לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2007, 12:55
  ThwShark ThwShark אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
בעיה שמציקה לי....

אז ככה...יש לאחותי חברה...אני לא יודע איך להגיד את זה בצורה עדינה..אני פשוט לא סובל אותה!!!!!....
אני כל כך שונא את הילדה הזאתי (כי פעם אחת היא עשתה קטע מגעיל לאחותי ומאז אני מתעב אותה) שאני לא מסוגל להסתכל עליה!! כל פעם שאני נזכר בא לי פשוט לרצוח אותה!!!!!!!!!!!
אני לא מסוגל אפילו לתאר את גודל השנאה שלי אל הילדה הזאתי (בגלל הרבה סיבות..לא משנה.=/)

ולמה אני שונא אותה?..בגלל האופי החרא שלה וההתנהגות המזלזלת שלה לאנשים, היא ילדה חטטנית, היא מחטת במגירות, נכנסת לחדר של ההוריםן שלי,נכנסת אליי לחדר, פותחת לי מגירות של דברים אינטימיים, מודדת בגדים שלי (שזה כבר עובר כל גבול!!)...בקיצור היא מרגישה יותר מידי חופשייה בבית שלי!...יש לה אפילו דרישות אליי..."בא לך להביא לי קולה?".....(מה אני עבד שלך?!?!?!)
היא יודעת שאני לא סובל אותה וזה ניכר ביחס שלי אליה....

עכשיו...מרוב כעס על הילדה הזאתי אני רק חושב איך לגרום לה רע, איך לפגוע בה, איך לעשות לה דווקא....
פעם אחת היא הייתה אצלנו והייתה צריכה לנסוע אח"כ לת"א...אז רציתי לדפוק אותה והוצאתי לה ת'כסף מהתיק כדי שתיתקע ולא יהיה לך איך לנסוע...והיה עוד מקרה שהבאתי לה לשתות קולה ושמתי לה קוביות קרח מצופות באקונומיקה (כן כן זה נשמע דבילי חח).....אחרי זה כל כך הצטערתי על מה שעשיתי...התפללתי שלא יקרה שום דבר...ובאמת לא קרה כלום=]]

בקיצור אני לא יודע מה נסגר איתי...מאיפה כל הרוע הזה?!?!..ואני לא בן אדם רע..אני אוהב לעזור, אוהב להקשיב, אני חברותי, אוהב לצחוק...אבל היא ספציפית אני פשוט לא סובל!! אני לא יודע מה לעושת...=/// אני מרגיש כמו איזה שטן כל פעם שהיא לידי....וזאת הרגשה חרא..=[...אבל אני פשוט לא יכול לעצור ת'עצמי...=\...

נערך לאחרונה ע"י ThwShark בתאריך 06-04-2007 בשעה 12:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-04-2007, 18:57
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה הדרך הכי טובה לרסן את עצמך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ThwShark שמתחילה ב "בעיה שמציקה לי...."

היא פשוט לא להיות שם כשהיא נמצאת.
זה נשמע מוגזם, אבל הדברים שעשית מאוד מסוכנים וכפי שאתה מתאר אתה יכול להגיע לדברים מסוכנים בטירוף שהשליטה תצא מהידיים שלך במהירות ותמצא את עצמך במשטרה עם סיכוי ללכת לכלא של קטינים, וסליחה, אני לא מגזימה. אתה אדם שפועל, שאין לו מחסומים.
אם היא שם - תסגור את עצמך בחדר עם מנעול. אם אין לך מנעול תקנה ותבקש מההורים שיתקינו אותו לך. לך ותקנה מנעול לארון הבגדים ולכל דבר אישי שאתה לא רוצה שהיא תחטט בו. זה מה שחברה שלי עשתה עם אחותה. אחותה מחטטת לה בחדר ממש בכל דבר, אפילו בתוך הניירות והמחשב הנייד. היא קנתה מנעולים והמפתחות אצלה.
רותה לראות טלוויזיה והיא כל הזמן שם? תגיד להורים שלך או שיקנו לך טלוויזיה לחדר שלך או שהילדה הולכת.
דבר עם ההורים שלך - איך הם מרשים לילדה הזו שתיכנס ותחטט בחדר שלהם? שהם יעמידו את אחותך ואת הילדה הזו במקום.
אני מבינה שלדבר עם אחותך זה לא יעזור, אז אפילו לא הצעתי את זה.
תשמע, אתה חייב לרסן את עצמך. זה לא עובד פנים מול פנים, אז חייבים להתרחק. זה כמו שאתה מעשן ורוצה להפסיק לעשן. זה מאוד מאוד מאוד קשה להפסיק כשמציעים לך סיגריה בפנים.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 06-04-2007, 20:22
  ThwShark ThwShark אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
יווו שלא תחשבו שאני איזה חולה נפש חס וחלילה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ThwShark שמתחילה ב "בעיה שמציקה לי...."

אז ככה...הסיפור שהיה עם האקונומיקה זה לא היה בכוונה זה היה בשביל הקטע...וזה לא שטיפטפתי לה אקונומיקה פשוט כששמשתי לה ת'קוביות קרח אז שמתי אותם על השיש קודם ואז העברתי לה אותם לכוס, והשיש היה רטוב מאקונומיקה כי אמא שלי בדיוק ניקתה אותו (נו הקטע הזה שאתם מוציאים אותם מהפלסטיק הזה שיש במקפיא חח)..
בקיצור זה לא היה בכוונה..ואני לא מסוגל לחבל בחיים של אנשים...ובחיים לא היתי מעז לעשות לה משו נורא...אני לא טיפוס כזה אני גם אף פעם לא הרמתי יד על אף בן אדם....
אממ וזיהו היה לי פשוט חשוב להבהיר ת'נקודה הזאתי...
ובקשר לילדה הזאתי-זה פשוט טבע אצלה, גם ההורים שלה מעירים לה על זה, ואני בעצמי הערתי לה על זה.והיא פשוט לא קולטת!אטימות!...

קיצר יהיה טוב...=]]

תודה לעונים =]]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:39

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר