לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2007, 03:12
צלמית המשתמש של ayala
  ayala ayala אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ayala
מפחיד
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "חנק וטביעה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סירפד
טראומת ילדות, אני מניח. יש בערך שניים או שלושה אנשים בעולם שיכולים לגעת לי בגרון בלי לחטוף אגרוף אינסטינקטיבי בחזרה.

חברים שלי למדו שלא כדאי לנסות להטביע אותי בים/בריכה, אחד מהם כמעט גמר עם אף שבור והשאר עם מכות יבשות.

וואי הפחדת אותי עכשיו אלו בדיוק הפחדים שלי....
אני נחנקת מהמחשבה שמישהו מקרב אל הצוואר שלי את היד שלו ואני ממש פוחדת לטבוע למרות שאני שחיינית טובה (עד השנה לא נכנסתי בחיים שלי לתוך הים תמיד הייתי על החוף)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2007, 15:42
  ^ZEUS^ ^ZEUS^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
יש לי פחד חדש
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "להסתכל במראה ולהבין כמה שאני פאטתית"

בשנה האחרונה צמח בדמיוני פחד חדש, זה תרחיש קיצוני ונוראי אבל עלול לקרות במציאות, עכשיו תקשיבו טוב כי זה מעניין:
בתור אדם חילוני שמחצית מחבריו דתיים לגמריי ומסורים מאוד לדת (זה קרה ממש במקרה), יצא לי לשמוע המון שיחות על רבנים והלכות. ובמשך הזמן, לאט לאט ובהדרגתיות התחלתי להרגיש מחוץ לחבר'ה, פתאום הפכתי להיות החבר הלא הקשור שלא מבין כלום ומסתכלים עליו ב"עין עקומה". והם מאוד כועסים על אורח החיים שאני מנהל לעצמי (כלומר עם כל ה"חטאים" שאני עושה וכל הבולשיט הזה של דתיים), וכשאני מנסה להשתתף בשיחות דת שלהם (באפון עדין ביותר, בלי להעליב אותם) אני ממש יכול להרגיש את המתח באוויר... שלא תטעו כאן, אני מאוד אוהב את החבר'ה האלה אבל זה מאוד קשה בשבילי.
בקיצור אז לאן אני חותר עם הסיפור הזה??? בעקבות כל הדברים האלה, הצטברו בראשי מחשבות, ונכנסתי לסרטים על כל העניין הזה של דת, ומרוב בעסה חשבתי לעצמי "מה היה קורה אם אותו מקרה היה הופך להיות עניין הרבה הרבה הרבה יותר גדול"... תארו לכם מצב שאדם דגול ומשכיל (לכאורה) רץ לבחירות, וזוכה ברוב קולות להיות ראש ממשלה. אותו אדם ידוע בתור איש מסורתי חובש כיפה ולא יותר מזה, אך במהלך שלטונו באופן שיטתי וגאוני הוא מושך אחריו אוכלוסיות חשובות וצובר המון כוח, ומרוב שהוא ערמומי וחכם הוא מצליח להחדיר את הדת לשלטון עם חוקים חדשים אשר בהתחלה נראים לגיטימים, אבל עם הזמן הוא נהיה יותר ויותר קיצוני ואותו ראש ממשלה הופך להיות רודן, וכל תושבי המדינה חייבים ללבוש בגדים צנועים, ומי שנתפס מחלל שבת נכנס למאסר, חל איסור יציאה מהארץ כדי לא להתבולל, כל אדם שידוע כחילוני נתפס כחריג ומוזר וכו' וכו' וכו'... זה ממש מפחיד! ולא, אני לא מטורף! יכולתי להיות נדוש ולכתוב "אני הכי מפחד מטביעה או מנחשים או מלהישרף בחיים אבל אלה דברים שכולם מפחדים מהם (גם אני כמובן)... אז תחשבו על זה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:04

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר