לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2007, 11:51
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
חברים טובים מתרחקים

היה לי חבר טוב.משהו כמו 5 שנים.
היינו רואים אחד את השני משהו כמו פעם בשבוע-שבועיים לצערי בגלל המרחק,אנחנו גרים בשני יישובים שונים.למדנו ביחד מכיתה ז-ט' באותו בית-ספר ובתיכון עברנו לשני מוסדות שונים,ולמרות זאת שמרנו על קשר והיינו נפגשים.
זו הייתה חברות ממש טובה וכיפית.

החלום שלו היה להיות בקריירה צבאית ולהגיע לקצונה,בתחילת השנה הוא נרשם לכושר קרבי ונהיה מורעל,בצורה השלילית של המובן.הוא התחיל לדבר על זה ולבלבל לי תשכל באופן כפייתי על נשקים ואקדחים וזה כמעט כל מה שהוא דיבר עליו.נהיה לי נמאס.בהדרגה הוא ניתק תקשרים עם כל החברים שהיו איתו לאורך כל הדרך בתיכון,נהיה מסוגר בלי חיים.
הוא השתנה באופן מוחלט ונהיה בנאדם ממש נאיבי.דוגמה אחת,לפני כל העסק הוא היה מעשן בכמויות ועכשיו הוא לא נוגע בסיגריה והתחיל לחפור לי על 'איך אתה יכול להכניס לעצמך את הזבל הזה?' ולהסביר לי שפיצות והמבורגרים זה לא בריא...באופן הנודניקי והפנאטי.של הדבר,וזה לא מצא חן בעיניי.
כבר התחיל להמאס לי ממנו,הוא התחיל להתרכז בעצמו בלי לשים לב לאף אחד כבר אין לו שום חברים מלבד 4-5 אלה שבכושר הקרבי..
אז פשוט מאוד החלטתי לחתוך. כבר חודשיים לא ראיתי אותו ולא דיברתי איתו חוץ מפעם אחת ששאלתי איך היה לו בגיבוש.ממה היה לי חבל ורע מכך שחברות כלכך טובה(הוא בעצמו אמר לי פעם שאני החבר הכי טוב שלו)נהרסה ולא המשיכה.אני מבחינתי המשכתי הלאה ומקווה שיום אחד ניפגש ונחדש את הקשר בינינו.
מה אתם אומרים?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2007, 14:42
  *יעלי* *יעלי* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.07
שלח הודעה דרך MSN אל *יעלי*
היי (:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "חברים טובים מתרחקים"

אני יכולה להגיד לך משפט שחשוב לזכור כל החיים.." חברים באים והולכים"
לי היה חבר ממש טוב.. התראנו כל יום.. דיברנו כל יום.. הוא ידע הכל עלי ואני עליו.. כשעברתי לתל אביב.. המשכנו להיות בקשר. הוא היה בא אלי ,ישן אצלי ,היינו הולכים לים, לסרטים.. פשוט חברים טובים...
לאט לאט הוא התחיל להתחבר לאנשים בתיכון שלו.. אנשים ששנינו אף פעם לא אהבנו... וככה לאט לאט הקשר שלנו התנתק.. והיום אנחנו לא מדברים בכלל. הוא השתנה ב-180 מעלות.. בן אדם אחר לגמרי... זה לא פשוט.. היה לי מאוד קשה עם זה בהתחלה.. אבל באו אנשים אחרים... חברים חדשים...
והוא היה החבר הכי טוב של מכיתה ב' אני הייתי בטוחה שהוא ישאר חבר שלי כל החיים... אבל אתה רואה איך הכל משתנה...

אתה תחזק את הקשר שלך עם מישהו אחר ואז הוא יהיה החבר הכי טוב שלך.. ויכול להיות שהוא ישאר עד שתיהיו זקנים ויכול להיות שזה יהיה רק לכמה שנים ואז גם הוא ילך...
אתה לא יכול לדעת.. מה שבטוח שחברים תמיד באים והולכים... ואחר כך באים שוב והולכים שוב... יש כאלה שנישארים ליותר זמן יש כאלה שנישארים לפחות..
אתה לא צריך להתרגש מזה.. בסוף הוא יבין שהוא מפסיד את כל החברים שלו ושהוא נישאר לבד.. ויכול להיות שהוא לא יבין את זה לעולם כי הוא ימצא לעצמו חברים חדשים.. אבל כמו שהוא ימצא ככה גם אתה...

אני מקווה שעזרתי טיפה...
יום טוב! D:

תן חיוך הכל לטוב!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר