לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2007, 08:57
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה יודע מה הפיתרון לפחד שלך?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי anoNymousab שמתחילה ב "מפחד מהפעם הראשונה"

במילה אחת: להתאמן.

חפש באינטרנט מאמרים על טכניקות איך להתנשק טוב. אני בטוחה שיש כאלה ויש גם טכניקות למי שלא התנסה בזה מעולם.
האימונים ייעשו על חפצים או פירות וירקות שיכולים לדמות בצורתם לשפתיים.

כדי שתיראה את ההגיון בדברי אסביר לך משהו וסליחה שאני אהיה קצת גסה: לנשים (גם כאלה שמנוסות במין וגם לכאלה שלא) שמעוניינות ללמוד להלביש קונדום על איבר המין של בן זוגן ורוצות לעשות את זה טוב מהפעם הראשונה, מציעים להתאמן קודם על בננה או מלפפון או גזר או וויברטור.

אז קבל אומץ ותעיז להתאמן על פרי או ירק. הירק שיכול להידמות בצורתו לשפתיים ניראה לי גמבה - בגלל "הגבעות והעמקים" שלה. פלפל ירוק יכול להתאים לנסות טכניקות כאשר השפתיים פסוקות.

אני מתנצלת שהאופי של דברי לא נשמע רציני. אני פשוט לא יודעת איך לכתוב את זה טוב יותר כדי שתבין שאני מאוד מכבדת אותך ואת פחדך ומבינה אותו, ואני מתייחסת ברצינות גם לפתרון שנתתי. הדרך להתגבר על חוסר ביטחון או פחד הוא לנסות להתאמן, אבל אי אפשר להתאמן על בנאדם אמיתי, לכן כל מה שנשאר זה דברים אחרים.
אני שוב אתנצל אם פגעתי בך בצורה כלשהי. זו לא כוונתי.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-04-2007, 00:50
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
אני אנסה להתעלם מהתיאור המלבב שלך
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "יודע מה הפיתרון לפחד שלך?"

זה לא קצת פתטי? אם הנשיקה באמת תגיע מאהבה אז זה יהיה בסדר גמור, אין צורך להראות פה כמה הוא מנוסה ו"מנשק" טוב. יכול להיות שאני רואה את הדברים מהכיוון הזה כי אני לא מגיע מה"עולם" שלכם, כי גדלתי אחרת וכו'.
אבל תנו לי פעם אחת להבין, הביטויי אהבה האלה(לפחות ככה אני רואה אותם), להתנשק עם הבן\ת הזוג, לקיים יחסי מין וכו', ואני לא אומר שזו הדרך היחידה, באים באמת מתוך אהבה? מאיפה הגיע הסטייל הזה של לנסות נשיקות על _גמבה_? זה רק לי נשמע מוזר?
אם אתה אוהב את חברה שלך, אם היא אוהבת אותך, היא תעזור, תסביר, תשנה. הפחד הזה של מתי אני אצא גבר, ואם יהיה לי פוזה של איזה רב-שגל נראית מגוכחת בעיני, אשמח אם מישהו יאיר את עיני ויסביר לי את מהלך הענינים.
ישן 15-04-2007, 13:14

אבל אתם מסיטים את הנושא החשוב!
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "צודק במאה אחוז"

מוזר לי עדיין שאני מגיב באשכול שזה הנושא שלו, איך לנשק בחורה ושממהלך הדברים יהיה ברור לה שאתה בעל נסיון ארוך טווח עם בנות, אבל מילא, מתרגלים.
במקום להגיד לו, להסביר לו, שהוא יגיע לזה, אז הוא יגיע לזה.. אז מה את עושה? את נותנת לו אובייקטים להתאמן עליהם, שחס וחלילה התדמית שלו לא תיפגם בעיני הבחורה(שפה היא גם נעשית אוביקט, אגב).

ואיך זה מתחיל? קראתי פה לא מזמן על מישהו שהלך למנגל\מסיבה אצל חבר שלו, אני לא זוכר במיוחד מה היה האירוע, ראה איזה מישהי, עד כאן הכל ויפה, הלכו החוצה והתחיל נשיקות ובלאגנים.
ואני שואל את עצמי, זה לא מעוות? לא מעוות שמישהו שבכלל לא מכיר מישהי יוצא איתה החוצה וישר מתחילים להתנשק? בלי רגש ובלי כלום? ואם כן, איזה רגש? אני לא רואה אופציה אחרת, אלא שהוא ראה שהיא יפה\ מוצאת חן בעיניו וישר ניגש למעשה, ואם היה יכול היה זורם הרבה מעבר. לא ככה? איך מתפתח בחמש דקות או בשעה, לא משנה, קשר רומנטי שמוביל להצהרות אהבה שכאלו? אז לא באמת הזדעזעתי, שיצאתי מהמסגרת ומהמקום שגדלתי בו, וראיתי התנהגות של חברה חילונית ראיתי כל מיני תופעות. ראיתי בנות שיצאו עם מישהו שעתיים ואיך לא זה הסתיים אצלם במיטה. ראיתי גם בנות הרבה יותר חכמות והרבה יותר מבינות ופתוחות מבנות דתיות, עם עולם רחב יותר והרבה תכונות אחרות טובות.

אבל צר לי, אני רואה לאט לאט שההתנהגות הרדודה הזאת מתפשטת, אני ממש לא מכליל, אבל אני רואה לאט לאט יותר ויותר הודעות כאלה. אז נראה לי שצריך להבדיל אותנו מהבהמות, ולהסביר, שמגע מיני, וכן, נשיקה זה מגע מיני, צריך לנבוע מרגש, ומי שמגיע מרגש אז דברים מהסוג הזה לא מרתיעים אותו. למה הם לא מרתיעים אותו? כי היא מכירה אותו, והיא לא תרוץ ישר לספר לכל החברות שלה כמה הוא נישק לא טוב, אני טועה?
הוא רואה בנשיקה הזאת איזה סמל סטטוס גברי נחשק, וצריך לידע אותו, שיש דברים אחרים בעולם חוץ מפוזה.
ישן 16-04-2007, 07:35
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה הדבר החשוב
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Aharron שמתחילה ב "אבל אתם מסיטים את הנושא החשוב!"

קודם כל אני מעריכה שהתגובה שנתת לי היתה עיניינית. ציפיתי כאן לקבל תגובות הרבה פחות עיניינות בלשון המעטה.

אני עומדת מאחורי המילים שלי ושקלתי טוב טוב האם לרשום את התשובה שלי, ביודעי שהיא לא תובן, לא תוערך ואני אושם ללעג.

אני גם יודעת שאילו היה לי תואר מוסמך של פסיכולוגית או סקסולוגית, התשובה שלי היתה מוערכת באור אחר והיו מנסים להבין את הפסיכולוגיה שמאחוריה.

להזכירך: סקסולוג – תפקידו לרוב אינו עוסק רק בשיפור חיי המין של הזוג/האדם ("רב-שגל" כהגדרתך). הוא עוסק בבעיות רציניות הרבה יותר כמו מין אחרי אונס, אין אונות, בעיות מיניות שנובעות ממחלות כמו סכרת, התמכרות לאתרי מין באינטרנט במקום לחיות את החיים האמיתיים, שזה דבר בעייתי בפני עצמו כי זה כמו התמכרות לסמים. וכן, הוא גם מתעסק עם בעיות של חרדת ביצוע.

לגבי חרדת הביצוע של הנער שפתח את האשכול יש כמה אפשרויות לתשובה:

1. תזרום, תהיה בסדר; אם אתה אוהב אז זה יקרה טבעי

2. פתרון מעשי בזמן אמת (שלא בהכרח כולל את אפקט האהבה): תגמור עם זה ותמשיך הלאה, אל תתייחס, תשתפר בפעמים הבאות.

אני כמעט בטוחה ב-100% שאלה התשובות שאותו נער רצה לשמוע, אבל הן גם משאירות אותו במצב של לא לעשות כלום בעיניין ולהשאר בתוך החרדה.

אני התמקדתי בחרדה עצמה, ואחד הדברים שמפיגים חרדה הוא פשוט לנסות או להתאמן.

לא עושים ניסויים בבני אדם או על בני אדם.

הפתרון שלי לא שונה מאשר לעמוד מול המראה ולהתאמן על משפטי פתיחה. גם שם מרגישים מטופשים, אבל מי שרציני ומתייחס לזה ברצינות – זה עובד לו.

אין סתירה בין אהבה לבין לרצות להיות טוב כבר מהפעם הראשונה, במיוחד מול מישהו מנוסה. אותו מישהו מנוסה אולי לא יגיד כלום, אבל הוא באופן אוטומטי ישווה אותך לאחרים. זו לא ההרגשה הכי נהדרת בעולם כשמישהי אומרת לך "אני אוהבת אותך, אבל היו לי יותר טובים". אין שום רע בלנסות לשפר את הדימוי העצמי שלך; או להכין את עצמך מבעוד מועד. זה עדיין לא עושה אותך לבעל רצון להיות "רב-שגל". הוא רק רוצה להיות טוב מספיק בעיני הצד השני.

אני התמקדתי בחרדה עצמה ובניסיון להפיג אותה והצלחתי. יודע למה? כי כשהנער הזה יראה את הפתרון שלי, הוא ייראה בעיניו כל כך מגוחך, שהוא יפנים הרבה יותר חזק את התשובות האחרות (ראה לעיל 1,2), ואולי גם הוא לא יבין ממה בכלל הוא פחד. הרי זה אמור לבוא בטבעיות.

כך או כך הצלחתי לחזק את ביטחונו העצמי של אותו נער: או שהפתרון שלי דחף אותו יותר חזק לפתרונות האחרים, או שהוא בחר בו (לא מאמינה, אבל נניח שכן), והוא עושה משהו למען עצמו, למען חיזוק ביטחונו העצמי ודימויו העצמי.

חיזוק הביטחון העצמי של אותו נער – הרי זו המטרה, לא?

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 16-04-2007, 11:37

אף אחד לא שם אותך ללעג, לדעתי התשובה צריכה להיות אחרת
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "הדבר החשוב"

זה העניין. לא סתם להגיד לו, שזה יגיע אז זה יגיע, כי זה באמת לא ייתן לו כלום כמו שהסברת. יותר נבון לדעתי להסביר לו את העניין הרגשי שעומד מאחרי העניין, אבל מה קורה? הנשיקה והמגע הפכו לדבר זול, דבר שלא צריך "לעבוד" עליו בשביל להשיג אותו. ולכן הרגש בכלל לא מתפקד פה, כי מהשוק בשר הזה, ובאמת, מפרספקטיבה חיצונית זה נראה כמו שוק בשר, למי יש את הכי גדול בכל העדר(ותסלחו לי על התיאור, ככה זה נשמע) אז הוא ינסה לתפקד בצורה שבאמת תוכיח, שלו יש את הביצועים הכי טובים משל כולם(רב-שגל אמרנו?).

הוא בן 16! זה לא שהוא בן 20, עם חברה ו"חרדת ביצוע" כמו שאת מכנה את המצב, דבר שאכן לפי שיקול דעתך מצריך טיפול של סקסולוג. אני לא יודע איך מחזירים תמימות כזאת לאחור, החברה החילונית לא היתה כזו פעם, וגם שאני רואה כל מיני קיבוצים לא דתיים, ששמרו פחות או יותר על האותנטיות המצב הוא לא כזה.

אני לא בא להגיד כמה הנוער של היום דפוק יחסית למה שהיה פעם, כי אני יודע שזו לולאה אין סופית. אבל מהסתכלות חיצונית זה נראה ממש רע.
אני לא מתבייש לומר שלא שכבתי עם אף בחורה בחיים שלי(אני בן 18 וחצי) ואני לא מתבייש להגיד שהבחורה שאני אשכב איתה תהיה מישהי שאני אהיה נשוי לה, אני לא רואה בזה גבורה גדולה(הגיג נוסף- מכירה את הביטוי של חז"ל "איזהו גיבור? השולט ביצרו" אני מאמין גדול של ריסון עצמי, זה תמיד דבר טוב). ההפך, אני דווקא מעריך הרבה יותר את החבר'ה ששמרו על עצמם, ולא נכנסו למצבים האלה סתם, בשביל להגיד שהם לא סתם גברים, הם גברים עם נסיון מיני עשיר במיוחד ועכשיו הם מצדיקים את התדמית שלהם.

בנוגע לבחורה שאומרת ש"היו לה יותר טובים", שוב אני אסתכל על זה מהנק' מבט שלכם, ולכן אולי הדיעה שלי לא כ"כ אמינה או מציאותית.
אז מה? ואם היו לה יותר טובים? אז מה? את אוהבת אותו? אז תסבירי לו, תדריכי אותו, אנערף. מה היה הרעיון פה? שבמערכת היחסים מי שנחשב הוא זה שהכי הצליח לענג אותה(במובן המיני של המילה)? ההתעסקות פה היא אובססיבית לגבי הביטוי של האהבה, אבל זה נראה כאילו בכלל אין לה בסיס, שבשביל לקנות את אהבתה אתה קודם צריך לגלות בביטויי אהבה יכולת טובה. מבינה את האבסורד ואת מה שאני מנסה להגיד?

ונמשיך הלאה, לדעתי ברגע שהדבר נהפך להיות כ"כ זול, זה הורס גם את כל היופי של העניין. כי כשיש לך בת זוג אתה צריך גם תמיד לקחת בחשבון שהיו לה לפניך והם "היו יותר טובים". זה גם הופך את כל היופי שאני רואה אצלנו, למרות שחיצונית אין מגע בין בנות לבנים(אני כנה- חיצונית והתבטאתי בעבר בנושא). את הפלרטוטים בעיניים, את הקירבה המאוד מרוסנת הזו, את העדינות, לא השחרור רסן שלדעתי באיזה מקום נהיה כבר מגעיל. אני לא בא להשוות, אני בא להביא דיעה בנושא מפרספקטיבה שונה בעניין. פרספקטיבה של מישהו שלא נמצא בתוך השגרה הזו, ולכן אולי יכול להביא גם דיעה מאוד אמיתית וכנה מבחוץ.
מאוד מוזר לי שאני משתתף בדיון כזה, אודה על האמת, אבל כדאי לחשוב על זה שניה ולראות אם יש קצת אמת בדברים שלי.

נערך לאחרונה ע"י Aharron בתאריך 16-04-2007 בשעה 11:41.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר