לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2007, 00:18
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
וווואיייי, מצאתי !!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "מתנות לחג הפסח"

אין, זה תמיד קורה לי - מוצאת מתנות ברגע האחרון !
אז ככה- מחר (היום כבר למעשה ) בערב פסח - זהו יום הנישואין של הוריי וכל שנה אני נתקלת בבעיה קשה - מה לקנות להם ? -אז השנה, בשביל להיות יעילה - פשוט שאלתי אותם מה הם רוצים שיהיה להם שימושי ובו בזמן - מתנה לחג .
-התשובה שהתקבלה היא כמובן "כלום", אבל אם כבר- אז "פרחים" .

בקיצור - יצאתי אחה"צ מהבית, זה בעודי מתקשרת לחנות הפרחים לשאול עד מתי הם פתוחים וכשאמרו "כל הלילה", הרגשתי הקלה שאני לא מוגבלת בזמן (מה לעשות, פרחים צריכים אקווה ) .
אז נסעתי למתחם קניות די גדול באשדוד והסתובבתי שעות (באמת, ש-ע-ו-ת) ולא מצאתי כלום, או לפחות לא משהו שאני יודעת שהם יאהבו; בשעה 21:00 החלטתי להתקפל ולקחת ריזיקה שמשהו בקניון עדיין פתוח .
למזלי - ערב לפני פסח, הכל פתוח עד מאוחר; נכנסתי ל-Golf&co והלכתי לכיוון כלי המטבח, שם מצאתי כלי גדול בשחור- לבן (איי, השילוב המדהים הזה ) שהיה נראה לי כמו... מייבש חסה !!! מייבש חסה ? -אמא שלי מחפשת כזה ש-נ-י-ם !!!!
הללויה, כמובן שמצאתי מתנה (אחרי שהיא רמזה לי כ"כ הרבה שהיא לא מצאה בשום מקום ושהיא ממש רוצה כזה), מסוג הפטנטים שבשלנית חייבת במטבח, כי זה חוסך לה זמן ומשבח את הסלט
ואז קפצתי ל"נעמן", שם מצאתי מגש זכוכית מדהייים גם כן בשחור- לבן עם ציורים של פלמינגו (לקחתי כמובן) ויצאתי משם עם חיוך גדול .

משם - לחנות הפרחים, נחתתי עליהם ב-22:30, באמצע כל העומס עם הדרישות המוזרות שלי (זר עם פרחי סטאר-גזר (פרח משגע הדומה במקצת לשושן צחור, רק יותר גדול ובצבע ורוד-לבן), אקליפטוס, שעווה וורודה עם נצנצים ועלי מגן), הם היו בהלם מהבחירה שלי אבל לבסוף - אחרי שהם ראו כמה יפה זה יצא, הם ממש שיבחו אותה .
האמת היא שהרגשתי קצת לא נעים להיקלע באמצע הסיטואציה הלחוצה שלהם, כי הייתי שם (למעשה- גדלתי בחנות פרחים, לאימי הייתה חנות במשך כחמש-שש שנים, נשמתי את הפרחים, זה היה הבית השני שלי והחגים אצלנו היו טירוף של עבודה מצאת החמה עד צאת הנשמה ובשעות כאלו רק רציתי להניח את הרגליים על משהו ולא לראות ע-ו-ד לקוחות, אבל בסיכומו של עניין - זו הייתה חוויה ) .

ו-חזרתי לא ממזמן הביתה, שמחה ומאושרת, הנחתי להם את המתנות על השולחן ומחר בבוקר הם יראו, מקווה שיאהבו

חג שמח ונפלא לכולם !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 02-04-2007 בשעה 00:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2007, 09:24
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
המתנות שלי

בדומה לך רחלי גם ההורים שלי לא רוצים כלום אבל באופן דיי קיצוני הם גם לא אוהבים שמביאים כלום כי זה נראה להם בזבוז כסף והם רוצים שנחסוך אותו בשבילנו (איזה חמודים ) כמובן שזה לא עוצר בעדנו מלקנות ולרוב זה מתנות סמליות כך שאנחנו שמחים שנתנו והם מקבלים את זה כי זה לא הוצאה ענקית
או כמו שראינו מתנה מהלב כמו הספר לאבא שלי זה מתנה שאף אחד לא יכול לסרב

לפסח הזה שאחותי לשם שינוי עושה את הסדר אצלה קנינו תחתיות (פלייסמט) לצלחות וכוסות סט יפה שראינו בנחלת בנימין ולהורים שלי קונים טלפון סקייפי בשביל אמא שלי שתדבר עם אחותי בארה"ב ודיסק נייד לאבא שלי כיוון שהוא רצה כזה מתנות קצת טכנולוגיות אבל מה רע

חג שמח לכולם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 04-04-2007, 20:01
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה כל הרשימה

אמא שלי קיבלה:
פאוץ' מעור
מלא דובונים יפים שקניתי לה (בהרבה מאוד כסף!)
צמידים שעשיתי לה (היא ממש אוהבת מה שאני מעצבת לה)
חולצה חדשה
מגבות יפות
קרם ידיים
סירים

אבא שלי קיבל:
בגדים חדשים
מגבות
לבנים

אני קיבלתי (חצי מזה קניתי לעצמי):
כח מיני סוגים של דבקים
מדבקות
מגבות
ההורים שלי קנו לי רדיו טרנזיסטור יפה
חרוזים
מלא תחתונים
חזיות
קרם רגליים
תיק גב שאני שמה עליו עין שנה שלמה
שמן גוף
דיאודורנט
חצאית וחולצה חדשות

אצלינו הנוהג הוא לתת מתנות כל חג לכל בני המשפחה, אבל רק מה שכל אחד אוהב. אם לא יודעים שואלים ולפעמים הולכים יחד איתו לקנות.

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:48

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר