לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2007, 07:57
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה בקשה לרעיונות

שלום!
יש לי בקשה קצת מוזרה. אני מקווה שמותר לי לבקש אותה כאן. הבקשה היא לרעיונות. אני מחפשת רעיונות מקוריים ובתחום הפנטזיה והמדע הבידיוני, ולכן אני שואלת בפורום זה.

אני מנסה לכתוב סיפור של מישהי שכל פעם שהיא מסתכלת בראי או בגוף שלה – אם יש לה איזה עיוות גופני (למשל: דלקת בעין ובגלל זה היא נפוחה, או הקרסול התנפח בגלל נקע) או איזה שהוא חולי בגוף (למשל: שפעת, אלרגיות, אנמיה) אז היא מתחילה לסלוד ממה שהיא רואה בראי, אבל לא רק זאת, אלא שמתעורר בה פחד.
אני מחפשת רעיונות מקוריים מהו אותו פחד ומה מקורו.
הרעיונות שיצאו לי הם די בנאליים יחסית, והם קשורים יותר למיסטיקה מאשר למדע בידיוני או פנטסיה:
פחד מגלגול קודם
משהו שקרה בילדות
עיוות מחשבתי (אבל לא בא לי ללכת לכיוון פסיכופטי)
פחד שזה יישאר כך מעתה ועד עולם ומצב שלא משתנה ולא צומח פירושו מוות, אז אולי זה סוג של פחד מהמוות?

השאלה שלי: אני מחפשת רעיונות נוספים מה יכול להיות אותו פחד ומאיפה הוא נובע?

אם זה לא לגיטימי לבקש בפורום זה רעיונות מאנשים, אז אני מבקשת סליחה
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום
ישן 12-04-2007, 21:50
  מריאל מריאל אינו מחובר  

גרפיקה תודה על העזרה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Rotempe שמתחילה ב "סתם רעיון:"

אני מעדיפה לא להתמקד בהשלכות של הפחד, בעיקר כי אני לא בטוחה שאוכל בכלל אוכל להוציא את הגיבורה מהצרות שאני אגרום לה . אני חשבתי לנסות להתמקד בשורש כדי לפתור את הבעיות שנוצרות, וזאת במהלך מסע בגלקסיה, או שאעביר אותה בהבזקים רגעיים לעולם אידיאלי דרך קרעים שאמורים איכשהו לנטרל או לרפא את הפחד, ובהתחלה זה רק קרעים, והיא לא רואה את הקשר בהתחלה, אבל עם מהלך הסיפור לאט לאט מתחיל להראות החוט. אבל אותו עולם אידיאלי אמור להוות תשובת נגד למשהו שאמור להיות הפחד, ואם אין לי את מקור הפחד או מהו, איך אצור תשובת נגד?
למרות שזה מאוד מבולבל, מקווה שהסברתי את עצמי.

חזרה לפורום
ישן 13-04-2007, 17:36
  מריאל מריאל אינו מחובר  

גרפיקה לא נסחפת ואהבתי את הרעיון
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "אכן הרעיון קצת מוזר בהתחלה לא..."

נתת לי ממש אתגר, ובנוסף לזה דילמה מאוד מוסרית וקשה. אני צריכה לחשוב איך אני מוציאה אותה מהדילמה הזאת. לנסות לשלב את זה עם מה שאני רציתי לכתוב. זה נשמע באופן כללי רעיון טוב לנסות להעביר מסר שהינך מושלם כפי שאתה, על כל פגמיך, שאם אתה מנסה להיפטר מפגם - כמו שהיא קיבלה עיניים, אתה מפר איזון באופו קיצוני, והפרת איזון זו גורמת לפחדים גדולים, מחלות. את זה היא תגלה כשהיא תנסה להחזיר את עיניה הקודמות בתמורה למשהו חשוב אחר. אולי היא כן בסופו של דבר תעשה את ההחלפה, אבל אני לא רוצה להשאיר אותה ככה. אני רוצה שבסוף תקבל את כל מה שהיא רוצה ואף חוש לא יאבד לה. איך אני יוצאת מזה? איך אני מוציאה אותה מזה?
וואוו, נתת לי משהו מאוד קשה. להעביר רגשות ומחשבות של מישהו שעברו עליו כל כך הרבה צרות, וברוך השם מסוג שאני לא מכירה, ועוד שיהיה אמין...
טוב, אבל אלה הן כבר הבעיות שלי.

תודה על העזרה

חזרה לפורום
ישן 14-04-2007, 07:54
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "לא נסחפת ואהבתי את הרעיון"

היי אכן הרעיון קצת פרוע והצרות שהיא תקלע להן רבות , אז ברשותך אני עורך את הרעיון עוד פעם :

אז הינה התחלה ( זה יכול להיות פרק שלם , תרחיבי אותו):

אמה נפטרה לאחר שהילדיה אותה , אביה שהיה שתין ן עני באותו זמן מכר את ביתו לאיש מוזר בסמטה ( במדינה / מקום שהוא גר ) , קללה רדפה את האבא אחרי מכירתו והוא מת בלי סיבה נודעת כשהוא מחייך ...

פרק אחר :

הילדה גילתה את זה מחלתה וידעה ( מהאיש שקנה אותה שהחליפו לה את עינהיה ) וכשהתחילה להתענין בקסם ו מיסטיקה !! היא ידעה שבאפשרותה להחזיר את עיניה הקודמות ( והיא תוכל לראות )
אבל בתמורה היא צריכה לוותר על משהו ( לא חלק בגופה).

מקווה שזה יותר טוב !!

המשך יום נעים מריאל
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר