לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2007, 04:16
  gashlomi gashlomi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.06
מתגעגע..:((

הסיפור שלי קרה כבר, הוא היה כל כך מהר והתפוצץ לפני חצי שנה..
הסיפור שלי מתחיל ככה:

היה לי חבר טוב כל כך טוב שהיה כמו אח בשבילי, אותו דבר אני בשבילו..
היינו חברים תקופה גדולה מהחיים שלנו, העניין הוא שהייתה לו אחות..
במשך השנים לא הייתי מדבר איתה בכלל, עד שבאחד הימים קרא מצב והתחלנו לדבר..
משם זה המשיך לדבר באייסיקיו, חבר שלי לא אהב את זה, הוא ביקש ממני לא לדבר עם אחותו יותר, זה לא הפריע לי אבל בשביל לו לפגוע בה המשכתי לדבר איתה מאחורי הגב..
ככל שהזמן עבר התיידדנו יותר מאחורי גבו של חברי, לא הרגשתי טוב עם זה אבל תמיד הייתה בי את התקווה הזאת שזאת סתם התלהבות ראשונית ובאחד הימים זה יפסיק!
בקיצורר באחד הימים היא התוודתה בפניי על אהבתה.. ולי זה לא עשה כלוםםם
עד שבאחד הימים הרגשתי את אותה הרגשה, נפגשנו מאחורי הגב של חבר שלי פעם אחת..
אחרי זה באחד הימים שבאתי אליו קרה שהתנשקנו כשהוא היה עסוק בגינה ואנחנו אצלו בחדר..
באותו רגע רציתי לפרוץ החוצה עם הרגשות שלי ולהגיד לו עד כמה אני אוהב את אחותו ועד כמה אני מסתכל הכי רציני על הקשר איתה..
אבל במקום כלשהו בתוכי ידעתי שהוא לא יקבל את זה בהבנה, כי היו לו דעות קדומות בעניין..(מצד אחד אולי הוא צודק ואולי לא)
אחותו הפצירה בי לו לגלות לו שום דבר על העניין ושנמשיך בחיים כרגיל כאילו לא הייתה נשיקה ולא היה שום דבר..
היא שיכנעה אותי שאם אני יגלה לו אז אני יריב איתו והיא גם תריב איתו אבל לה הוא יסלח כי היא אחותו.. מצד אחד לא רציתי שיהיו לה בעיות איתו בגללי ומצד שני ידעתי שמה שהיא אמרה נכון אז המשכתי בשתיקה שלי.
כעבור כמה זמן מהעניין חבר שלי התגייס לצה"ל וכמה ימים לפני הוא חסם אותי באייסיקיו.. הוא לא רצה לדבר איתי, שלחתי אנשים שידברו איתו על מה הוא כועס עליי ושום דבר לא עזר, הוא פשוט ניפנף אותם ואמר להם שזה לא עניין שלהם..
כמובן שידעתי שמדובר בעניין הזה, מבירור שעשיתי עם האחות התגלה שהיא אמרה לו שאני ניסיתי להתחיל איתה(הרגישה כנראה צורך לנקות את המצפון שלה לפני שהאח מתגייס)
אז באותו רגע סיפרתי את כל המאורע שקרה איתה לבן דוד שלו שהוא גם חבר שלי וכמו אח בשבילו!
הבן דוד התעצבן וכמובן שרתח עליי מזעם, איים ושלח ברכות באויר..
כעבור זמן מסוים חבר שלי התקשר עם הבן דוד וביקש ממני לרדת למטה, ירדתי למטה..
והוא אומר לי מזתומרת שהתנשקת עם אחותי, אמרתי לו שכן, אז הוא אמר לי אתה שקרן אחותי אמרה לי שלא הייתה שום נשיקה ואני מאמין לה..
אמרתי לו תעשה מה שאתה רוצה אני לא ימציא סתם..
באותו רגע קיבלתי רגליים קרות, הוא הטיח בי כל כך הרבה עלבונות שהגיעו לי.. העניין כמעט התלהט והוא רצה לריב איתי ובצדק אבל אני מבחינתי לא היה אכפת לי, לא הייתי מגיב לו בכלל.. אבל בסופו של דבר הוא הלך ומאז לא דיברתי לא איתו ולא עם אחותו..
דיברתי עם אמא שלי על העניין, היא התקשרה אליו, ביקשה שישלים איתי והוא אמר לה שכן..
אני חיכיתי בקוצר רוח, וכלום לא עזר..
הוא לא התקשר ולא שום דבר, שלחתי לו הודעות ב-SMS אבל הוא לא ענה..
כשהיינו יוצאים למקום כלשהו עם חברים משותפים הוא אפילו לא היה מסתכל עליי, מילה לא יכלתי להוציא לכיוון שלו..
בסופו של דבר הוא התנתק גם מהחברים המשותפים שלנו..
אני כבר תקופה לא יוצא עם אותם חברים וגם הוא לא איתם ואני לא רואה אותו אפילו..
אני מתגעגע אליו, זה מאוד מכאיב לי העניין.. אני כל היום כמעט חושב עליו!
מה אני יכול לעשות בשביל שהוא יסלח לי?!?!
משהו מקורי אולי??? אני פשוט אובד עצות..

תודה אנשים..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2007, 07:00
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
תנסה להסביר לו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gashlomi שמתחילה ב "מתגעגע..:(("

שאחותו לא היתה עוד "סתם אחת" בשבילך, ושבאמת ראית בה מישהי עם פוטנציאל ארוך לקשר, ושהרגשת שאתה נמצא בין הפטיש לסדן - מצד אחד החבר שלך ומצד שני אחותו, וזה לא היה לך קל בכלל. אני מסכימה שלא היית צריך להיות איתה בקשר מאחורי הגב שלו, אלא להסביר לו את המצב ולנסות לגרום לו להבין ולהסכים לכך שאתה ואחותו תהיו בקשר.

אם אפשר שאלה... בן כמה אתה ובת כמה אחותו? זהו פרט חשוב, משום שאם הפרשי הגילאים ביניכם גדולים, אז ניתן להבין את חבר שלך...

בכל מקרה, הצעתי לך היא שתלך אליו לבית, תעשה ה-כ-ל על מנת שתוכל לדבר איתו, תראה לו עד כמה הוא חשוב לך ועד כמה אתה מתגעגע אליו והוא חסר לך. אל תוותר, ואם לא מצליח לך בפעם הראשונה תלך שוב ושוב שוב - בסוף החבר יבין שאתה רציני ועל חבר כמוך בסופו של דבר לא כדאי לוותר, למרות כל מה שהיה. פשוט תראה נכונות ויהיה בסדר. שיהיה בהצלחה!

ישן 10-04-2007, 14:22
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gashlomi שמתחילה ב "מתגעגע..:(("

לגבי מה שנעשה, אין מה לעשות, אולי היית יכול לשמור על קשר עם שניהם. אבל מה שקרה קרה.

בכל אופן, אני ממליצה לך לתפוס שיחה עם האחות של החבר שלך.. לא נראה לי שמה שהיא עשתה היה ממש חכם: "מבירור שעשיתי עם האחות התגלה שהיא אמרה לו שאני ניסיתי להתחיל איתה(הרגישה כנראה צורך לנקות את המצפון שלה לפני שהאח מתגייס)"- גם אם זה ניקוי מצפון, זה משפט סכסכני.. והוא נשמע כאילו לה ל הייתה דעה בעניין, כאילו היא לא ממש רצתה בזה ככה לי זה נשמע, אולי אני טועה

בנוסף, אני חושבת שהאחות היא זאת שצריכה לנסות לדבר עם האח, הרי אמרת בעצמך שלה הוא יסלח. שתדבר איתו, שתמסור לו את הצד שלך בסיפור.. שהיא תנסה להשלים בינכם. אם הוא לא מוכן לפגוש אותך.

אני חושבת שאם הקשר בינכם (בינך לבין החבר) מספיק חשוב לך ולו, הוא יסלח לך.

אני מציעה שגם תחשוב שוב האם הקשר בינך לבין אחותו רציני, כי חבל שאת כל זה שלושתיכם תעברו, ואז בסוף הקשר לא יצליח.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר