לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2007, 11:30
  No Life No Life אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.07
חברים יש רק באגד

הסיפור שלי הוא כזה:

קבעתי עם כמה חברות שלי לרדת לאילת יחד לכמה ימים, ותיכננו את זה לעוד חודש וחצי ככה. את הפרטים הקטנים לא סגרנו כמו איזה בית מלון וכו', אבל כן קבענו שנלך יחד.
בעקרון אני רציתי ללכת עם שתי חברות, ואז התווספו עוד כמה, כולל מישהי שאני לא ממש חברה שלה, אני לא ממש אוהבת אותה, ואישית הייתי מעדיפה שהיא לא תבוא, אבל אמרתי "יאללה, לא נורא, נתגמש, אני בטוחה שבכל זאת יהיה כיף, היא לא הבנאדם היחיד שם" והייתי מוכנה ללכת גם היא תבוא, כי לא יפה להגיד למישהו לא לבוא.
אתמול דיברתי עם חברה שלי - החברה הכי טובה , ובדרך אגב שאלתי אותה מה קורה עם אילת, אם יש התקדמות ואם סגרו עוד פרטים. ואז היא אמרה לי את הדבר הבא: לא היה להן נעים להגיד לי את זה, אבל הן לא תיכננו שאני אבוא איתן, כי אני לא מסתדרת כ"כ עם אחת מהן, והן כבר קבעו איתה לפני זה, ואז כשאמרתי להן שנרד יחד לאילת כבר לא היה להן נעים להגיד לי שאני לא יכולה לבוא - יותר נכון הן מעדיפות שאני לא אבוא, כי הן חושבות שאני אצור שם ריב או משהו, וככה תיהרס להן החופשה. ככה לפחות אני רואה את זה. ושתבינו שאני בחיים לא אריב עם אף אחת, כי אני לא כזאת. אני פשוט לא ממש אתייחס, או אדבר עם אחרים ולא עם אותו אדם. אחרי שהיא אמרה לי את זה, ממש נפגעתי, איך החברה הכי טובה שלי אומרת לי דבר כזה??? בגלל מישהי אחת הן צריכות להגיד לי שעדיף שאני לא אבוא? אני בחיים לא הייתי עושה דבר כזה לאף אחד, והייתי מנסה לסדר שכולם יבואו, כי אני חברה של כולם שם חוץ מאחת וכנראה בגללה הן לא רוצות שאני אבוא, וזה, לפי דעתי ממש דוחה ומגעיל. זה כאילו הן מעדיפות אותה על פניי, כי אם היא שם, אז אני לא, וזה מה שיקרה בעצם.

אני ממש נפגעתי מכל הסיפור, ועכשיו אני לא יודעת מה לעשות. אתם חושבים שחברים אמיתיים היו מתנהגים ככה? איך אתם הייתם מתנהגים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2007, 16:27
צלמית המשתמש של דקלוש
  דקלוש דקלוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.06
אני בשוק... אימל'ה אם איזה יצורים את מסתובבת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי No Life שמתחילה ב "חברים יש רק באגד"

אני לא יודעת מה הייתי עושה להן..
הם הרי חברות שלך, אז למה הן צריכות להתנהג כלפייך ככה?
הן מעדיפות כנראה אותה משאר אותך.
אני לא הייתי יוצאת לטיול בלי החברות הכי טובות שלי.
אז כנראה את לא חשובה להן מספיק והן מסננות אותך ומעדיפות אותה ככה זה נשמע.
אני מציעה לך לסנן אותן.. ולהסביר להן את זה בפנים
תגידי להם מה שאת אומרת לפורם פה..
תסבירי להם שזה ממש מגעיל לבחור בה ולא בך..
תגידי להם שאם את לא יוצאת החברות נהרסת. וכך אם הם ירצו ללכת אז זאת אומרת שאת לא שווה בעינים ואת לא חברה שלהן.
ככה זה בנות
תביני עדיף להיות בודד מאשר חבר בוגד.
אני במוקמך הייתי אומרת שאני לא רוצה את הטובות שלהן ואני יסתדר לצאת לבד.. וגם שישכחו מהחברות איתך.
לדעתי זה מעשה נבזי בין חברות..
מי רוצה חברות שתמיד תיהיה בעדיפות 2
או 700
או שאולי תסבירי להם בצורה יפה שאת לא מתכוונת לריב עם הבחורה הזאת שאת לא מחבבת. ותגידי שלהפך את רוצה להשלים איתך ולעשות סולחה. כי לא באת לריב אלה באת להנות
סך הכל החברות הזאת ממש מוזרה. אני הייתי ממליצה לך לחפש חברות חדשה
חברות יש כמו מים פשוט צריך לחפש את הטובות
ותאמיני לי כל חברה משחקת אותה כיאלו את חשובה לה..
אבל בתכלס עמוק עמוק בלב היא רוצה בלבד את הטוב בשבילה.
אל תפגעי ככה זה כל בחורה..
ואני יודעת שזה מרגיז ואין חברות אמתיות וכולן מזויופות בעצם רוב בני אדם איפשהו יש להם צביעות וזיוף. אבל מה לעשות צריך לקבל ככה את החיים
וסך הכל אני מקווה שתבחרי את הדרך הנכונה ביותר
שיהיה לך בהצלחה..
ישן 05-04-2007, 17:02
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
חברות, מה?

אם אני הייתי במצב דומה, אני הייתי מבהירה היטב לחברות שלי שאם הן היו מדברות איתי הן היו רואות שהמצב אחרת, והן טעו.
הרי לא היית רבה עם הילדה האחרת והן בהחלט יכלו להתייעץ איתך ולא להחליט שאת לא באה מאחורי הגב שלך, ככה לא מתנהגים, אין לזה צורה אפילו, הרי גם לך יש משהו להגיד בנידון, את חלק מזה..

לא, אל תלכי איתן, הן התנהגו חרא ואת לא צריכה לתת להן את התחושה שידן על העליונה. בפעם הבאה, תדעי שעל הבנות המסוימות האלו, את לא יכולה לסמוך.
אל תרדי לרמה של לריב איתן. דברי עם החברה הטובה (?) שלך שמה, תגידי לה את זה, נסי כמה שיותר להשמע כאילו הן לא פגעו בך, אני יודעת שזה קשה, אבל תשתדלי להשמע כמה שיותר מכובדת.

להבא על תבני עליהן.. שהן יבינו את הלקחים שלהן לבד. אנשים שמתנהגים ככה, לא צפוי להם עתיד זוהר עם אנשים אחרים.

בהצלחה

ישן 05-04-2007, 22:05
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05

קרה לי בכיתה ז' שחבר העדיף מישהו מהשכונה שלו עליי, ביקשתי ממנו משהו והוא לא עשה והוא העדיף להקשיב לו, זה היה משהו ממש קטן, אבל עדיין הוא לא חבר.
בקיצור, החברות שלך לא משהו, ייתכן כמו שאמרו שחברתך הטובה ביותר הושפעה מלחץ חברתי, גם אם היא אוהבת אותך לפעמים מאוד קשה לא להיכנע ללחץ החברתי, תדברי איתה על זה, ואם את רואה שזה לא הלחץ החברתי אז תנתקי איתה קשר כי היא לא באמת חברה.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

ישן 05-04-2007, 22:13
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מצטרף לשאר הכותבים פה

אני בעיקר מסכים עם הולי ורומק ומה שכתבו והמשפט שרומק אמר מאוד נכון
כמו שכתבת בסוף של מה דעתנו ולפני שקראתי את התגובות ידעתי שיהיו תגובות מהסוג שהן לא חברות וכו, מה שדי נכון
מה שאני הייתי מציע לך לעשות בייחוד את אומרת שהיא החברה הכי טובה (והאם זה הדדי כלומר האם היא מגדירה אותך כהחברה הכי טובה שלה?) זה תופסת איתה שיחה מסבירה לה על הקטע הפוגע והמלוכלך שהיא ושאר החברות עשו (חשוב לעשות זאת אחרי שתרגעי אם את כרגע כועסת כי אחרת זה יהיה מלחמת האשמות שלא יביא לכלום והשיחה שצריכה להיות זאת שיחה מלב אל לב) ולראות איך אתן ממשיכות הלאה. אני בכוונה לא אומר מה את צריכה לצפות שיקרה כמו שהן צריכות לבטל את הטיול אולהכניס אותך כאוליטמטום כי אני לא יודע איך השיחה שלכן תלך ואולי בסוף השיחה זה יסתדר שאת תתפייסי איתם והן גם יוכלו לצאת לטיול אפילו בלעדייך וזה יהיה בסדר. מה שהכי חשוב לדעתי זה לדבר עם החברה ולפרוס את הבעיה לפניה ושתפתרו אותה ביחד

שיהיה בהצלחה ותעדכני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 06-04-2007, 12:37
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
זה לא כזה קל למצוא חברות חדשות..
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Lama Ma Kara שמתחילה ב "תמצאי חברות חדשות"

במיוחד בגיל העשרה.וגם אם כן זה כבר לא יהיו חברות אמיתיות ולא יהיה לה את האמון שהיה לה בחברות האחרות.

עכשיו,לבחורה שכתבה את האשכול.אני חושבת שזה היה הצלצול התעוררות שלך.יש לך מזל שגילית שהן כאלה עכשיו מאשר יותר מאוחר.תארי לך שהיו עוברים עוד כמה שנים והן היו רואות שאפשר לדרוך עלייך?!אז תחשבי חיובי!טוב שגילית את זה עכשיו.ועם כאלה חברים מי צריך אויבים?
רק המשפט שלך ההתחלתי לא כזה נכון ,זה המשפט התקני שאני לאחרונה משתמשת בו הרבה.
"חברים יש רק בקופ"ח וגם הם לוקחים מספר".
אני אפשר לומר יודעת טוב מאוד איך את מרגישה אני הייתי בנעליים האלו לפניי חודש.ועכשיו שהשתחררתי מהחברות שהיו לי.אני מרגישה כמו מיליון דולר,ואני לא אומרת שלא יכאב לך.יכאב לך והמון.אבל עם הזמן תביני שעשית את המעשה הכי חכם והכי נכון.ואם הן ירצו לסדר את העניין,אז זו כבר החלטה שלך.אבל תחשבי טוב טוב אם זה שווה את העניין.
תעשי מה שנכון בשבילך ולא מה שנכון בשביל החברות שלכן.
שיהיה לך בהצלחה!ואם תרצי תמיכה נוספת!אנחנו פה בשבילך!

שלך,
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 08-04-2007, 06:40
  Nissan-el Nissan-el אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.03
דבר ראשון, המשפט לא נכון. חברים יש רק בדן.

ודבר שני, החברות שלך זונות. אפילו אני (ואני די מניאק) לא הייתי עושה את זה אפילו לאנשים שאני שונא. כשאני חושב על זה, את לקחת את זה יותר מדי קשה (תקני אותי אם אני טועה), אני במקומך הייתי לוקח את זה בקלות, הייתי נותן לזה לעבור לידי. כל החיים בערך אני נותן לדברים לעבור לידי, ולא לפגוע בי, לחלוף, כי תאמת, חברים זה דלת מסתובבת, חרב פפיות (סתם מילים מהפסיכומטרי), יום אחד הם יבגדו בך. קחי את זה בקלות, יש לך את כל החיים לפנייך, ויהיו לך עוד מיליון ואחת הזדמנויות לרדת לאילת. סך הכל אילת.. אין שם הרבה דברים מעניינים, אחרי שלוש ימים נמאס מהעיר הזאת. בקיצור, את יכולה רק ללמוד מזה לעתיד מי באמת חברה אמיתית ומי מנייאקית.
לסיכום, חבר... זה אחד שיביא לך דף מהמחברת אפילו אם הוא עבר את האמצע =]
לילה טוב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:05

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר