן] כי להגיד לו אני לא אגיד, ולעזוב את זה אנילא רוצה.
נמאס לי להרגיש תמיד פספוס בכל מה שקשור למערכות יחסים אצלי.
אני פשוט לא יכולה..
אני בקשר טוב מאוד עם חברים שלו,
וחבר טוב שלו מדריך איתי,
והחברות שלי היו איתו ביסודי וכו' וכו'..
וזה פשוט יהיה בעייתי מידי להגיד לו בלי לדעת במאה אחוז שהוא ירצה.

בקיצור אני מבולבלת.

ישן 01-04-2007, 21:05
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Effoliation שמתחילה ב "תראי..."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
תראי, להיות עם בחור שמפלרטט עם כולם - זה אולי נראה מושך בהתחלה -
אבל תחשבי על זה לעומק - אף אחת לא רוצה בחור שימשיך לפלרטט עם בנות אחרות כשהם ביחד (או יותר גרוע... ברגע שהיא מסובבת את הראש...).
אם כיף לך איתו - תשקלי להישאר ידידה שלו ואם זה לא מתאים לך - אז תשקלי אם את מוכנה לקחת את הסיכון בלהציע לו ושהוא יסרב או שהוא יסכים ואח"כ משהו לא יסתדר ואז דברים ישתנו ביניכם.
ונכון, יש את האופציה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר ותהיו ביחד והוא יחליט שאת הבחורה בשבילו והוא לא צריך לפלרטט עם אף אחת אחרת כי את מספיקה לו.. אבל, את האופציה הזו אני בטוחה שכבר יש לך בראש.
ואגב, בד"כ פלרטטן נשאר פלרטטן - זה פשוט אופי!
(אין בזה שום דבר רע, אבל רוב הבנות לא היו רוצות טיפוס כזה בתור חבר.. )
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ישן 01-04-2007, 20:49
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Effoliation שמתחילה ב "בגדול, מנסה להסביר את עצמי."

אוי, מבינה אותך לגמרי.. אותי אישית זה מרתיע להיות עם אנשים שמפלרטטים עם כל אחד.. בכל אופן, יש לי רק שני דברים להגיד לך.
אחד- את לא מכוערת (הייתי במפגש, אני יודעת.. )

שניים- הפלירטוטים שלו אלייך דומים לאיך שהוא מדבר עם אחרים? שימי לב לזה, אולי בכל זאת הוא מעוניין.
אם חברה שלך עוד לא גילתה לך שהיא גם מעוניינת בו, אל תפסלי אותו מיד, אולי היא לא באמת מעוניינת, ואם היא כן מעוניית, כל עוד היא לא דיברה איתך על זה, זה לא אמור ממש לפגוע ברגשות שלה (זה כן יכול לפגוע, אבל מבחינה טכנית, אין שום סיבה שהיא תרגיש שפגעת בה, כי איך את אמורה לדעת? אני מקווה שהבנת אותי..)

אני מצטערת שאני לא יכולה לעזור יותר.. אין לי נוסחת קסם. אני מניחה שבחיים צריך גם להכין את עצמך לפגיעה, הרי ככה זה. כל מה שנותר לעשות זה להכין את עצמך גם לאופצייה הפחות טובה, ולרכך אותה.

לכי על זה

ישן 01-04-2007, 21:25
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
רציתי להגיב גם באשכול הקודם שפתחת

עכשיו נראה לי יותר מתאים. אני נמצא במצב של הבחור שלך ממש עכשיו. המקרה בעצם זהה לחלוטין.
רק שאני נמצא בצד הנגדי.

אני לא אוהב את המצב הזה יותר משאת לא אוהבת את המצב שלך כי אני כביכול הגורם לאי נוחות. הבעייה אצלי שאני כ"כ רוצה להיות עם מישהי, שאני לא יודע אם אני רוצה את הבחורה או רוצה שפשוט תהיה לי בחורה. מה שאני הולך לעשות מאחר ואני מבין שהיא במצב שלך וגם חברה שלה במצב של חברה שלך וגם היחסים בין שתיכן דומים זה שאני פשוט הולך לדבר איתה על זה. אני שונא משחקים ואני מרגיש בזמן האחרון כאילו אני משחק איתה וזה לא מתאים בכלל.
כך גם עם חברה שלה. לא יודע איך המצב הזה נוצר מלכתחילה, אני לא ממש התכוונתי וגם אין לי שום כוונה להיות עם אף אחת מהן.

בכל זאת אם היה מגיע מצב בו אחת מהן מספרת לי מה היא מרגישה כנראה הייתי מנסה להיות איתה מאותה סיבה שציינתי בהתחלה.
מה שאני אומר זה שזה לא בריא לך כל מה שאת עוברת. את צריכה להבין מה פשר הדברים שהוא אומר. אם הוא אומר את זה סתם, או שיש עניין ספציפי בך. את צריכה להחליט לאן את לוקחת את זה כי במצב הנוכחי את נמצאת בתחום אפור של אי ודאות וזה מצב חרא להמצא בו (במצב הזה אני נמצא רוב הזמן). מתי שתרגישי שאת מסוגלת להתחיל שיחה בנושא, לכי על זה, את חייבת לצאת מהמצב הזה כי הוא תוקע אותך. זה לא פשוט אני יודע, אבל זה עדיף על האי ודאות (לטעמי).

בשמו אני מצטער על מה שקורה איתך.
פסח שמח !
ישן 01-04-2007, 21:48

חח תודה רבה, אתה חמוד!
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי XeNo שמתחילה ב "רציתי להגיב גם באשכול הקודם שפתחת"

"שאני כ"כ רוצה להיות עם מישהי"
מדובר על מישהי ספציפית?

ואי, אני כל כך הייתי מתה לשמוע מה הוא חושב על כל הסיפור הזה,
ובכלל, מה מישו שעומד בצד שלו חושב על כל הענין הזה..
זה יפה שלמרות כל מה שקורה עדיין אכפת לך מהן ואתה לא רוצה לפגוע..

כל כך היה לי בא לשאול אותו מה הוא היה עושה..
ומה הוא מרגיש..
ומה הוא חושב על זה..
אני באמת חושבת שזה לא בריא לי,
אבל עדיין לא החלטתי מה יותר לא בריא לי. להיות בתחום האפור או לוותר. או כמובן ללכת על זה..
בכל מקרה תודה על התגובה.. :]

ישן 03-04-2007, 01:32
צלמית המשתמש של Outlaw
  Outlaw Outlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.03

רוצה עצה להמשך ? באמת אבל ? את מוכנה לזה ?

אלה החיים !
כואב, נכון ? אין מה לעשות. ככה זה. בחיים תמיד יהיו אכזבות, בכל תחום. תתכונני לזה.

עכשיו אחרי שסיימתי לדכא אותך...
לצד האכזבות תמיד יש הצלחות. השאיפה להצלחה היא מה שמניע אותנו. תסתכלי על הצד החיובי... אני מבין שאת צעירה, נכון ? הרווחת. יש עוד המון הצלחות לפנייך, גם בתחום הרומנטי, אז מאיפה העצב הזה ? תתעודדי
הבחור פלרטטן ? שיהיה לו לבריאות. זה לא יביא אותו רחוק. את צריכה להמשיך הלאה, מגיע לך הרבה יותר. עכשיו זה בטח לא הזמן להתייאש.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Effoliation
במיוחד כשאני כל כך מכוערת |מקיאתנשמה|
לא יודעת :\

אני חייב להודות שזה מאוד צרם לי. אפילו הוצאתי איזה "טססס" כשקראתי (באמת !). אם הייתי יכול הייתי תופס ומנער אותך על זה, ובאמת שלא אכפת לי איך את נראית.
נתחיל מזה שאת ממש לא מכוערת, ואת יודעת את זה. איך אני יודע ? אפשר לומר שיש לי תיאוריה מסויימת... אבל זה לאשכול אחר לגמרי (ויש שיגידו למאמר במגזין Science ). אם לא בא לך להקשיב לי, לפחות תקשיבי לשאר האנשים שראו אותך.
דבר שני, רוב ההצלחות שלנו בחיים קשורות לגישה. גישה של "אני לא שווה כלום" לא תניב הרבה פירות, במיוחד שאת שווה הרבה. אין בן אדם בלי חסרונות. את חייבת ללמוד לקבל את עצמך, בכדי שאנשים יקבלו אותך.
חג שמח וזה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר