לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-04-2007, 19:04
  melarky melarky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
אם אתה מתחיל את הקורס שלך ביום ראשון
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "כמו שכתבתי באשכול אחר:"

אני יכול להסיק מכך שאתה הולך לעשות מדא"ג נע"ת כי הקורס הארוך מתחיל עוד חודש בערך... אני יכול להגיד לך שהקורס אורך 5 שבועות אולי טיפלה יותר ומאוד שיפרו אותו ממה שהוא היה... הוא כעקרון מיועד ללוחמים ולרוב ניתן כצ'ופר, אך לאור מחסור של מדא"גים בפלוגות ובגדודים, שולחים הרבה חיילים לקורס הזה בשביל שיהוו הגורם המקצועי שינהיג ויוליך את האימון הגופני במסגרת, לפעמים כשתפקיד יחיד במפל"ג, ולפעמים בנוסף על תפקיד לוחם. אם אני לא טועה אתה תסגור שתי שבתות בקורס... אתה תעבור תכנים של אנטומיה, פיזיולוגיה, תתרגל הדרכה, תבצע כמות מסיבית של מד"סים, בשביל לראות סוגים שונים של מד"סים שתעביר לחיילים(מנסים לדחוס כמה שיותר מהקורס הארוך בזמן הזה)... תלמד איך לכתוב תוכנית אימונים, איך מעבירים בר-אור, איך מארגנים מפעלים ועוד הרבה חומר שאני לא סגור בדיוק מה יהיה לך... אני יכול להגיד לך שעכשיו הוסיפו לקורס הסמכה של מדריך חדר כושר, שבזמן הזה (שבוע) אתה תצא כל יום הבייתה... וגם הוסיפו לקורס המון קרב מגע, כך שתוכל להעביר אימוני זקיף(מכות בנשק) לחיילים... עכשיו יש קצין אימון גופני שהוא מפקד הקורס והקורס נחשב למאוד איכותי יחסית למה שהיה בעבר...
כמה דברים שתדע- מאחר והקורס הוא נע"ת, אתה לא תוכל לשבת מבחינה שלישותית על תקן של מדא"ג.. ההכשרה היא רחבה מספיק ועם משחקים שלישותיים אני מכיר מקרים רבים של חבר'ה שעשו נע"ת ששירתו כמדא"גים אם זאת השאיפה שלך . בוינגייט הלבוש הנהוג הוא מד"ס גם שתדע... תתכונן כי גם יהיו לך שמירות ומטבחים (משמעותית פחות מהקורס הרגיל). לא תראה קצינת מיון בסוף הקורס אתה תחזור ליחידה שלך.. אם אתה שאפתן אז תדע שהמפקד שלי עשה מדא"ג נע"ת ויצא לקצונה אז גם זה אפשרי... המון בהצלחה ואם יש לך עוד שאלות אני יודע הרבה על הקורס הארוך והקצר...
אגב איפה אתה משרת? הקורס הוא צ'ופר או שאתה מיועד להיות מדא"ג?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-04-2007, 20:25
  melarky melarky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
קורס מדא"ג...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי E.A.R.L. שמתחילה ב "שאלה"

בניגוד לבחור הקודם, אתה יוצא לקורס הארוך.
הקורס הנ"ל מיועד להכשיר אותך להיות למדריך אימון גופני בכלל היחידות בצה"ל. בנים עושים טירונות 02 חודש בבט"רים רגילים ובנות עושות טירונות של שבועיים בוינגייט. הקורס קוצר מעט והוא כעת כ-10 שבועות וכולל תכנים רבים שחלקם הגדול מפורט בהודעה הקודמת. בנוסף יהיה לך יותר דגש על העברת הרצאות וחומר עיוני לחיילים, בוחן מסלול, בוחן קצין, אסון טבע ומספר מד"סים נוספים שאין במדא"ג נע"ת.
הקורס הוא קורס אחרי טירונות, ובהתאם אליו היחס. מתייחסים אליך יותר טוב מבטירונות, אבל במסדר למשל עומדים בשלשות ונתונים הקשב, יש דיסטנס בין החייל למדריך המוביל, ויחפשו אותך בהרבה דברים, בשביל לבדוק אמינות... תכלס מתעסקים לא מעט בקקה ובתורניות אבל הקורס הוא מאוד כיף, מאתגר,מעשיר ויכניס אותך לכושר מאוד גבוה!... בסוף אתה מקבל שיבוץ, כאשר בנים מוגבלים בגלל הת"ש שיש להם, ולכן הם לא יקבלו גדודים, חטיבות, אוגדות ויחידות קבל לוחמות שאותם בנות כן יקבלו. שתדע שמונח בהחלט מטעה ושיש מדא"גים בקריה, בגלילות, בשלישות ובמקומות רבים שבהם מתעסקים רק בכושר של ג'ובניקים, אומנם בסיס ומהות הקורס מכשירים אותך להדריך כושר קרבי ולהיות מסוגל להדריך לוחמים... סתכל על זה כמו שמי שמלמדים אותו מתמטיקה חמש יחידות לבטח ידע לפתור גם 3 לא?.. אותו הגיון כאן... המון בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר