לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2007, 16:47
  Naama157 Naama157 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
לינוקס אני אוהבת לארח!

שלום לכולם!

הרבה זמן לא כתבתי כאן בפורום... הוא מאוד נחמד דרך אגב. תמיד יש כאן דברים מענינים.
אז ככה,
חשבתי לשתף אתכם באהבתי הגדולה לאוכל... כבר סיפרתי כאן בעבר שהקמתי בר בבית, וכבר ערכתי ערב קוקטילים לשנים-עשר חבר'ה, שהיה מוצלח מאוד.
בנוסף היו כמה ערבי פירות-ים מהוללים, שאחד מהם כלל חמש מנות - ארבע מנות סרטנים ועוד מנת שרימפס.
וביום ששי האחרון אירחתי שני זוגות על טהרת הבשר: המבורגר משודרג עם כל ההצגה, כמו במסעדה: מונח על חצי לחמניה, לצד עלה חסה שעליו מונחים מלפפון חמוץ ועגבניה, ובתוספת של טבעות בצל ושעועית ירוקה מוקפצת בשמן זית ושום. כל אחד קיבל מנה יפה של 250 גרם בשר, בתיבול קארי ירוק, ולצד המנות הונחה בירת "ארדינגר" הגרמנית, כהה ובהירה.
עוד ארוחות ואירוחים בדרך! אני כבר חושבת על עוד רעיונות, ואשמח גם לשמוע מכם, אם למישהו יש רעיון לנושא לארוחה משודרגת. תרגישו חופשי וזרמו עם הדמיון - אני לא מפחדת מעבודה קשה.
חג שמח!
נעמה :+)))
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר