לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2007, 23:04
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
בעיה במחשב ישן

אני ירשום קצת הרבה אז אני מבקש סליחה...לפני בערך חודש שאלתי אותכם לגביי מחשב שקניתי ואמרתם שהוא על הפנים אז סמכתי עליכם ומיד בתלתי את ההזמנה......עכשיו אני רוצה שוב את היעוץ שלכם אז ככה יש לי מחשב ישן משהוא כמו 6 שנים פנטיום 4 GEFORCE 4 64MB 128MB 30G והכי חשוב ישלו מעבד1.3 אז בואו נגיד שהוא פחות ישן מישן וחלש אבל בכול זאת אני צריך אותו כי אני לא יכול לקנות מחשב עכשיו בגלל שאין לי מספיק כסף למחשב טוב אז למרות זאת רציתי לדעת אם תוכלו לעזור לי בכמה בעיות שיש לי איתו:
1.שאני מדליק אותו הוא עובד מצוין, אבל אם אני משאיר אותו קצת זמן עומד בלי שאף אחד יגע בו אז שאני חוזר הוא תקוע ועובד ממש חלש אז אם תוכלו לעזור לי בזה....
2.רציתי את היעוץ שלכם על איך לשמור עליו שיעבוד טוב פחות או יותר כי אני מאמין שהוא יכול לעבוד טוב כי אני רק גולש באינטרנט ושומע שירים......אז איך אני עושה שיעבוד טוב למרות שהוא "זקן" מאוד ואני מפרמט אותו הרבה כי אחרי 3 חודשים הוא שוב לא זז.....
חבר'ה אני מזה יודה לכם אם שוב תעזרו לי......
נ.ב
שמתי לב שאחרי הפרמוט לפני שאני מתקין את הדריבר של הכרטיס מסך הוא עובד כמו מחשב חדש ושאני מתקים את הדריבר אז הוא מתחיל להיות קצת כבד אז אם תוכלו לעזור לי גם בזה....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר