לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2007, 14:26
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
"אוף! למה לא לקחתי את המספר!"

כמה פעמים אמרתם את זה לעצמם? (או לחילופין, לעצמכן?)

תקראו את הסיפור - האמיתי - שאני מביא פה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3386280,00.html

אני דווקא חושב שזה רומנטי לנסות למצוא אותה. והוא הצליח! (הפליירים היו קצת מוגזמים, אבל... זאת דעתי)

השאלה פה היא אחרת לחלוטין:

למה להגיע בכלל למצב הזה? למצב בוא אתה שואל את עצמך "למה לא ביקשתי את המספר? הרי, היא מדהימה והכל זרם והיא צחקה מהבדיחות שלי והכל... אז למה? איזה דפוק אני!" ?

"המעז מנצח" זאת אמנם סיסמה שיחידות מיוחדות ברחבי העולם אימצו. אבל, לא צריך להיות לוחם קומנדו בשביל מספר טלפון.
בדיוק כמו הרבה דברים - צריך להחליט ולבצע. וזהו. בלי לנתח מסביב. בלי לגזור משמעויות. כלום.
פעם אחת תכשלו. ועוד פעם. ועוד פעם. אבל, אם פעם אחת תצליחו - זה כבר שווה את זה.
ומה זה דורש ממכם? 20 שניות מהחיים.

נדחתם? - תמשיכו הלאה. לא קרה כלום. זה לא אומר כלום עליכם או עליה.
הצלחתם? - וובכן, אין צורך להרחיב את הדיבור פה... נכון?

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 12-04-2007 בשעה 14:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2007, 20:18
צלמית המשתמש של O-SilveR
  O-SilveR O-SilveR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.05
הסיפור שלי קצת שונה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב ""אוף! למה לא לקחתי את המספר!""

הייתי לפני כמה שנים באירוע משפחתי וגיסתי באה אליי באמצע האירוע ואמרה לי שמישהי שהיא מכירה שמה עין עליי שם (אין קירבה משפחתית זה בסדר חחח) ועשתה לנו היכרות...דיברנו ממש קצת, יותר החלפנו מבטים וחיוכים, מאוחר יותר לפני שהלכתי אז גיסתי אמרה לי שההיא ביקשה דרכה את המספר פלא שלי, נתתי לגיסתי להעביר לה והלכתי...
ככל הימים עברו, שבועות, חודש...לא קיבלתי שום שיחה או הודעה ממנה...מצד אחד חשבתי אולי היא לא מעוניינת...אבל מצד שני חשבתי אולי היא התביישה ליצור קשר...או איבדה ת'מספר או משהו בסגנון והחלטתי שאני עושה צעד ומחפש אותה איפה שרק אפשר...ניסיתי את הדרך הפשוטה לברר דרך גיסתי אבל התברר לי שהיא רק מכירה אותה שלום שלום ולא אישית ואין לה מספר שלה או משהו כזה לתת לי...אז ניסיתי להוציא עליה פרטים מגיסתי, קיבלתי שם, גיל ומגורים (למזלי זה לא תל אביב או עיר גדולה אחרת כי אז המשימה הייתה בלתי אפשרית)
הלכתי לחיפוש באייסיקיו במקום המגורים שהיא נתנה ומצאתי כמה אנשים שם, אבל לא אותה...נכנסתי לכמה משתמשים ושאלתי אם הם מכירים אותה, רובם אמרו שלא, אבל אחד אמר שכן...שלמעשה הוא שכן שלה...הצלחתי להשיג מספר אייסיקיו שלי...התחברתי אליה...ד-י-ב-ר-נ-ו...התברר שגיסתי הלכה מהאירוע ושכחה על הדרך לתת לה את המספר פלא שלי...ושהיא התבאסה מאוד על זה...ושהיא חשבה שזה נורא רומנטי שחיפשתי אותה...הפעם לקחתי ממנה מספר פלאפון... (-:
ישן 13-04-2007, 21:54
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב ""אוף! למה לא לקחתי את המספר!""

בדרך דומה אני הכרתי את חברתי
היינו ביחד בטיסה חזרה מפולין, היא גרה באשקלון ואני בבת-ים, דברנו קצת בטיסה חזרה לא מעבר, היה נחמד, וזהו, אחרי זה הלכתי ישבתי עם ידידה שלי במקום שלי דברנו כל הטיסה, ואז נחתנו בארץ, כולם כבר להוטים לראות את ההורים וזה, ואני שכחתי לגשת אליה בכלל, כמה ימים אחרי זה, נזכרתי שבאיזה אתר שאני כותב, יש משתמש, שלומד איתה בבצפר, והוא שנה מתחתיה, שלחתי אותו אליה שיגיד לה שאוהד שאל וזה, והוא לא מצא אותה, אז שלחתי אותו יום למחרת שוב, ככה עוד פעם, ואז אמרתי לו שיקח את המספר מאחת החברות שלה, ואז נכנסתי אליה לאייסיקיו, דברנו וזה, והיום אנחנו חברים, 4 וחצי חודשים
ושנה בערך של הכרות.

נערך לאחרונה ע"י Ohad_Naim בתאריך 13-04-2007 בשעה 21:56.
ישן 14-04-2007, 16:50
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
היה לי אירוע ממש מבאס, אבל לא בגלל ביישנות

חזרתי מאפטר לטירונות , התיישבתי לי לבדי , במושבים הבאים קלטתי מישהי עם עיניים כחולות מדהימות,מאלו שאתה יכול פשוט לבהות בהן שעות ופשוט לטבוע בהן .
הסתכלתי עליה , באיזשהו שלב התלכדו המבטים שלנו , לא נשברתי והיא זאת שהסטה את מבטה בסופו של דבר , רציתי לגשת אבל קלטתי איזה זקן לידה והנחתי שהוא אבא שלה , לאחר שהוא ביקש ממנה לשמור לו על הדברים, הבנתי שהוא לא .
קמתי מהמושב שלי ואל המושבים קדימה ושאלתי אותה אם אפשר לשבת פה ..
התחלתי את השיחה בנושא שראיתי שהפריע לה ( הרעש שעשו הזקנות שהגיעו באחת התחנות ) ומשם התחלתי לדבר איתה , התברר שהיא דוגמנית ( !! ) מנהריה בדרך לאיזה סוכנות בת"א , השיחה זרמה ונהנתי לדבר איתה ,
פתאום משום מקום , ללא אזהרה (יש מצב שהייתי מרוכז בה ) עצרנו בתחנה שאני חייב לרדת בה, לא הספקתי לקחת לא מספר ולא שם .. .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר