לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2007, 22:03
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי poplinger שמתחילה ב "[font=Arial]המסלול הכי טוב..."

ואתה אומר את זה כי אתה מכיר לעומק את כל המסלולים במודיעין...

למשל ב *** צונזר *** לוקחים מראש אנשים שכבר יודעים לתכנת, ומרימים את הרמה שלהם לשמיים. בלי רקע בתכנות אתה מראש לא מגיע לשם. בנוסף זה דורש מיון הרבה יותר מקיף מממר"מ - מבחנים יותר קשים, ראיון אישי לכל מועמד למסלול...

אני יכול להגיד לך שבחברת הסטארט אפ שבה אני עבדתי, אף אחד לא התרשם בכלל מבוגרי ממר"מ, בעוד שבוגרי יחידות מודיעין מסויימות קיבלו אצלנו הרבה כבוד. אבל אני לא אגיד לך את זה כי אתה בטח תרגיש שזה יפגע לך באיזשהו דימוי של יוקרה.

אני מבקש ממך לא לדבר שטויות - אם אפשר.

ואני מכיר כמעט את כל היעדים שבוגרי ממר"מ יכולים להגיע אליהם - לרבות אלו הממיינים.
(Military Incompetence, הוצאת מערכות)

נערך לאחרונה ע"י GilBates בתאריך 10-04-2007 בשעה 22:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2007, 07:48

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי poplinger שמתחילה ב "מישהו שהוא ברמה של ממר"ם לפני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי poplinger
מישהו שהוא ברמה של ממר"ם לפני הגיוס, זה אחד שעבד באזרחות לפני הגיוס.

או שסתם סיים תואר ראשון לפני. אבל זה שהוא הגיע לרמה הזאת לפני, מה זה אומר עליו? ומה זה אומר על היחידה שמקבלת אותו?

ציטוט:
קבלה להיי-טק, זו לא המצאה שלי שעדיף ממר"ם, תפתח מודעות דרושים.

אני לא צריך לפתוח מודעות דרושים, אני כבר כמה שנים בתעשייה וטפו-טפו העבודה מחפשת אותי ולא להיפך. יצא לי לראיין לא מעט אנשים בעצמי כדי להחליף אותי.

ציטוט:
ליחידות הממינות (שאמרת שאתה מכיר את רובן) מגיעים רק בוגרי ממר"ם ועתודאים.
ועל טיבן אין מה להתווכח.

א. לא נכון. מגיעים גם אנשים באיתור פרטני - אם מודיעין לא 'חטפו' אותם קודם.
ב. עדיין הן פחות נחשבות מיחידות מודיעין נבחרות.

ציטוט:

ד"א ממר"מניקים יש בכל היחידות של מודיעין (ענפים/מדורים, את זה אני לא יודע).

זה כבר אי-דיוק. יש כמה יחידות במודיעין ללא ממר"מניקים שעוסקות גם בפיתוח ייעודי. אבל אכן בכמות יותר קטנה. כשאתה צריך מאסות, אין לך ברירה אלא לפנות לקורס תכנות.

ובכל מקרה ההעדפה היא לאייש ע"ב האזרחות ולא ע"ב ממר"מ. פרוייקטים יותר נחשבים/יוקרתיים מאויישים על ידי בוגרי קורסים אחרים ו/או מצטיינים במיוחד בלבד.

לסיכום, עם כל הכבוד שהצבא רוחש לקורס (והוא רוחש למרות הניסיון לנפח את אותו הכבוד מעבר לכל פרופורציה), אתה לא יכול להשוות מישהו שעוסק בתחום באופן עצמאי ואוהב אותו למול מי שעבר קורס, ואפילו קורס של חצי שנה.

קורס תכנות כבודו במקומו מונח - אבל מה לעשות ויש מקומות יותר יוקרתיים גם בתחום התוכנה.

(ואגב, אני מעדיף את הביטוי 'בוגר קורס תכנות'. אין סיבה לכרוך את קורס התכנות עם הגוף הבלוי אשר מתחזק את רשתות צה"ל - שלו אני כבר באמת לא רוחש הרבה כבוד).

נערך לאחרונה ע"י GilBates בתאריך 11-04-2007 בשעה 07:55.
ישן 15-04-2007, 09:03

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי אדם פשוט לא מתנדב שמתחילה ב "שמע גבר, אתה הישות הכי פלצנית..."

קודם כל, תודה. ממך זה נשמע ממש כמו מחמאה. תשמח אולי לדעת שאני כבר מזמן אחרי שירות צבאי והייתי קצין בחיל קשר ואני מכיר את החיל לעומקו, הרבה יותר ממה שאתה כנראה אי פעם תכיר.

להגיד שקורס תכנות זה יותר טוב מתואר? אוי היומרה... אוי לאזניים שכך תצלינה... אני בוש ונכלם שאתה בחיל קשר ושנותנים לך בכלל לגעת במחשב. אני מרחם על המשתמשים התלויים בך ועל לא-תוכניתנים שעובדים איתך, כי אתה בטח חושב שאתה מתת האל משמיים רק כי אתה יודע לתת למחשב פקודות.

ובכל מקרה ממך אני לא צריך הכרה ובטח ובטח שלא 'הארת עיניים', אני כבר 5 שנים בתעשייה.

אני בוש ונכלם שאתה חולק איתי את אותו החיל ואותה התעשייה. חטא הגאווה והעליונות נוטף מכל מילה שניה שלך. אולי אחרי שתשתחרר תלמד קצת על התעשייה ותפסיק לכתוב שטויות. למרות שעדיף שלא תבוא, מסתדרים פה מצויין בלעדיך.

ישן 11-04-2007, 14:19
  michelle15g michelle15g אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי comando שמתחילה ב "לאחר הצו הראשון , כיצד אני יכול להגיע לממר"ם ?"

כעיקרון כדי להגיע לקורס תוכניתנים שחלק מבוגריו מגיעים לממר"ם, יש כמה דרכים. אחד- לחכות עד המנילה שלך (אם יש לך פרופיל קרבי אתה צריך דרך אחרת) ולסמן את האפשרות תוכניתן אם היא נמצאת שם.
שתיים- לשלוח לחיל התקשוב קורות חיים ולבקש להתמיין לתוכניתנים.
שלוש -לעשות יג' ואז אתה ישר מקבל אפשרות להגיע למבחנים (יג' בתיכנות).
רביעי- אם אתה בעל פרופיל קרבי רוב הסיכויים שעדיף לך ללכת למודיעין כי שם יש יותר הקצאות לבעלי פרופיל קרבי בתחום המחשבים. אמנם יש כחמישה מקומות לאנשים בעלי ידע יוצא דופן בתחום המחשבים אשר מאותרים איכשהו (אפשר להגיע לזה דרך מפתחים צעירים של מיקרוסופט והצבא אם אתה מכיר).

לא יזיק בראיון האישי לציין שאתה מאוד מקווה להגיע לתפקיד זה ואולי גם באימות נתונים למרות שסביר מאוד שזה לא יתרום הרבה.
ישן 11-04-2007, 16:13
  משתמש זכר Netanel Ben-Shushan Netanel Ben-Shushan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ziv1il שמתחילה ב "ממר"ם או מודיעין ??"

היי,

כמה דברים:

1. אם אתה רוצה ממר"ם ויש לך פרופיל 64 מקסימום, שלח פקס לחיל התקשוב (צלצל לבסמ"ח, אם אני זוכר נכון הטלפון שלהם הוא 03-6755817 שלוחה 2 ובקש מס' פקס שקרוב אליהם) או שתשלח לחיל התקשוב ישירות 03-9579030.

2. הרמה שמרצים במיקרוסופט ישראל לרוב היא Level 200, יש אירועים מסודרים שבהם מרצים ב- Levels גבוהים יותר. אני אישית הרצתי פעם אחת ב- Level 200 והרמה הייתה די שטחית אבל מיועדת לתת רקע ובסיס בלבד ופעם ב- 400 שזה שרפתי כמה שעות טובות על הסברים לעומק ודמואים מפורטים, המטרה היא לסלול לך דרך. אם אתה מפתח טוב כמו שחר גבירץ לדוגמה אני מאמין שתוך זמן קצר אתה תתמקצע ולא תזדקק לעזרת מיקרוסופט.

3. בהצלחה לאן שלא תפנה (מומלץ לכיוון הסיסטם ;-) אבל גם תכנות זה טוב :-P).

ישן 15-04-2007, 09:11
  אודי .מ אודי .מ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ziv1il שמתחילה ב "ממר"ם או מודיעין ??"

המסלול במודיעין, אגב למה אתם לא כותבים את שמו?
הוא לכאלו שיש לכם ידע רב בתחום התיכנות, רשתות ואבטחת מידע.

בממר"מ, רוב החבר'ה שבאים הם ללא ידע כלל או שהם עם הידע שלימדו אותם במגמת מחשבים בתיכון.

המיונים במודיעין הם בלי רף מסויים, הרף נקבע ע"פ אותו מחזור מיונים, ז"א שבמידה ואתה מתמיין יחד עם כל מיני מתכנתים כישרוניים וחבר'ה עם ידע רב, ואתה לא כזה, הסיכויים להתקבל אפסיים..

המסלול במודיעין נחשב ליוקרתי הרבה יותר, ובאזרחות לא עושים סלקציה בין אחד שהיה במודיעין לבית אחד בממר"מ, אבל אם יקרה מצב של 2 אנשים שמעוניינים להיכנס לעבוד ויש מקום רק לאחד, יקחו את הבחור ממודיעין כי מין הסתם הניסיון אצלו רב יותר.

אני מציע, בתור אחד שהיה במצב כזה,
במידה ואתה לא חושב שאתה מספיק טוב למודיעין, אל תתן לזה לחסום לך את שאר המסלולים.
כי כשאני הייתי במיונים למודיעין, כך לפחות אמרו לי, זה חסם לי מיונים למקומות אחרים שהייתי צריך לקבל.

אז באמת, רק אם אתה באמת חושב שהידע שלך מספיק, תמשיך עם זה..

ממר"מ זה גם טוב..אבל מיועד לאנשים שהתעסקו פחות במחשבים בחיים שלהם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר