לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2007, 20:38
  אוזבקי אוזבקי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.07
נותן לו ציון 200 מתוך 10, אני רואה סרטים יותר מ20 שנה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי kola99 שמתחילה ב "אני בכלל לא אהבתי את הסרט"

וכזו רמה לא ראיתי, העלילה מעולה, לא יכלו לעשות משהו יותר טוב, חוץ מזה, צריך לזכור שאין היום סרטים שהולכים בלי הפן הרגשי שבסרט, במקרה הזה בין הבחורה לגורילה, היום כל סרט מכיל בתוכו מסר רגשי, לדעתי זה יותר מחזק את איכות הסרט, כי מצד שני אנשים שאוהבים רגש היו יכולים לטעון שחסר רגש בסרט והכל אקשן אם כך הסרט היה.. זה למה הסרט מיועד לכל סוגי האוכלוסיה, שילוב של דרמה, אקשן אמיתי, וכן רגש, ואף מסר.. בהחלט כל הכבוד, שלא נדבר שעל כל שוט של איזה דינוזאור, צריך חתיכת השקעה, אני לפחות לא מצאתי שום פגמים, מי שמתלונן, שיראה את הסרט המקורי לפני 70 שנה..
הסרט באורך באורך בינוני הייתי אומר, אי אפשר לרצות את כולם, אם היית עושה סרט קצר, אנשים היו מתלוננים שהסרט קצר מדי והיה אפשר להוסיף עוד אפקטים וסצנות לחימה של הגורילה בג'ונגל, רק צריך להבין על הדילמות הרבות שעוברים יוצרי הסרט לפני הסרט ובמהלכו, מה להוסיף מה להאריך וכו', הכל כדי שיהיה מולבש על דרישות הצופה, הפעם באמת סיפקו את זה, ואני עוד דקדקן מאוד בעניייני סרטים.
אני בכל אופן שונא מאוד סרטים מורכבים שעושים סלט מכל מיני דברים משונים כמו שר הטבעות, אהבתי רק את מספר 3 בסצנות הקרבות וזהו, כל שאר הסרט בלה בלה גם עם סמיגול.. לא מעניין ובא לישון. קינג קונג לקח בהליכה אותם..
להארי פוטר אני נותן לעומת זאת 5 מ10, מסיבות שלא נכתוב עכשיו.

נערך לאחרונה ע"י אוזבקי בתאריך 05-04-2007 בשעה 20:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2007, 21:54
  אוזבקי אוזבקי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי kola99 שמתחילה ב "איזה רומן??"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kola99
הגורילה לא בדיוק מתאימה לאישה חחחח
על מה הם חשבו שכתבו את הסרט
לא יכול להיות כאן סוף שמח הגורילה לא תחייה באושר אם האישה....
או שהגורילה מתה או שהאישה מתה ואז הגורילה
אני חושב שהרעיון של הסרט הוא שהאנשים הורגים את הגורילה בסוף
הם גם קוראים לה הפלא תשיעי של הטבע וזה אומר כאילו הם משמידים אותו
אפשר לפרש את הסרט בכמה דרכים

זה נשמע לך מצחיק, אבל זה מעין רומן שמתפתח, אני לא אומר לך שהם היו צריכים להתחתן אחד עם השני או להזדיין, אבל זה מה שיפה בסרט וזה הרעיון העיקרי בסרט. חוץ מזה זה הפלא השמיני לא התשיעי ומה זה קשור להשמיד אותו, אתה יודע למה התכוונו בכלל כשאמרו הפלא השמיני?, הגעת למסקנה רחוקה מאוד מהמציאות..
חוץ מזה תמיד אפשר לסיים את הסרט בסוף שמח, אני לא אומר שהיה צריך לסיים אותו בסוף שמח, גם סוף עצוב לסרט כזה זה בסדר, אי אפשר לפרש את הסרט בהרבה דרכים כי יש לו רק דרך אחת להבין אותו זה לא הארי פוטר לא 300 ולא שר הטבעות, זה סרט הרפתקאות מעורב עם אקשן גם קומדיה תוך כדי וגם רגש, זה הכל אין לזה עוד פירושים.. כמו רמאו ויוליה רק משופץ יותר..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר