לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2007, 17:49
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
כנראה היום זה יום הפריקים/אימוים/ערסים תל-אביבים משופדים שחשים ת'עצמם הבינלאמי

הרחובות מלאים בערסים חשים שווים, מוצפים בפריקים דוקרניים ומסוכנים, ובאימוים משועממים ושחורים.

אני כבר מפחד לצאת מהבית... כל הרחובות מוצפים בערסים ופריקים, ואין לי מושג למה. הם ממלאים את הרחובות, את הכיכרות, את כל העיר, כמו מלחמה ממש! אתה לא יכול ללכת ברחוב, משלוש סיבות:

א. אתה לא יכול לעבור בין כל הערסים והפריקים, אין מקום. דמיינו את שיינקין בסוף עונה עם 98% הנחה על כל החנויות.

ב. מסוכן לעבור ביניהם: או שתימחץ למוות או שתידקר למוות או שתשתפד.

ג. הערסים שחשים ת'עצמם לא נותנים לקורבנות שלהם לברוח, וקופצים על כל הזדמנות. אם תעבור ברחוב, סביר להניח שתצא ממורמר ומדוכדך מכל דבר שרק תעלה על הדעת: החל בתסרוקת ה "מעפנה ומעצבן תחת אחושרמוטה יא טמבל מה אתה חושב שאתה יכול ללכת עם קרבולת של קרנף על הראש?"
וכלה בזרת ש "וואי הזרת שלו מכוערת רצח ומצחיקה תחת אחושרמוטה אחושלוקי אחושקשוקה תראה גבר תראה אתה צריך לגזור ציפורניים".

אני מסתכל מהמרפסת ורואה נהרות של פריקים, ערסים, ואימוים ברחוב. מדי פעם ניתן לראות בנאדם מסכן שנסחף בטעות תובע ביניהם, ואתה מהמר עם האחים שלך עד לאן הוא יגרר לפני שהוא יחלץ (או לפני שכוחות החילוץ של צה"ל יחלצו אותו עם מסוקים). לעתים רחוקות, אחד המסכנים שנסחף עם הזרם מצליח לאחוז באיזה עמוד חשמל עד שהזרם קצת נחלש, ואז ברגע המתאים מושך את את עצמו לתוך הכביש. שם יש סכנת הידרסות, אבל הסכנה בכביש קטנה יותר מהסכנה על המדרכה.

יש סיכוי שזה בגלל איזשהו מפגש של ישראבלוג...?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:35

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר