לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2007, 13:33
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חמודה123 שמתחילה ב "הרגשה מסובכת"

את הקטע של מישהו שמחזר אחרייך אני מבינה. זה בהחלט נעים. אבל אני חושבת שכדי לך לא להסחף. הוא מתחיל גם עם חברות שלך.. זה לא משהו אישי שלך.. אני אישית לא מחבבת בחורים שמפלרטטים עם כל אחת ולא סגורים על עצמם.

בקשר לחבר שלך, בסוף את תחליטי אם את רוצה להמשיך איתו או לא.. אם את חושבת שהיחסים בינכם כבר לא טובים ועדיף לסיים אותם או שיש להם עוד סיכוי. עד שאת לא תגמרי סופית עם החבר שלך, אני מציעה לך לא ללכת עם הפלרטטן, כי זה יפגע בחבר שלך מאוד וביחסים בינכם (גם אחרי הקשר).

תחליטי עם עצמך מה טוב לך.. רק תחשבי טוב טוב לפני שאת מגיעה להחלטה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2007, 22:59
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה ההרגשה לא מסובכת. היא פשוטה מאוד
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי חמודה123 שמתחילה ב "אין לי מושג מה טוב לי כי היום..."

את רוצה גם וגם. רוצה שחבר שלך יאהב אותך, אבל גם שאותו ילד יאהב אותך. ההרגשה נעשית מסובכת רק בגלל הדרישה לנאמנות, והגבלת המונוגמיות. זה גם קשה לקבל שאפשר לאהוב שניים או יותר באותה מידה ובאותה צורה.
זה היה מהצד שלך.
לעומת זאת: הצד שלו (של הילד ההוא):
גם הוא רוצה גם וגם וגם. גם אותך, גם את חברה שלך, גם את ההיא ואת ההיא שאף אחת מכן לא מכירה. זה לא שהוא לא סגור. הוא סגור: הוא רוצה הכל.
הוא, בניגוד אלייך, לא מייחס חשיבות רבה לנאמנות או למונוגמיות, ולכן גם אין לו בעייה: ההרגשה שלו פשוטה ולא מסתבכת.
ההוכחה לדעתי שהוא לא מעריך מונוגמיות או נאמנות: הוא מציע לך (בצחוק או לא בצחוק) שתעזבי את חבר שלך. (לפי דעתי אסור לעשות דבר כזה אפילו בצחוק). והוא מחזר אחרייך ואחרי חברה שלך ועוד. לו מותרת חוסר נאמנות ומותרת פוליגמיה, אבל היא תהיה אסורה על כל אחת מבנות הזוג בהרמון הנשים שלו.
(סליחה על התיאורים התוקפניים שלי).

אני חושבת שכדאי לך לעשות שני דברים:
הראשון: ללבן בתוך תוכך מה את רוצה באמת באמת. יש בזה משהו מרגיע כשיודעים ולא מסתירים את זה מעצמינו, במיוחד כשמדובר במשהו שנחשב בעינינו כלא נכון או לא מוסרי וכדומה. זה מתיר את התסבוכת של ההרגשה.
השני: להזהר עם הילד ההוא. יש לך כבר יחסים שאם לא תשימי לב את עלולה להרוס אותם על כלום. על פלרטטן. אפילו אם תהיו זוג, הוא לא ישמור על נאמנות. הוא יעשה מה שהוא רוצה. הוא יהיה גם איתך, וגם עם ההיא, וכשתתעמתי על זה איתו, הוא יגיד לך: אבל היא חסרת משמעות בעיני.

לגבי החבר הנוכחי שלך: את אמרת שאת רוצה שיאהב אותך כמו פעם. שאת רוצה שהוא ישתנה.
העצות הכי טובות שאני יכולה לתת לך: תעשי מאמצים לא לשנות אותו ולא לרצות לשנות אותו. זה רק מרחיק.
העצה השנייה (שהיא יותר טובה לפי דעתי): תלמדי את השפה שלו מחדש. למה הכוונה? כששני בני זוג מתקרבים בתחילת הקשר, באופן טבעי הם לומדים אחד את השפה של השני ומדברים בה. למשל: הדרך של האישה להבין שהוא אוהב אותה זה (נניח) קבלת זר פרחים ומתנות וזכירת ימי הולדת ונישואין וכאלה, ואילו במושגים שלו לאהוב אותה פירושו (נניח) להראות לה את המקומות בהם הוא אוהב לטייל, כי הם קשורים אליו בנימי נפשו. אז בתחילת הקשר הוא נותן פרחים, מתנות וזוכר הכל, אבל ככל שהקשר מעמיק הוא מפסיק לדבר בפרחים ובמתנות, כלומר, הוא כאילו שוכח את השפה החדשה שהוא למד, והוא יותר ויותר מדבר בשפה שלו ומביע אהבה לפי הפירוש שלו. לא שלה. ואז, היא חושבת שלא איכפת לו ממנה, שהאהבה והתשוקה חלפה וכו', רק כי הוא הפסיק להביא לה פרחים ולא זוכר אפילו את יום ההולדת שלה.
אני מקווה שהבנת אותי ושהבהרתי את עצמי.
תיראי, לבחורים יש שפה אחרת משלנו דרכה הם מביעים שהם אוהבים אותנו. אם נבין את הניואנסים הקטנים שלהם (והלימוד הזה לא נגמר כל החיים), נבין מתי הם אוצרים לנו "אנחנו אוהבים אותך". בדר"כ זה בא בדרכים שבשבילינו הם מובנות מאליהן ואין לנו שום משמעות עבורן.
הדבר הזה חוסך הרבה מאוד חיכוכים ויוצר הרבה יותר הבנה ואהבה. אבל זה קשה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 13-04-2007, 15:44
  nadavsilvera92 nadavsilvera92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.06
גועל נפש..
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי חמודה123 שמתחילה ב "אני מרגישה כל כך מבולבלת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חמודה123
אני מרגישה כל כך מבולבלת עכשיו אני לא יודעת בכלל מה החיים רוצים ממני..ובכלל כלום..

איך את מצפה שחבר שלך ייתן לך יחס שאת מנסה לתפוס כל ראש שעובר..
את דוחה אותי..

חחח יש לה חבר,היא רוצה אותו כמו פעם,אבל מהצד רוצה עוד...איכ,גועל נפש,רק המחשבה שאת הולכת לעשות לו דבר כזה מחזקת את הרצון שבי לבוא ולהכנס בך..

מגעיל,לכי,תדברי יפה עם חבר שלך,תראי לו את האפשרויות,פתחי תלב,
הבטחה שלי,אם תזרקי אותו ובאותו יום תעברי בחור,את תסבלי מזה יותר,הבחור שזרקת יידע שהוא ניסה הכל והוא בסדר.אבל את,תרגישי חרא עם עצמך בעתיד,ומה גם שהבחור ה"אמין" שלך הולך לתת לך מה זה בעיטה..

בוטה,אבל מהלב..מצטער אם נגעלתם לקרוא את זה..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר