לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2007, 10:54
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
המלצה מצול"שים חדשים! "ישן מפני חדש תוציאו!"

שבוע טוב לכולם...
התכנסנו כאן, היום, על מנת לתת כבוד למצול"שים החדשים שבפורום. זה לא מוריד במאומה מערכם של המצולשים הקודמים (תרומתם עדיין יקרה לליבנו וניכרת לכולנו) - אבל, הגיע הזמן להראות גם לאחרים - שתרומתם לא פסחה (ברוח חג הפסח, כן?) מעיינינו...

טוב, בירברתי מפסיק.

המצול"שת הראשונה שלנו...מריאל. את מריאל, לצערינו, עוד לא יצא לנו לפגוש אישית (תתקני את זה במפגש הבא של הפורום... ), אבל מהתגובות שלה כאן בפורום כבר ברור שזאת בחורה מיוחדת במינה. תמיד משתדלת לעזור, לתת תמיכה, עונה תשובות רציניות וענייניות, תמיד מוכנה לחלוק איתנו עוד קצת מחוכמתה ומניסיונה. אישית, אני נורא אוהב לקרוא את התגובות שלה. אז... תודה לך...

המצול"שת השנייה שלנו...
היא...
פאקטשלי! את פאקטשלי, היה לי העונג לפגוש במפגש האחרון... ובאמת ובתמים שמדובר פה על מישהי באמת איכותית. ממבט אחד חטוף לעינייה ניתן לראות הרבה חוכמה ושמחה. הדבר גם ניכר היטב בתגובות שלה כאן בפורום. רצינות לצד הומור. עזרה לאחרים. נתינה מעצמה... כל הדברים האלה מייחדים אותה. ומגיע לה צל"ש.

שתי הבחורות הנפלאות שהזכרתי... הן רק חלק מהמשפחה הנפלאה שצמחה, וממשיכה לצמוח כמעט כל יום, כאן בפורום. הפורום הזה נבדל מפורומים אחרים. התגובות כאן הן לא תגובות מקצועיות נטו כמו צו"ב או היסטוריה או תוכנה. התשובות כאן, צריכות לבוא מהלב במזיגה נכונה עם הראש. זה לא משנה כמה תגובות כותבים. עדיף שתכתבו 5 תגובות שבחודש שיעזרו ל3 אנשים - מאשר שתכתבו 20 תגובות בחודש שלא יעזרו לאף אחד... קפיש?

אז, יאללה, להפגיז בברכות. מגיע להן!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2007, 14:12
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
וואו, פשוש!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "אז בגלל שהן חופרות קצת ב-3 אשכולים הן מקבלות צל"ש? מגניב."

כמה דברים:

אם יש לך השגות על משהו שמנהל/ת/ים עשה/ו - תפנה בת"ד.

הן לא חופרות - הן עונות לעניין. מריאל ממש לא חדשה בפורום. פאקטשלי כן - מה שלא מוריד מערכה במאום.

האותות זה רק מראה שהפורום שם לב אלייך. עכשיו אלה הן מריאל ופאקטשלי. לפני זה היו אחרים. ואחריי זה אחרים. זה לא אומר שאנחנו לא מעריכים את מה שאתה עושה בפורום - כי אנחנו כן. ואם היינו יכולים לצל"ש את כל הפורום הזה היינו עושים את זה.

כל פעם אנחנו בוחרים כמה אנשים שאנחנו בוחרים לצ'פר על מעשיהם. זאת החלטה משותפת של כל המנהלים. אנחנו מצ'פרים אותם על המעשים שעשו ועל מי שהם. זה לא אומר אין אחרים שמגיע להם. זה לא אומר שהאחרים לא טובים מספיק. וזה כן אומר שהפעם, לדעתינו הן כן נתנו את העזרה ההכי גדולה - ולכן, הן צול"שו.

אני לא בטוח, אבל אני חושב שהצל"ש הראשון שלי בפורום הגיע גם אחריי שנה והיו כאלה שהיו בפורום הרבה פחות ממני שקיבלו. אז? לא עזרתי לאנשים? לא קיבלתי צל"ש יותר מאוחר?
וותק בפורום... לא קשור. וכמה זמן עבר עד rgrg ואני קיבלנו מומחה? אין קשר לוותק.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 08-04-2007 בשעה 14:14.
ישן 08-04-2007, 17:09
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה וואוו! תודה רבה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "מצול"שים חדשים! "ישן מפני חדש תוציאו!""

אני לא מאמינה! לא ציפיתי לזה בכלל!
קודם כל מזל טוב גם ליעל (פקאטשלי)! והמון תודה לכל המברכים!
ובהזדמנות זאת אני רוצה להגיד משהו שאמרתי פעם לארז בפרטי: בעיני הפורום הזה הוא כמו קבוצת תמיכה אחת גדולה, ענקית. כשנכנסתי לפה בפעמים הראשונות (זה היה ממש לא מזמן) נדהמתי מהעזרה והתמיכה שכולם נותנים לכולם, ומהרמה הגבוהה של הפורום. אנשים פה עונים תשובות אמיתיות, מהלב, מהניסיון, ואנשים בעלי ניסיון משותף יכולים לעזור הכי טוב למי שעובר אותו ניסיון שהם עברו. תהיתי לא אחת איך יש לפורום רמה כל כך גבוהה. הרי ידם של המנהלים בלבד לא יכולה לעשות הכל. הם יכולים לסנן הודעות, אבל לא לכתוב אותן. כל משתתפי הפורום הם הקובעים את האווירה ואת הרמה של הפורום הזה. את העובדה שאנשים מרגישים בטוחים לחשוף את הדברים הכי אינטימיים שלהם, את הסודות שלהם, וגם לפעמים מעשים לא בסדר שהם עשו, דברים שבחיים לא יעזו לומר לחברים קרובים או להורים, ובכל זאת, כאן מקבלים אותם כמו שהם, נותנים להם הנחייה ועזרה.
אז כל הכבוד לכל חברי הפורום!
וגם כל הכבוד למנהלים, שעושים עבודה הרבה יותר קשה מאשר אנחנו יכולים לתאר לעצמינו. ניהול הוא לא דבר פשוט.

המון תודה מכל הלב

מריאל
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר