לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-04-2007, 22:04
  69cool 69cool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.05
דת ומדע,כנסו כולם דיון חופשי :)

אחרי שפירסמתי הודעה באיזה אשקול ראיתי שכמה לא מאמינים בדת או שהם לא מבינים
אבדל אחד פשוט.
אני מאמין ש:
דת ומדע תמיד הלך ותמיד הלך,השאלה היא איזה דת והשאלה איזה השערות(כי לא הכל תמיד נכון).
הקטע שמדע ודת לא הלכו ביחד,נראה לי שזה הגיע עוד מתקופת גלילו,שהנוצרים(הדת ששלטה),לא נתנה לו את האפשרות,ובגלל זה גם את היהודות שלנו מכלילים בתוך זה,אבל זה לא נכון.

אני רוצה להתיחס ליהודות שלנו,לפי הקבלה כתוב שם הכל דברים שהמדע אפילו לא הוכיח ולא חשב עליהם עדין.

לדוגמא:
מדענים מצאו ש 80% מהגנים שלנו דומים לגנים של הקופים(או שההפך).וכאן המדענים ישר באו ולא הבינו,אפילו חלקם הכחישו את הדת,טענו שזה לא יכול להיות שהינה מחקרים מראים שבאמת האדם פותח מהקוף.אך בתנ"ך כתוב שה' העניש את בני האדם והפך חלק מהם לקופים.

עוד דוגמא:
מי לא מכיר את הקודים בתנ"ך,דבר מופלא אני אומר לכם.
עכשיו לפי המ'ת(לא כל כך מדע אך השפה של המדע).
פרופסור אחד בחו"ל שרצה להכחיש את זה,במהלך ה"הכחשה" שלו,גילה בסוף שהוא מוכיח את זה.
ועוד פרופסור להסתברות בישראל אמר שזה לא יתכן מבחינה הסתברותית(או שהסיכוי קטן מאד,בענין הזה אני לא כל כך זוכר).

ויש עוד אלף ואחת הוכחות
יש אלוקים ואני מאמין בו,ולא רק אמונה אני פשוט יודע שהוא קיים,מין מודעות.

http://www.hidabroot.org/ אתר דת,חפשו בו על מדע.

ואני רוצה לשמוע מה אתם חושבים על מה שאמרתי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-04-2007, 22:31
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
שטויות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 69cool שמתחילה ב "דת ומדע,כנסו כולם דיון חופשי :)"

הסיבה היחידה לקודים בתנ"ך היא בגלל שזה ספר ארוך.
כול ספר גדול (לדוגמא הארי פוטר) מכיל צרופי אותיות, תבדוק מלא חיבורים שונים של אותיות בסוף תמצא משהוא, אולי אפילו אפשר למצוא משהוא שקרה, מה יהיה יותר הגיוני שרולינג נביאה, או שלפעמים יש צרופי אותיות, שאפשר להסיק שמדברים על העתיד/ עבר?

את
ציטוט:
מ'ת
שהזכרת אני לא מכיר

נראה שיש בינינו לבין הקופים בערך 97% דימיון גנטי.

ויש הוכחה לדת שתמיד קורעת אותי מצחוק, "מי ברא את היקום?" אותו אחד שברא את אלוהים

ישן 14-04-2007, 19:54
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
הדילוגים שעושים בתורה נותנים דברים הרבה יותר עמוקים.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Rotempe שמתחילה ב "צודק"

למשל, המילה "אסתר" מופיע בכל התורה פעם אחת בפירוש, בפס': "ואנכי הסתר אסתר פני" וכו', כלומר מלשון הסתר פנים. יש לזה דרשה מעניינת שבאמת במגילת אסתר לא מופיע שם ה' אפילו פעם אחת, אבל לא זו הנקודה. המילה "אסתר" מופיעה עוד פעם בתורה. הוא מופיע בדילוגים של מספר האותיות בכל מגילת אסתר, בדיוק מוחלט. כבר שמעתי מספרים שחושבו על ידי מתמטיקאים כדי להעריך מה ההסתברות שדבר כזה יווצר במקרה. המספרים הם בערך אפסילון של matlab. דהיינו, חסרי משמעות לחלוטין, יותר קרובים לאפס מאפס.

יש דברים מבהילים בתורה בדילוגים. רק אנשים שלא מכירים אותם מלגלגים עליהם ולוקחים את הדוגמאות היותר מוכרות כדי להפריך, לכאורה, את הנושא הזה. דברים כמו רצח רבין שמופיע בברית בין הבתרים. זו דוגמא יותר מדי פשוטה, הדוגמאות היותר רציניות קצת יותר מבהילות והן לא בהכרח מנבאות את העתיד.

מסופקני שתמצא בהארי פוטר את המילים "אחד עשר ספורטאים יירצחו במינכן באולימפיאדה" בדילוגים של 11 אותיות (מספר הספורטאים) בקטע שבו מספרים על תחרויות בין הבתים. זו בערך המקבילה לדוגמא שהבאתי למעלה.

The only certainty in life is that there are no certainties.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר