לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2007, 08:44
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
חחחח טוב שלא פשוט אמרת הבנאדם המושלם ...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי cohenrm שמתחילה ב "אני בן אבל אני אנסה"

עזוב אותך אחי ... בנות בעצמן לא יודעות מה הן רוצות ... הן עושות את עצמן רגישות ואחר כך מסתובבות עם הערסים הכי גדולים שכל הזמן משפילים אותן ואחר כך הן אומרות שכל הבנים זה זבל וחרא ובלה בלה בלה ולמה !? כי הן מעדיפות לצאת עם ערסים שמתלהבים מעצמם עם כל הפוזה המסריחה שלהם מאשר עם מישהו נורמאלי בלי פוזה מיותרת ....
וכל הבולשיט שהאופי הוא זה שקובע .... הרי אם תתחיל עם בחורה ... הרושם הראשוני אצלה יעשה אך ורק ע''י איך שאתה נראה ... זה בערך כמו שאתה הולך לים ... הרי ברור שאתה לא תרצה להתחיל עם כונפות ... ככה הן לא רוצות בנים שלא נראים טוב ... אז בקיצור ... מראה חיצוני זה מאד חשוב !
פעם חשבתי שבנות רוצות מישהו רגיש שיבין אותן .... ככל שאני מתבגר אני מבין שבנות מחפשות מישהו עם בטחון עצמי שיחזיק אותן קצר וישחק אותה " גבר " .

נערך לאחרונה ע"י Audioslave בתאריך 08-04-2007 בשעה 08:53. סיבה: נשבר הזין =)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2007, 20:14
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Johny007 שמתחילה ב "שאלה אומנם קשה....מה נשים רוצות?!?"

בכללי מה שאני מחפשת בבן הוא, נאמנות, חוש הומור וחוכמה (לא שינון נוסחאות, כמו שאידיוט אחד פעם התווכח איתי, אלא יותר חוכמת רחוב.. (ההגדרה שהכי קרובה)
בנוסף, אם שואלים על מראה חיצוני. לי יש חיבה לשיער ארוך, למרות שאני בטוחה שלפי חוקי מרפי אני אתחתן עם קירח.. נו מילא.. לא עקרוני..
כל בת והבחירה שלה
ואם כבר יש אשכול, בנים? מה אתם מחפשים בבנות? (רוצים שוויון, קבלו שוויון.. )
ונא להמנע מהאמירה הילדותית "ציצים גדולים.." באותו אופן אני יכולה להגיד >תשלימו לבד< גדול, אתם אמרתם בעצמכם שהגדול לא קובע

ישן 15-03-2007, 00:29
  אוזבקי אוזבקי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.07
טוב אם כבר, אני יענה למה בנים רוצים, לפחות מה אני רוצה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Johny007 שמתחילה ב "שאלה אומנם קשה....מה נשים רוצות?!?"

בעקרון אני מעדיף אבל ברצינות,בראש ובראשונה מישהי כוסית, כלומר גוף פצצתי, לא חובה, אבל גם גוף נורמלי (לא בהכרח פצצתי פשוט נורמלי) אני גם אוהב, מה אני יעשה שאני נמשך בעיקר למראה? ככה אני, אופי לא חשוב כל כך, זו בעיה שולית עבורי..
וכמובן שתהיה יפה מאוד, יש הרבה, למרות שקשה להשיג כי הם נחטפות כמו במבה, יש ופשוט צריך להתאמץ קצת ואתה יכול להיות שלהן, אם יש מישהי יפה בפרצוף, או חמודה כזו, אז אני יכול לוותר קצת על איכות הגוף.
חיוך- יש את היפות האלה שכשהם מחייכות אליך לא משנה איזה סוג חיוך אתה פשוט נשפך, לא יודע זה פשוט כמו זרם, צורת חיוך שתהרוג אותי כל פעם מחדש, בהחלט חשוב עבורי..
קול- רוצה קול יפה אופייני לבת, לא קול שדומה לקול של בן, לא קול צרוד ולא משהו כזה משובש..
וכמובן חשוב מאוד שלא תזלזל בי, כלומר אם אני יוצא איתה, שלמחרת לא תתנהג כאילו לא יודעת מי אני, ותהיה סנובית כזו, שאם אני רוצה לדבר איתה מתי שהוא לא משנה מתי, היא תדבר איתי באותה צורה שהאמהות שלכם מדברות איתכם, כלומר בצורה מאוד איכפתית וקשובה ודואגת, שאתה תרגיש באמת שאיכפת לה ממך ולא תענה לך ב"כן כן כן" כדי להתפטר.
זהו בעיקר, על כל המכשולים האחרים אני מניח שאפשר להתגבר..
ישן 18-03-2007, 17:13
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אחד הדברים הקריטיים שבחורה רוצה:

כשקשה לה וכואב לה והיא שופכת את ליבה לפניה, היא רוצה אך ורק שתהיה חזק ותרגיע וזהו. (כן, בדיוק כמו שעושים הורים עם ילדים קטנים שרוצים להרגיע אותם)
לא שתפתור לה את הבעייה. יש לה מספיק חוכמה בשביל זה. היא רוצה רק שתקשיב. לא שתשדר לה "איזו נאג'סית!" זה החלק הקריטי. מעבר לזה - עיניין של טעם.
אני אישית מחפשת בבחור טוב לב. זה ממיס אותי לגמרי כשאני רואה משהו כזה. כשאני רואה בחור שמעניק מטוב ליבו ועוזר מכל הלב לי אישית זה גורם להימשך אליו מינית ואני נמסה לגמרי. אני אוהבת בו המון רוך. גם פנימי וגם כשהוא נוגע. זה מה שאני זוכרת כרגע.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 09-04-2007, 03:27
  Mr.Tiny Mr.Tiny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.05
פרוייד לא ענה על זה , אף אחד לא יכול לענות על זה .

שאלת עצם קיומנו יותר קלה מזה .

בנות זה עם דפוק , נתחיל מזה ...

אני אישית , שונאאאאאאאאא בנות .
ואני לא הומו, פשוט זה עם מפגר .

כל דבר שנכתב פה על הבנות , זה לא מה שהן רוצות , זה מה שהן מעדיפות , זה אולי טופס אצליהן 10% .

בנות רוצות משהו שאפשר להשוויץ , ולא משנה עם הוא יהיה יפה , או עשיר . הוא יכול להיות
הכי מכוער בעולם , בלי גרוש על התחת , אבל אם יש לו שם היא איתו .

ביגלל זה שחקן כדורגל קצת מוכר, עני וטיפש , יכול לבוא לכל בחורה ולטפוס אותה .

עכשיו בנות לא אוהבות בטחון עצמי גבוהה אצל בנים ,
אבל אם יש לך בטחון עצמי , לא משנה מה היא אוהבת , אתה יכול להשיג אותה .

יש לי חבר , לא נראה משהו , לא עשיר בגרוש , לא נראה משהו , וגם לא הכי מוכר ( אבל דיי מוכר )
יש לו רק בטחון עצמי גבוה , וזהוווווו הוא משיג כל בחורה לא משנה איך היא נראת .

הוא משפיל , צוחק עליהן עושה להן את המוות ,
שאני אשכרה מרחםםםםםםם עליהן והן לא עוזבות אותו .

נקח לדוגמא אותי , אני מקשיב לבנות , לא משפיל אף בחורה , מסודר פחות או יותר , ילד טוב בכללי, אני ניראה סבבה , מצחיק , דברים שבחורות היו קוראות את זה היו נדלקותתתתתת.

אבל ואללה לא הולך לי מי יודע מה עם בחורות .

וזה למה אני שונא בנותתתתתתתתתתת .

אבל יש את הבחורה האיכותית , שהן בסוף מתות בתולות , וכל העולם היה מת להיות איתןןןן.
שיש בהן הכללללללל , הבחורה המושלמת ,
היא הולכת רק לגברים הבאמת איכותיים , אבל כאלה יש 4 למליון בנות .

למזלי יצא לי להיות כמה זמן עם אחת כזאתי , חבל שנגמר ...

נ.ב
נכנסתי לפורום הזה בטעות רציתי להכנס למה שבראש , ואז ראיתי את ההודעה וניכנסתי להגיב

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://bestmp3.pl/images/no4.jpg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:10

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר