לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2007, 09:37
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
פתרון פשוט.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חמודה123 שמתחילה ב "נמאס כבר"

תרמי את הטלפון ותתקשרי.
אני מכיר את המשחקי כוחות האלה מסבתא שלי
אם אבא שלי לא היה מתקשר אליה בזמן היא הייתה מתחילה לכעוס
"אני כבר לא חשובה לך" "אם אני אמות לא תשים לב" וכול מיני שטיות כאלה.
מספיק אם המשחקי כוח תרימי את הטלפון ותתקשרי.
תשאלי למה לא שומרים על קשר ?
מה המצב ? איך החופש ?
תאמיני לי זה לא מוריד מהכבוד
אני מתקשר לפעמיים לחברים סתם כדי שידעו שהם חשובים לי.
אין כול בושה בזה שואל אותם מה קורה ? איך מסתדרים ? מדברים קצת וזהו.
תתקשרי ותשאלי את חברות שלך למה הם לא שומרים על קשר ?
קשר גלוי תמיד יותר טוב על הנסתר.

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2007, 09:49
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile

כל מה שנאמר כאן מקודם נכון! חוץ מזה "עדיף חבר אחד אמיתי, מהרבה חברים מזוייפים".

שמעי סיפור:
יש לנו בכיתה חבורה של איזה 5-6 בנות מגובשות מאוד, שהחשיבו את עצמן לחבורה של ממש, מסתובבות ביחד, עושות קניות ביחד והכל ביחד.

יום אחד, אחת הבנות הסתבכה עם כמה בנות מכיתה י', הבנות מכיתה י' חיכו לה אחרי בית-הספר ורצו להרביץ לה. החברות שלה יצאו איתה, וכשראו שבאות הבנות להרביץ לחברה שלה, לא עזרו לה בכלל, אני לא הייתי שם אבל לפי מה שהבנתי זה שהן ממש הסתכלו על חברה שלהן הולכת מכות.
ה"חברה" סיימה את המכות עם דם מהשפה, מהשן ומלא סימנים על הפרצוף.

אחרי שזה קרה, אף אחד יותר לא התקרב(ה) אליהן והילדה הבינה שה"חברות" שלה היו סתם מזויפות.

לכן אם את רואה שהחברות שלך נפגשות כל היום, ועושות הכל ביחד, תדעי לך שזה לרוב סתם "חברות".
ישן 31-03-2007, 12:11
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm

אני חושב שכדאי לך להכיר קצת, להרכוש קשר טוב יותר...

גם לי יש מלאאאאאא חברים וגם ידידות (לא מלא אבל יש) ואני מדבר איתם בבי"ס בקטע של "מה קורה" "ממצב" וכו'....וגם לפעמים ככה זה בחזרה אליי...

הקשר ביני לבין אדם שהוא חבר שלי בכיתה או ידידה מתעמק ומגיע למצב שבו הוא/היא דואג/ת לי זה אחרי שמוצאים דברים משותפים...
גם אני הגעתי לבי"ס ולא הכרתי אף אחד..התחברתי עם כולם..אבל לאף אחד לא עניין כ"כ מה איתי...(כמו כל אחד פחות או יותר)
זהו, ופשוט עם הזמן הייתי יוזם המון, הייתי מדבר באייסי(אני הייתי מציע, לא היה איכפת לי אפילו!)
בבי"ס הייתי מגיע לחבר שלי מציע לו לעשות "סיבוב"-ואז לאט לאט נפתחים אחד לשני, מרגישים טוב אחד עם השני, שומרים על קשר, דואגים אחד לשני וכו'..

אז היום יש לי חברים שאני מכיר, יש לי ידידות שאני מכיר, ואני עדיין יוזם-בקושי מתקשרים אליי (אולי זה בגלל שאין לי נייד חחחח), אבל אני במסן/אייסי תמיד שואל בשלומם, בבי"ס גם.
.אני לא בדיוק חושב אם באים אליי או לא, אם מחפשים אותי או לא זה אומר שהם לא רוצים לשמור על קשר או דואגים לצד השני...והנה, יש חבר אחד שאיתו אני הולך לכייף בחופש...חבר אחד בלבד-אבל סבבה איתו

וד"א, למה את לא עם החבר שלך?

ישן 02-04-2007, 09:59
  Laxio Laxio אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
לעניים אותם את בטוח לא יכולה
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי חמודה123 שמתחילה ב "אממ זה נכון..אבל איך אני..."

אבל לעניין אותם דווקא כן. זה נורא תלוי במציאות שלך ובטיב הקשרים שלכם.

תנסי רגע לחשוב, אם היו מתקשרים אליך (מה שאת בעצם מחפשת), למה זה היה משמח אותך? אני לא חושב שזה בגלל שזה באמת משנה לך מה אלה שהתקשרו עשו היום או מה התוכניות שלהם לחג. זה היה משמח אותך בגלל שזה מעיד שאת בנקודה חברתית שאנשים מסביבך מרגישים שכדאי להם להתקשר אליך.

אם את סתם מתקשרת לשאול מה נשמע, באותה מידה את יכולה להתקשר אלי לשאול מה נשמע. ברגע שהטלפון הוא לא אמצעי לקשר אמיתי והוא הקשר בעצמו זה לא שווה כלום.

תנסי לא להתקשר לשאול מה העניינים, להתקשר לשאול אם רוצים להפגש, אם רוצים לנסוע לאנשהו, לבלות איפשהו. תראי שאם תארגני דברים פתאום הרבה יותר אנשים יתקשרו אליך.

בכל מקרה שלא יהיה אכפת לך אם מתקשרים או לא, שיהיה אכפת לך איך מתייחסים אליך והאם את מבלה עם חברים מתי שיש לך זמן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-04-2007, 16:40
  platon101 platon101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
לינוקס תחושה של בדידות זה דבר מבאס מותק. את צודקת

נראה לי שהחוויה הזו של הבדידות שאת מרגישה מגיעה להקצנה עכשיו מול החברות שלך . התחושה הזו מאוד מוכרת לי הסיפורים שלי היו אותם סיפורים. בדיעבד הדברים אני יכולה להגיד לך שהשתיקה שלי מול החברות שלי העמיקה את הפער כי כל הזמן הייתי מסתובבת מממורמת עליהן שהן לא שמות לב אליי מספיק ולוקחות אותי כמובן מאליו( חלק מהפעמים כן וחלק מהפעמים לא) ובסופו של דבר נשארת רק קליפה ריקה , זיכרון של חברות שממשיכים להישען עליו . בכל אופן המלצתי היא שאם הב נות האלו חשובות לך נהלי שאיתן שיחה על כל התחושות שלך והציפייה שלך מהן בתור חברות ותראי מה להן יהיה להגיד . ומשם כבר תראי לאן לוקחת החברות הזו האם למקום פתוח ואמיתי או להעמדת פנים כדי שתשרתו את את רגעי השיעמום אחת של השניה ותו לא וגם אם זה הסיפור בינכם אז זה בסדר יש כאלה חברויות שנהנות מהחיבור למטרה הזו בלבד פשוט תתפכחי מן החברות הזו שלכן ותקלטי באמת באיזה סוג של חברות מדובר.
ישן 01-04-2007, 21:21
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
נראה שאת כותבת מהלב..

נחמד,בשביל זה אנחנו פה =))
נו אז מה אם הן לא מתקשרות אלייך?אלה לא משחקי כח,חברות זה חברות ואת יכולה להתקשר אליהן מתי שבא לך.
ולמה את חושבת שאת לא חשובה לאפחד?על סמך מה זה קובע?איפה זה כתוב שאת לא חשובה לאף אחד?
יש לך משפחה,אחים אחיות הורים אוהבים!
אם חברות שלך לא מתקשרות אלייך הן יכולות ללכת להז***,לי בעצמי יש מספרי טלפון של אולי 4 תלמידים בכיתה(בהתחשב בזה שאנחנו 11 בכיתה..) ואני לא שם על אף אחד,מי שלא מעריך אותי מספיק שיקפוץ,הוא הפסיד חבר טוב.
הכי גרוע זה להיכנס לרחמים עצמיים-זה אוכל,זה מתסכל,זה מעציב.
אני לא רוצה שתכנסי לרחמים עצמיים כי אז זה רק יהרוס אותך ותמצאי את עצמך בוכה מיטה לפני שאת הולכת לישון.
אני למשל בקושי יוצא מהבית,כן חברים יש לי אבל חברים מבחינת כאלה שיהיה לך עם מי לצאת ואתה יוצא איתם פעם בחודש.או קצת יותר.יש ימים בהם אני בכלל לא עובר את הסף של הדלת.לאיזו מסקנה הגעתי?
שאין לי משהו יותר טוב לעשות עם הזמן שלי,אז נרשמתי לחדר כושר והתחלתי להתאמן,התחלתי לקרוא ספרים ולראות סרטים במחשב כשכולם משלמים 35 שקל לכרטיס...

נערך לאחרונה ע"י m-hanan בתאריך 01-04-2007 בשעה 21:23.
ישן 02-04-2007, 03:31
  חמודה123 חמודה123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.06
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "נראה שאת כותבת מהלב.."

סתכל על המשפחה שלי אני מעדיפה אפילו לא לדבר.בדרך כלל כשאני מרגישה בודדה אני מן הסתם נמצאת בבית..בבית עם המשפחה והכול..ואני וההורים שלי לא מסתדרים לגמרי..אנחנו מרוחקים כל-כך..וכל הזמן רבים ככה שכל פעם שאני בודדה ואני נמצאת בבית אני מרגישה עוד יותר בודדה..ויכול להיות לחלק איכשהוא לא מפריע הקטע לשבת בבית..לי זה כן..אני צריכה ידידים חברות שברגע שאני עצובה אני יוכל לספר להם..לפרוק הכול..ונמאס לי כל פעם להתקשר ולהיות זאת שיוזמת..זה מוציא אותי מדעתי..אפילו חבר שלי שהוא אמור להיות הבן אדם הכי קרוב אליי אני לא יכולה לדבר איתו על כאלה דברים כי הוא לא בן אדם שזה יעניין אותו נראה לי..וכל משאני כותבת זה לא מרחמים לעצמי כי פאקקק אני מרגישה כל כך בודדה ברגעים האלה..אני נזכרת שמחר חג ואני יהיה עם המשפחה שלי וזה עוד יותר מעצבן אותי..כי אנשים בדרך כלל שמחים בערב חג והכול ואני לא..כי אני והמשפחה שלי זה שתי עולמות שונים לגמרי..
ישן 04-04-2007, 11:07
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי חמודה123 שמתחילה ב "סתכל על המשפחה שלי אני מעדיפה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חמודה123
סתכל על המשפחה שלי אני מעדיפה אפילו לא לדבר.בדרך כלל כשאני מרגישה בודדה אני מן הסתם נמצאת בבית..בבית עם המשפחה והכול..ואני וההורים שלי לא מסתדרים לגמרי..אנחנו מרוחקים כל-כך..וכל הזמן רבים ככה שכל פעם שאני בודדה ואני נמצאת בבית אני מרגישה עוד יותר בודדה..ויכול להיות לחלק איכשהוא לא מפריע הקטע לשבת בבית..לי זה כן..אני צריכה ידידים חברות שברגע שאני עצובה אני יוכל לספר להם..לפרוק הכול..ונמאס לי כל פעם להתקשר ולהיות זאת שיוזמת..זה מוציא אותי מדעתי..אפילו חבר שלי שהוא אמור להיות הבן אדם הכי קרוב אליי אני לא יכולה לדבר איתו על כאלה דברים כי הוא לא בן אדם שזה יעניין אותו נראה לי..וכל משאני כותבת זה לא מרחמים לעצמי כי פאקקק אני מרגישה כל כך בודדה ברגעים האלה..אני נזכרת שמחר חג ואני יהיה עם המשפחה שלי וזה עוד יותר מעצבן אותי..כי אנשים בדרך כלל שמחים בערב חג והכול ואני לא..כי אני והמשפחה שלי זה שתי עולמות שונים לגמרי..

נו,גם לי קשה להסתדר עם המשפחה שלי אז מה?אנחנו משפחה דתית,ואני החלטתי ללכת בדרך אחרת(אני לא כופר חס וחלילה אלא לוקח ברייק ובודק דברים)וכן ההורים כועסים קצת.עם החבר הכי טוב שהיה לי אני תמיד הייתי זה שיוזם.ואני מדבר על חבר של 6 שנים.תפסיקי לעשות חשבונות!אם את רואה שהן עונות בחיוב ליוזמות שלך אז למה לא?
ואל תהיי עצובה במהלך החג,יש אנשים שבחג הזה אכלו רק מצות.יש אנשים שיצטרכו להצטופף בבית תמחוי.
ולנו בכלל לא היה אורחים.ובבית כנסת אתה רואה פנים של אורחים,וברחוב אחרי שחוזרים הביתה אתה רואה את השכנים שלך עם אורחים שלהם מחייכים וצוחקים ואתה נשאר בבית עם המשפחה.לא שזה דבר רע אבל כן זה קצת מבאס!

ו...בקשר לחבר,כן.אם זה לא מעניין אותו,אז למה את איתו בכלל?מזתומרת?מדברים כאלה אנשים מתאהבים ונהיים בני זוג.אם את מחפשת אנשים שזה יעניין אותם או יעזרו לך לכי לפסיכולוג.
איך את יכולה להיות עם כזה בנאדם שלא מקשיב לבעיות שלך,בשביל זה יש חברים!רדי ממנו הוא יגרום לך רק תסכולים.

ישן 07-04-2007, 03:15
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יקירתי...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אף אחד לא עוצר אותך מלהכיר..."

חג שמח לך קודם כל גם אם הוא לא נראה לך הכי שמח, אומרים שהכל זה בעין המתבונן אז השאלה האם את מחפשת את הדברים השמחים סביבך או את הדברים המבאסים ממה שקראתי את בעיקר מסתכלת על הדברים המבאסים, הבנתי שהחברות כן התקשרו בסוף ועדיין לפעמים את מרגישה בודדה ובכן לפעמים מגיעים המחשבות והתחושות של בדידות ועצבות ולעיתים צריך לתת להם את המקום ולהרגיש קצת עצובים ובודדים וזמנים אחרים פשוט צריך לההתעלם מהמחשבות האלו על ידי מחשבות אחרות או התעסקות במשהו אחר יש תורה שלמה של זה (שלא אכנס לזה פה) אבל במשפט אחד אומר לך שהרי ידוע שהחיים מובססים על עליות וירידות אז קחי בחשבון שאולי את בירידה עכשיו ואוטוטו תגיע העליה ומה שחשוב בעליה זה להנות כי אחרי העליה תגיע שוב הירידה וחבל לפספס את ההנאה

בקשר לחבר שלך שאני מבין שהוא אמור להיות החבר הבן זוג שלך ולא סתם ידיד אז אם את מרגישה שלא איכפת לו ממך למה את לא מדברת איתו, לפי מה שכתבת זה נשמע שאת איתו כדי שתוכלי להגיד שיש לך חבר וזה מניסיון לא מצב טוב בכלל (היתה לי מישהי כזאת שבמבט לאחור אני שמתי לב שהייתי מאוהב ברעיון שיש לי מישהי ולא במישהי עצמה), לדעתי עדיף מישהו שאת והוא אוהבים מאשר מישהו שיהיה על תקן "חבר" ואם אין מישהו אולי עדיף לבד הרי בין כה וכה את אומרת שהוא לא שם שאת צריכה אותו

בקשר לחברות שלך ובכלל אם אנשים לא תמיד הם מתקשרים או מתחייסים אותו הדבר אלינו וזה לא קשור אלינו אלא אליהם ולמה שעובר עליהם באותו רגע, חבר/ה שלך יכולים לפגוש אותך ולחבק ולהתעניין בך ויום אחרי יכולים לפגוש אותך ולהגיד היי סתמי ולהמשיך הלאה וזה לא בגלל שקרה משהו אלא הם עסוקים במשהו אחר או משהו מטריד אותם. כך שזה לא תמיד עלינו או קשור בנו

בקשר להכיר אנשים חדשים אז לא חסר אפשרויות, עם זה באינטרנט דרך אתרי הכרויות ולאו דוקא להכיר מישהו בתור בן זוג אלא אפשר להכיר ידידים וחברים ואתרים שגם מתעסקים במפגשים חברתיים, למצוא אנשים שמתעניינים בתחום כמו שלך למשל אופניים ולהצטרף לקבוצת רכיבה ומשם להכיר אנשים חדשים או שחמט ולהצטרף למועדון שחמט (אלו 2 דוגמאות שחשבתי עליהם עכשיו)
יש גם פעילויות ליד ביתך שדרכם אפשר להכיר אנשים חדשים , וכמובן כל התוכנות המסנגר למיניהם שדרכם אפשר לחפש ולהכיר אנשים חדשים (חיפוש כזה בייחוד יש בICQ)

בקשר למשפחה שלך, אני לא יודע איזה קשר יש לכם והאם אתם מסורתיים, שמרניים, ליברלים וכו' (מחק את המיותר) וזה פחות חשוב, אחד הדברים שהבנתי בשנים האחרונות (לפני הילדה והיום עוד יותר שאני אבא טרי) שההורים שלך רוצים קשר איתך ושיהיה טוב בבית לא פחות ממך ולא תמיד יודעים לדעת איך לגשת ואחד הדברים שאנשים מצטערים עליו בדיעבד הוא שלא היה להם מספיק זמן עם ההורים כשהם היו בחיים וכשזה קורה כבר אי אפשר לשנות מה שכן אפשר לשנות את הקשר וההתיחסות כרגע כדי שלא נצטער על זה מאוחר יותר, אני מאמין שההורים שלך ישמחו לדעת מה עובר עלייך והצעה שלי נסי (עם מי שאת מרגישה יותר קרוב) להתקרב ולשתף מה עובר עליך וללמוד מהניסיון חיים שלהם שהוא הרבה יותר גדול ועשיר משלך ותוך כדי כך בתקווה לשפר את הקשר שלכם בבית מה שכבר יהיה לטובה ויהיה רווח שלכם ללא קשר עם הבעיה ששתפת נפתרה או לא

ודבר אחרון אם יש לך זמן עכשיו ובכלל ורוצה לנסות משהו חדש אז תמיד אפשר לחפש איזו עבודה שגם תעסיק אותך וגם תוכלי להרויח ממנה ואם לא עבודה אז אפשר להתנדב באיזה מקום מה שגם יעסיק וגם ימלא אותך בסיפוק

בכל מקרה אנחנו פה ונשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 07-04-2007, 07:07
  חמודה123 חמודה123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.06
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "יקירתי..."

אוקיי קודם כל תודה על התגובה היא ממש מעודדת .אתה צודק יש בחיים הרבה עליות וירידות ואני מחכה לעלייה שתגיע..אני בן אדם ממש רגיש וכל דבר קטן יכול להוציא אותי מדעתי ולגרום לי להתבאס בגלל זה אני רוב הזמן מרגישה מבואסת..בודדה וכל הדברים האלה..זה דבר שקשה להתמודד איתו ..אבל בכל זאת אני ינסה..

עכשיו בקשר לחבר שלי..אנחנו בסוף החודש שנתיים ביחד..יש תקופה שאנחנו ממש סבבה ביחד ויש תקופה שהוא לא מתייחס אליי בכלל..נראה לי זה פשוט הקטע שנמאס לו להשקיע בקשר שלנו..אבל לאהוב הוא אוהב אותי המון..הוא פשוט לא תמיד יכול להראות את זה..

עכשיו בקשר ללהכיר אנשים אני לא ממש אוהבת דרך האייסי וכל זה כי בדרך כלל האנשים זה סתם פדופילים..שמחפשים איזה מישהיא שתספק אותם..

אה ולעסוק בפעיליות כרגע אני לא ממש יכולה כי אוטוטו מתחילים שוב הלימודים..החופשה נגמרת..ומתחילים כל הבגרויות..וללכת לעבוד אני רוצה בחופש הגדול..

ישן 07-04-2007, 09:25
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי חמודה123 שמתחילה ב "זה נכוןן..אבל לא תמיד יוצא..."

תמיד יוצא להכיר חברים חדשים!! זאת לא בעיה, תאמיני לי, בכל פינה אפשר למצוא חברים טובים! הכל תלוי בגישה שאת באה אליה תהיה קלילה, תפתחי את הפה שלך, ותראי שזה לא דורש יותר מדי מחשבה

ואל תחשיבי אותי לאחת עם מיליוני חברים שמתחברת על הקליק הראשון, כי אני ממש לא. אני אפילו טיפה אנטיפתית, פשוט אם את רואה חבורה נחמדה של אנשים, והם מוצאים חן בעינייך, תגשי אליהם ותתחילי לדבר ולהתחבר (ניסיון)

אל תתני לדבר הזה כ"כ הרבה משקל.. פשוט תעשי
כי תאמיני לי, שאם הם באמת מסוג האנשים שאת אוהבת (שיש לכם הרבה במשותף), את לא תקבלי דחייה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:11

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר