לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2007, 21:02
  amit40404 amit40404 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maors15 שמתחילה ב "התייעצות בקשר לנעלי ספורט"

אני גם קניתי בחנות הזאת את הסאקוני הוריקן. אחלה של נעלים מאוד נוחות ומאווררות. הרגל נשארת יציבה ובאמת מרגיש שזאת נעל טובה.

ההוריקן מיועדות לריצת כביש בעיקר וזה אולי חסרון אבל התייעצתי עם המוכרת ( התלבטתי בין הברוקס שהם גם לשטח לבין ההוריקן ושניהם עלו אותו דבר ככה שלא היה למוכרת אינטרס או משהו) והיא טענה שאני לא יגיע למתארי שטח קשים שיצריכו נעל שטח וההוריקן בהחלט מספיקות.ככה שבסוף הלכתי על מה שהרגשתי יותר נוח שאלו היו ההוריקן.זה גם מה שאני מציע לך - המוכרת התאימה לך את הנעל לפי הצרכים שלך ואתה יכול להיות בטוח שכל הנעליים שם איכותיות ככה שפשוט תחליט במה אתה מרגשי הכי נוח ולך על זה...

נ.ב - תבקש הנחת חיילים ותגיד שאתה מתאמן לצבא תקבל 20%.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2007, 21:06
  maors15 maors15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
התלהבתי דווקא מהברוקס
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי amit40404 שמתחילה ב "[font=Verdana]אני גם קניתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי amit40404
אני גם קניתי בחנות הזאת את הסאקוני הוריקן. אחלה של נעלים מאוד נוחות ומאווררות. הרגל נשארת יציבה ובאמת מרגיש שזאת נעל טובה.

ההוריקן מיועדות לריצת כביש בעיקר וזה אולי חסרון אבל התייעצתי עם המוכרת ( התלבטתי בין הברוקס שהם גם לשטח לבין ההוריקן ושניהם עלו אותו דבר ככה שלא היה למוכרת אינטרס או משהו) והיא טענה שאני לא יגיע למתארי שטח קשים שיצריכו נעל שטח וההוריקן בהחלט מספיקות.ככה שבסוף הלכתי על מה שהרגשתי יותר נוח שאלו היו ההוריקן.זה גם מה שאני מציע לך - המוכרת התאימה לך את הנעל לפי הצרכים שלך ואתה יכול להיות בטוח שכל הנעליים שם איכותיות ככה שפשוט תחליט במה אתה מרגשי הכי נוח ולך על זה...

נ.ב - תבקש הנחת חיילים ותגיד שאתה מתאמן לצבא תקבל 20%.

אם אתה אומר שהביאו לך הנחה 20% זה אומר שקנית ת'נעליים במקום ב-650 ב-520, נכון?
ההוריקן זה אומני 5? זה אותה נעל או שזה 2 נעליים? לא ממש הבנתי..
ישן 11-04-2007, 21:57
  eran447 eran447 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל eran447
ברוקס בלי להתלבט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maors15 שמתחילה ב "התייעצות בקשר לנעלי ספורט"

סקוני אולי טובות אבל יש חיים אחרי סקוני...
לפני שנתיים היה לי סקוני גריד משהו אולי 5 לא זוכר והם היו סבבה אך נהרסו מהר מאוד וככה זה גם אצל כל החברים שלי
אח שלי קנה לי ברוקס אדרנלין דרך הנחה שעושים ליחידה שלו לפני שנה כמעט
והם עדיין לא התחילו להיקרע!!! הם פשוט חזקות חבלז, וגם שלו- הוא רץ איזה 30 ק"מ בשבוע לפחות [אני לא מגזים] והברוקס שלו לא מתחילות להיקרע, חוץ מזה שלדעתי הם הרבה יותר נוחות מסקוני ובלי ויכוח יותר קלות ומאווררות בצורה משמעותית ו...זהו. אין מילים. אני אישית ממליץ.
אגב חבר שלי הלך איתם לרופא שעושה לו את המדרסים [אחד עם שם רציני מאוד] ליד י-ם, והוא אמר לו כזה בדרך אגב- 'הנעליים הכי טובות בעולם...'
בהצלחה אחי!!
דבר אחרון- ברוקס אדרנילין- סגולה לעבור גיבושון שלדג

ישן 11-04-2007, 22:00
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03

האומני5 היא יותר לריצת שטח. יש לה סוליה יותר קשה ומתאימה לשטח והיא עצמה עמידה יותר מבחוץ וגם עמידה למים למידה מסוימת. ההוריקן עדיפה מהבחינה הזאת כי היא יותר מתאימה לכביש ומסלול ריצה. מה גם שהבולם זעזועים הקדמי בהוריקן יותר רך (SRC, לעומת הHRC באומני).
בקיצור, לך על ההוריקן אם באמת המוכר אמר לך שזה מה שמתאים (לרגל רגילה בתאכלס אתה צריך את הTriumph3 או ,Triumph4, אני אישית בכלל מעדיף את הפרופל פלוס, אבל זה דעה אישית). ואגב, על איזה הוריקן הוא המליץ לך? תיקח רק 8 או 9*, הוריקן7 זה כבר דגם ישן.

* בכל הנעליים של סוקוני יש בולם זעזועים באזור העקב שנקרא GRID , זה בעצם רשת שפועלת על עיקרון של מחבט טניס ומפזרת את המכה. בדגמים החדשים של סוקוני (הוריקן 9, טריומף4, אומני6 ועוד) יש בולם זעזועים שנקרא ProGrid שזה בעצם אותו דבר כמו גריד רגיל רק מכסה בערך חצי מהנעל ולא רק את אזור העקב (בעצם הרשת ממשיכה ומכסה גם את אזור הקשת). אני אישית לא מצאתי בזה משהו ממש משמעותי, ולא כ"כ שמתי לב להבדלים, לדעתי זה סתם גימיק כי בתאכלס אתה גם ככה לא נוגע ברצפה באזור הקשת (למרות שעדיין האזור מושפע, אבל לא נכנס לזה). תמדוד, תשווה, תחליט מה נראה לך עדיף. בתאכלס אין הבדל בין ההוריקן8 ל9 חוץ מזה.
ואגב, כל שמות הדגמים של סוקוני מתחילים בGRID (ועכשיו גם פרוגריד), אז כשאתם אומרים "קניתי סוקוני גריד משו" זה לא אומר הרבה.

בנוגע לשאר הנעליים אני לא יכול להגיד כי אני לא מכיר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

נערך לאחרונה ע"י Dean בתאריך 11-04-2007 בשעה 22:03.
ישן 11-04-2007, 23:05
  maors15 maors15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Dean שמתחילה ב "האומני5 היא יותר לריצת שטח...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dean
האומני5 היא יותר לריצת שטח. יש לה סוליה יותר קשה ומתאימה לשטח והיא עצמה עמידה יותר מבחוץ וגם עמידה למים למידה מסוימת. ההוריקן עדיפה מהבחינה הזאת כי היא יותר מתאימה לכביש ומסלול ריצה. מה גם שהבולם זעזועים הקדמי בהוריקן יותר רך (SRC, לעומת הHRC באומני).
בקיצור, לך על ההוריקן אם באמת המוכר אמר לך שזה מה שמתאים (לרגל רגילה בתאכלס אתה צריך את הTriumph3 או ,Triumph4, אני אישית בכלל מעדיף את הפרופל פלוס, אבל זה דעה אישית). ואגב, על איזה הוריקן הוא המליץ לך? תיקח רק 8 או 9*, הוריקן7 זה כבר דגם ישן.

* בכל הנעליים של סוקוני יש בולם זעזועים באזור העקב שנקרא GRID , זה בעצם רשת שפועלת על עיקרון של מחבט טניס ומפזרת את המכה. בדגמים החדשים של סוקוני (הוריקן 9, טריומף4, אומני6 ועוד) יש בולם זעזועים שנקרא ProGrid שזה בעצם אותו דבר כמו גריד רגיל רק מכסה בערך חצי מהנעל ולא רק את אזור העקב (בעצם הרשת ממשיכה ומכסה גם את אזור הקשת). אני אישית לא מצאתי בזה משהו ממש משמעותי, ולא כ"כ שמתי לב להבדלים, לדעתי זה סתם גימיק כי בתאכלס אתה גם ככה לא נוגע ברצפה באזור הקשת (למרות שעדיין האזור מושפע, אבל לא נכנס לזה). תמדוד, תשווה, תחליט מה נראה לך עדיף. בתאכלס אין הבדל בין ההוריקן8 ל9 חוץ מזה.
ואגב, כל שמות הדגמים של סוקוני מתחילים בGRID (ועכשיו גם פרוגריד), אז כשאתם אומרים "קניתי סוקוני גריד משו" זה לא אומר הרבה.

בנוגע לשאר הנעליים אני לא יכול להגיד כי אני לא מכיר.

מדדתי רק את האומני 5 והם היו אחלה פחות או יותר...
אתה בטוח שזה לא אותו נעל אומני 5 והוריקן? כי הוא רשם לי את זה כאילו "הוריקן"
זה סוג הנעל ואומני 5 זה הדגם..
ושאר הדגמים לא רלוונטים כלפי כי הם לא מתאימים לי.. (נטרלים) אם אני לא טועה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר