לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2007, 19:31
צלמית המשתמש של baryoni
  baryoni baryoni אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שםגקג שמתחילה ב "תשובה לשאלותיך"

ציינת ש - " ניסיתי לפתוח את הקבצים עם כל המשתמשים ללא הועיל "
אם אתה משתמש בחשבון Administrator ויש לאחרים גישה למחשב הזה, הרי שהם בעלי אותם הרשאות בדיוק כמוך, ויכולים להצפין את הקבצים, בדרך זו או אחרת.
עכשיו, היות ואתה טוען שההצפנה לא נעשתה על ידך, אז סביר להניח שמישהוא אחר עשה זאת במקומך.
איך? (אתה שואל)
בהנחה שכרגע הקבצים במחשב שלך מוצפנים (כלומר, אם שם הקובץ מופיע בצבע ירוק, וגם אם לא)
ובהנחה ששירות ה EFS פעיל, אך לדבריך, לא אתה הפעלת אותו.
אז...
אפשרות אחת:
מישהו (בבית או איפה שהמחשב נמצא) נכנס למחשב כ - Administrator כלומר לחשבון שלך והעתיק/שמר קבצים מוצפנים למחשב.
אפשרות שניה:
מישהו (בעל הרשאות של מנהל, על אותו מחשב כמובן) בחשבון שלו הצפין את הקבצים שלו וכנראה העתיק או העביר אותם לחשבון שלך (לתיקיית שולחן העבודה או תיקיית Documents and Settings).

נערך לאחרונה ע"י baryoni בתאריך 04-04-2007 בשעה 19:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2007, 22:11
צלמית המשתמש של baryoni
  baryoni baryoni אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.07
שתהיה לי בריא... בילבלת אותי לגמרי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שםגקג שמתחילה ב "הקבצים האלו הן בבעלותי וכבר..."

בכל פעם אתה מוסיף פרט חדש שמצריך עיון חוזר.
על מנת לעזור לך כמו שצריך, מה דעתך להיות יותר ספציפי?
בכל מקרה, עכשיו לפי דבריך, אני מבין שרק לך יש גישה למחשב.
דבר נוסף, שאלת בהתחלה לגבי הימצאותו של ווירוס (שיתכן וחולל כאן את השינוי), כרגע אני כבר לא שולל את זה.

אז בא נתחיל מכך שתבדוק מספר דברים:
1. באיזה מע' הפעלה אתה משתשמש?
2. האם ומתי זה התחיל? אחרי התקנת תוכנה או סקריפט כלשהם?
3. איזה הודעת שגיאה אתה מקבל בדיוק? (תעלה תמונת שגיאה)
4. האם ביצעת בדיקת ווירוסים?
5. תעלה לפורום קובץ "לוג" של HijackThis

לגבי שני האפשרויות, שהחברים הציעו, תמצא כאן > ERD ו - Xcacls.vbs

נערך לאחרונה ע"י baryoni בתאריך 04-04-2007 בשעה 22:12. סיבה: תיקון
ישן 06-04-2007, 13:03
  שםגקג שםגקג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
בתשובה לשאלותיך
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי baryoni שמתחילה ב "שתהיה לי בריא... בילבלת אותי לגמרי"

1- מערכת הפעלה xp pro
2 -סקריפט בטח שלא, תוכנה לא איזה משהו יוצא מגדר הרגיל, אשר לחומרה הוצאתי את ה cd והחזרתי את ה cd ( במחשב השני בבית ה cd לא עבד אז רציתי לוודא שהבעיה היא אכן ב cd )
3 - מעלה הודעות שגיאה לפורום של נסיון למשל לפתוח קובץ מדיה או לנסות להעתיקו , הבעיה הינה גם בעוד מס' תיקיות על שולחן העבודה, כך שלא מדובר רק בקבצי מדיה
4- לפני שהתחילה הבעיה לא היה לי אנטי וירוס, ולא הצלחתי להתקינו לאחר שהבעיה התגלתה , לכן עליתי עם ה h.d של המחשב השני למחשב הנוכחי , ועשיתי סריקת וירוסים אף אחד לא הצביע על התיקיות בשולחן העבודה שבהם כרגע הקבצים המוצפנים, כרגע אני עם שני ה h.d על המחשב הבעיתי ( שהוא גם היותר חדיש בערך בגיל שנתיים ) ובשני ה h.d יש אנטי וירוס avg ותוכנות spyware ,
ראוי לציין שכל יום ש ה avg עושה סריקת וירוסים הוא מפנה תמיד ל h.d הבעייתי לתיקיית application ומוחק משם קבצים
בנוסף אם אני מוחק קבצים אני לא רואה אותם בסל המחזור למרות ש ה chekbox למחוק ישר אינו מסומן, כך שהקבצים היו צריכים להיות קודם בסל המחזור,מה עוד שסל המחזור מראה שיש קבצים בתוכו

בנוסף אציין שעשיתי:
repair למערכת כמו שהומלץ ע"י הפורום
עליתי עם ה h.d השני וגם לא הצלחתי לפתוח/להעתיק את הקבצים המוצפנים

עפ"י דברי הכותב הקודם לדבריו תקן אותי אם אני טועה לגבי הצעותיו לפתרון -מכל מלמדי השכלתי:
א - ב ERD לא ראיתי איזה ממשק שעשוי לעזור לעניין ההצפנה, אפשר לשחזר קבצים שנמחקו , אני יודה לו אם יראה דרך מפורטת בתוך ה erd לאן לנתב

ב- xcacls.vbs - נראה לי שזה מתקשר להרשאות ולא לפתיחת הצפנה , מה עוד שלעניין הרשאות אני משתמש ב administrator וכן בבעלות על הקבצים המוצפנים ( ולשם תזכורת לא הצפנתי קבצים אלה וקבצים אלה שמעתי ופתחתי אותם בעבר הלא רחוק ), העניין שם מורכב אבל אם ינתב אותי במדוייק אני יודה לו

5 - מעלה לפורום קובץ "לוג" של HijackThis - עדיין לא הורדתי שום קובץ - מחכה למומחים

תודה מראש
https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...06/23513388.jpg https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...06/48123246.jpg https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...06/75974561.jpg https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...06/62485479.log

נערך לאחרונה ע"י שםגקג בתאריך 06-04-2007 בשעה 13:11. סיבה: קבצים לא עלו
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר