לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2007, 13:50
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אין תשובה ברורה למה ששאלת.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אסטרונאוט שמתחילה ב "לשכב רק מאהבה או לא ?"

אני, אישית, שכבתי רק בגיל 19. לא הייתה לי שום בעייה עם זה. לצערי, זה לא היה מאהבה. והיו לי הזדמנויות לסקס עוד לפניי. במבט לאחור, עשיתי טעות, זאת דעתי האישית עליי - ובנושא כמו זה רק היא קובעת. במקרה כמו שלך - רק דעתך קובעת.

בנים מייחסים פחות משמעות לפעם הראשונה שלהם. הסיבה לכך, כנראה, היא בגלל שבנות מכניסות יותר רגש לאקט מאשר בנים. אצלינו - זה יותר פיזי מרגשי. ולכן, גם הפעם הראשונה אצל בנות נתפסת כ"נקודת אל-חזור" שצריכה להיות מיוחדת. אצלינו, זה לא מלווה בשום שינוי. כלומר, מעט שינוי רגשי - אבל, בוודאי שלא גופני.

מה אני אגיד לך... "איש איש הישר בעיניו יעשה". אני, אישית, לא אהבתי את מה שעשיתי - אבל, אינני יכול לשנות את העבר. לעומת זאת הרבה כן היו שוכבים רק בשביל הסקס. כל אחד ודעתו שלו על העניין.

אין פה עניין של נכון או לא נכון. צודק או טועה. שחור או לבן. זאת לא שאלה כזאת.

השאלה היא אחרת: מהי דעתך שלך?

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 06-04-2007 בשעה 13:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2007, 00:05
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
לא רק בגילאים האלה ולא כולם :)
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "בגילאים האלה.. נותנים משמעות..."

אנשים מפספסים פה נקודה
רוצים לעשות סקס מאהבה? סבבה
אבל מה עושים שנגמרת האהבה? הרי מה הסיכויים שמקימים משפחה עם הבחורה הראשונה ששוכבים איתה (והיחידה במקרה הזה)?
לפעמים הפרידה גם כל כך כואבת שעולה השאלה "איך פעם בכלל הייתי מסוגל לאהוב אותה"?
סקס זה צורך בדיוק כפי שלאכול זה צורך
אז יש אנשים שמתחילים להתבשל בגיל מאוחר ורק בגילאים 19+ מתחילים להרגיש את הצורך לזה
ויש כאלו שבגיל מוקדם יותר
לכן אם לא מדובר על עבירה על החוק בעת ביצוע המעשה וכמובן שיש פרטנרית שמעוניינת
אז למה לא? אני לא חושב שמישהו צריך להרגיש מנוצל אם יש הענות לזה משני הצדדים

ישן 07-04-2007, 02:11
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הנה דעתי...

כמו יהודי טוב אני יענה בשאלה
השאלה פה מה הכוונה לא אטרקטיבית ומה טיב הקשר שלכם, האם הכוונה מישהי מכוערת שמוכנה לשכב איתך ואתם בקושי מכירים או האם אתם מכירים וידידים?, לדעתי אם יש לכם קשר כלשהוא אני מניח שהוא ישתנה ברגע שתשכבו כי תעברו שלב.
אם מה שמפריע לך זה שאתה בתול ובעצם כל מה שאתה רוצה זה לסמן V ולהגיד שסוף סוף זיינת אז על זה אני חושב שתצטער במבט לאחור כי כמו שזוכרים את הנשיקה הראשונה גם זוכרים את הפעם הראשונה, יש הרבה בחורים וגם בחורות שלא קיימו יחסי מין לפני גיל 18 וגם 20 (וכמובן יותר מאוחר) זה לא מדד או משהו שצריך לעשות עד גיל מסוים אלא תלוי בבן אדם עצמו

אני חושב שבעיקר זה תלוי בך ובאופי האם אתה מאלו שחשוב להם שהפעם הראשונה תהיה עם מישהי מיוחדת או מעונין יותר לגמור עם זה וגמרנו ולא מעניין אותך כל הקטע של הפעם הראשונה כמו שחלק מהחברים פה ציינו כי אם זה המצב והבחורה גם מעונינת אז קדימה לעסק

בדרך כלל (וזה גם מתיחס לאשכול של חנן על הפעם הראשונה) הפעם הראשונה היא בדרך כלל הגרועה ביותר בייחוד גם עם הצד השני בתול כי אתה עדיין לא בקיא וקצת לחוץ אחרי זה זה משתפר והופך למשהו הרבה יותר טוב, אני זוכר שהפעם הראשונה שלי (שכמו חרוב גם אני עשיתי את זה בגיל מאוחר) כשזה קרה חשבתי לעצמי על זה כל הרעש וזה כל ההתרגשות משום מה חשבתי שזה יהיה משהו מיוחד אבל אני חושב שלבנות זה יותר מיוחד כי הן עוברות את זה נפשי ופיסי.
לי היה חשוב שהפעם הראשונה תהיה עם מישהי מיוחדת ולא עם זונה או סתם מישהי שבשני המיקרים היתה לי אפשרות לממש אך כמו שאמרתי כל אחד והחלטה שלו והאופי וההתיחסות שלו לנושא

שיהיה בהצלחה בכל החלטה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 07-04-2007, 09:22
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה מחזקת את CHARM בכל מילה ומוסיפה משלי

אני אעזוב כרגע את נושא האהבה בצד כי איכשהו ניראה לי שזה לא רלוונטי בשבילך נכון לעכשיו.
אני בטוחה שאתה רוצה שהחוויה הראשונה שלך תהיה כיפית ולא סתמית. לשם כך יש 2 דרכים:

1. לחכות לנקודה שבה לא תוכל לרסן את עצמך יותר. זה יבוא לך כל כך טבעי שאפילו לא תשאל את עצמך את השאלה הזו. כל עוד אתה יכול "לשלוט בעצמך" בתוך הרגעים האלה (של החיבוקים והנישוקים), ואתה יכול לחשוב בדיוק מה אתה צריך לעשות בתוך זה - ההנאה פחותה יותר ועוד לא הגעת לשיא של השיא. כמובן שאתה חייב להיות רגיש כלפיה כל רגע ורגע ולוודא שהיא בעיניין. היא יכולה להיות בעיניין בהתחלה, אבל בדיוק רגע לפני לסגת. הדרך הזו שהצעתי היא למעשה הקשה יותר.

2. סקס זו חויה משותפת. לפי מה שידידים שלי סיפרו לי ההנאה הכי גדולה שלהם כשהם עושים סקס זה לא רק הסקס עצמו, ולא רק ההנאה האישית שלהם ממנו, אלא הם נהנים עוד יותר ומגיעים לשיא ההנאה כשבת זוגם נהנית. התחרות בין גברים לגבי הנושא הזה היא לא רק עם כמה בנות הן שכבו אלא עד כמה הם טובים במיטה - עד כמה גרמו הנאה לבת הזוג.
לכן: רוצה לעשות סקס? לא חשוב אם זה רק כדי לסמן וי או בשביל האימונים או בשביל לא לפספס הזדמנות - עשה אותו טוב. תהיה רגיש לתנועותיה בכל רגע ורגע - שים לב מה קורה לה - תשתדל לענג אותה - ואתה תהיה בחור שהיה טוב במיטה מהפעם הראשונה שלו ולא רק מהשלישית.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:32

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר