לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2007, 14:37
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
בחייך
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "תגיד לי, מה הסיפור שלך?"

אתה באמת מאמין בכל הפקודות, או חושב שצריך לאכוף את כולן?
אתה יודע, בצבא יש חוקים הזוים כמו חוקים מתחילת המאה הקודמת באזרחות, כגון שגבר צריך לרוץ כ 10 מטרים לפני המכונית של אשתו אם היא נוהגת, ודברים בסגנון.

כולנו נמצאים (או בעבר) באותה מערכת.
השילוב הראוי אולי טוב לאכיפה לקורסיסטים, אבל, בסדיר זה כבר משהו אחר.
במקום שממנו אני בא, למפקדים יש סוג של הבנה והם לא הולכים עם הראש בקיר.
לשמחתי הרבה אני יכול לדבר עם המפקד שלי (סרן / רב סרן) על כל מני בנות שהייתי איתן ביחידה/בסיס, איפה, מתי ואיך...

בקשר למה שערן אמר. אין מה לעשות, כמה שאתה תגיד שאתה תורם למדינה, בסופו של דבר אתה עושה את התרומה הזו כי היא בעצם טובה לך. זה דיי דומה למה שאביחי כהן הסביר לא מזמן כשהוא בא אליינו להרצאה.
הוא אמר דבר כזה, אני לא אוהב באמת את אישתי, אני אוהב להיות עם אישתי בגלל שהיא יפה, טוב לי איתה, אני נהנה איתה. לכן, אני עם אישתי בגלל שאני אוהב את עצמי, כי אם לא היה טוב לי איתה, ולא הייתי נמשך אלייה, אז לא הייתי איתה.

ככה גם בצבא, כמה שבנאדם מסויים טוחן, הוא ממשיך לעשות את מה שהוא עושה, כי זה נותן לו גאווה, זו נותן לו משמעות מסויימת שהוא עושה משהו, ובסופו של דבר, זה משרת מצויין את האינטרסים של המדינה וגם את האינטרסים שלו.
המון פעמים אני חושב לעצמי, וואי, למה שאני לא אהיה כמו העובדי רס"ר שיש לי ביחידה, כל הזמן עושים רבעושים קבועים, יומיות עד 1 בצהריים. בלי שבתות, בלי חגים, החיים הטובים.
אבל אז אני גם אומר לעצמי, שאין מצב שאני אוכל לחיות עם עצמי בידיעה שאני כלומניק. אני אמנם לא ישן הרבה וטוחן, אבל אני נהנה ממה שאני עושה, זה כמו סמים, לפעמים חוזרים (אם כבר) הביתה וחושבים על העבודה. המון פעמים אתה מוצא את עצמך עם בחורה (באזרחות) כשאתה שם עליה את הראש ועוצם את העיניים, ויש לך כל מני כפרים שאתה זוכר בעל פה בראש שפשוט לא יוצאים לך ממנו, ואז אתה רק חושב מה עוד אתה יכול לעשות. וכשזה קורה, אתה כבר חושב, למה זה טוב?

קצת סטיתי מהנושא, אבל הנקודה שלי היא כזו, בצבא יש בנים (הרבה יותר מבנות) ובנות, אנשים נותנים מעצמם המון, ואם אותם אנשים רוצים להזדיין באיזו שמירה על מגורים בבסיס (משהו טיפשי לחלוטין) אז שיעשו את זה, ואם הם רוצים לעשת את זה בחדרים שלהם במגורים, שיעשו את זה. שאנשים יעשו מה שטוב לעצמם כל עוד זה לא מזיק לאחרים (להזדיין במוצב סמוך גבול בעמדה שצריך להיות בה ערני). אם אנשים לא יעשו דברים קטנים שמסבים להם אושר, שנותנים להם סיפורים לספר בבית ודברים נוספים, בסוף כולנו נהיה שחוקים, ממורמרים ויותר חסרי תועלת.

חג שמח.
בברכת, טוב להיות בבית ביום ראשון אחרי ששנה זה כבר לא קרה :]

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

נערך לאחרונה ע"י samurai בתאריך 01-04-2007 בשעה 14:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2007, 16:04
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
מבלי לקרוא את מה שכתבת, אני רק אבהיר את עצמי
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי samurai שמתחילה ב "בחייך"

הבעייה שלי היא עם פקודות ונהלים הקשורים להכשרות, ליחסי מפקד-פקוד, ולאנשים שמשרתים ביחד באותו תפקיד, כאשר ליחסים האלה יש השפעה על התפקיד.

זה באמת לא איכפת לי אם בתור לוחם תהיה לך חברה מהשלישות בגדוד.
מתי זה כן מפריע? כשסמ"פ יוצא עם המש"קית חינוך שלו (בהכש"ל, שם היתה מש"קית חינוך לכל פלוגה), ומסדר לה יציאות טובות, שיבוצי תורנויות נוחים וכו'.

מה עוד יפריע לי? שאם יש איסור על כניסת בנים למגורי בנות, ובנים יכנסו לשם לעשות ברדק או דברים אחרים. תעשו מה שאתם רוצים, כל עוד זה לא פוגע בנהלים (שמירות), חוקים (הפרת השילוב הראוי), דברים מוסריים/פליליים (אונס, כפייה וכו').
חסרות פינות חשוכות ומבודדות בשבטה?

ישן 01-04-2007, 14:08
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי eran447 שמתחילה ב "צבא ההגנה ל...?"

ערן-

wether you like or it or not-Se La Vi

אם אתה חושב שהשירות הוא שלוש שנים של "כן המפקד, לא המפקד", ושבזמן הפנוי שלהם חיילים לא מחפשים איך לשרת את עצמם ולא את המדינה- אשרי המאמין. את הזמן הפנוי שלך לא תשקיע בדברים שעושים לך טוב?
יש כאלה שבשבילם זה לימוד תורה, יש כאלה שאוכל טוב מהבית ויש שכמאמר השיר "...מה שבא לי לעשות זה רק בנות". ברור שבהסתכלות מערכתית זה גרוע- וברור שבהסתכלות אישית זה נפלא.
גם אתה, תאמין לי, את הזמן הפנוי שלך תשקיע בך (ובחברים שלך).

תוספת בעריכה-
אתה הולך לקורס חובשים, לא?
אתה חושב שהחברים שלך לקורס לא יחזרו אחרי הבנות מהקורסים המקבילים?

נערך לאחרונה ע"י Cfox בתאריך 01-04-2007 בשעה 14:11.
ישן 01-04-2007, 16:27
  Bullet Master Bullet Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Bullet Master שמתחילה ב "צבא ובנים ובנות"

אמנם עלולות להיות חסרונות ליחסים מיניים בין חיילים וחיילות בבסיס, אבל בסופו של דבר אני מאמין שזה בסדר ואין עם זה בעיה רצינית - ולא צריכה להיות. אני בחור צעיר, אני הולך לשרת 3 שנים בצבא - למה שאני לא אכיר מישהי שם? למה שאני לא אמשיך ואחקור את המיניות שלי, את הצורך שלי באהבה ואפתח קשרים עמוקים עם חיילות?? למה?? בסופו של דבר חיים זה חיים, וצריך לחיות אותם עם כל הדברים שיש בהם - רק הפעם, ב-3 שנים האלו, במסגרת הצבא. זה דבילי לומר "אני נכנס עכשיו ל-3 שנים בצבא, בהן אני לא הולך להכיר שום בחורה ולמנוע מעצמי את ההתפתחות המינית שלי ב-3 שנים הקרובות, למען היותי חייל הכי טוב שיש ואך ורק למען המדינה" - זה לא בסדר, ולהפך - דווקא אצל רוב האנשים נראה לי הקילומטרז' המיני מתחיל בצבא...
זה מקום שבו צריך לשרת את המדינה, אך גם אפשר לחיות, להכיר חברים, לצחוק, להנות, להסתובב - לחיות את החיים. אז למה לא להכיר גם בנות??

אני חושב שזה מאוד לא בסדר להפריד לגמרי בן אדם לבין אחד הדברים החשובים בחייו - המין השני, למשך 3 שנים... אפשר בהחלט להיות חייל וגם לנהל קשר זוגי עם חיילת בבסיס, ולאהוב אותה - כמו חברה לכל דבר.

אה, וגם להזדיין איתה בשעות החופשיות - זה לא צריך להפריע לאף אחד.

אה ודרך אגב, אני לא מסכים עם מישהו שאמר כאן שרוב הדברים המשמעותיים באמת בחיים קשורים ליחסים עם המין השני: אמנם זה חשוב, אבל יש לא מעט דברים בחיים שהם גם מאוד משמעותיים - חברים, עבודה, תחביבים, ילדים - ועוד הרבה. אהבה זה לא הכל!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר