לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2007, 13:19
צלמית המשתמש של atidvt
  atidvt atidvt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.06
מעבדים במחשבים ניידים...עזרה בבקשה

טוב אז ככה אני עכשיו מתחיל פרוייקט שבמסגרתו אני אצטרך מחשב נייד לא "חזק מידי" אבל גם לא עגלה....הוא יצטרך להריץ 3 תוכנות ממש קלות (בלי אנטי וירוס בלי כלום - הוא לא יכול לקבל וירוסים)

ובנוסף ל3 תוכנות האלו הוא יצטרך להריץ סרט DVD .......בקיצור לא דרישות מפלצתיות אבל גם לא עבודה לפנטיום 3 500

בקיצור יש לי אפשרות לרכוש כמה מחשבים ניידים משומשים שמה שעומד על הפרק ומנדנד לי את הרכישה זה המעבד

חלקם מצויידים ב2.2GHZ סלרון (כנראה סלרון D) ..............
וחלקם מצוייד בפנטיום 4 (כנראה מובייל) במהירויות של 1.5\1.8.....

הלפטופ לא יעבוד יותר מ5 שעות ביום גם ביום הכי עמוס בשנה (לרוב הוא יעבוד כנראה שעה בערך ביום)..............השאלה שלי היא בהתחשב במעבדים שציינתי במידה וסלרון מגיעה עם מפרט כללי טוב יותר מהפנטיומים - האם שווה לרדת ברמת המפרט כדי לקבל פנטיום או שמהירות השעון מפצה על הפערים.....

מה מבחינת אמינות הסלרון פחות אמין ? או ששנייהם "חיים לעד" ? ....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2007, 22:26
  Thedanyboy Thedanyboy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.07
רק עצה קטנה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי atidvt שמתחילה ב "מעבדים במחשבים ניידים...עזרה בבקשה"

אני לא יודע מה התקציב שלך, אבל כיום - מחשב נייד משומש לא הכי משתלם כלכלית, וישנם הרבה פרסומים מטעים של מחשבים ניידים יד שניה "במחיר מוזל".

מהודעתך אני מניח שלמחשב שאתה מחפש הגדרת ממש תפקיד ספיציפי. אני מציע שתשקול האם אתה תשתמש בעתיד (אפילו רחוק) במחשב לעוד דברים? או האם בעתיד תפקידו יאוייש על ידי מחשב אחר ומחשב זה יעבור לבצע דברים אחרים ?

סוגייה נוספת- שים לב לבטריה. משך זמן חיים ומשך זמן פעילות של בטריה במחשב נייד יד שניה הוא נמוך משמעותית מזה של בטריה חדשה.

מחיר של מחשב חדש, עם 512 זכרון פנימי, אפשר למצוא היום החל מ3700 ש"ח.
צירפתי מפרט של מחשב שעולה 4100 ש"ח.

אומנם לא עניתי לשאלתך, אבל אני מקווה שאני ימנע ממך קניה לא נכונה.

‎ ‎Lenovo 3000 C200 TZ04LIZ/M‎
‎Model‎‎TZ04LIZ/M‎‎ CPU‎‎Intel Centrino Core 2 Duo Processor T5500 1.66GHz‎‎ Memory‎‎512MB Up To 2GB‎‎ HD‎‎80GB‎‎ Display‎‎TFT 15'' 1024x768 ‎‎ GPU‎‎Intel Graphics Media Accelerator 950 Up To 128MB‎‎ Optical Device‎‎Multi Burner DVD-Writer‎‎ Wireless‎‎802.11b/g‎‎ Card Reader‎‎SD/MMC/XD/MS/SD-pro‎‎ OS‎‎Windows XP Home (TZ04LIZ: Hebrew / TZ04LIM: English)‎‎ Battery‎‎6 Cell Lithium-Ion 4 Hrs‎‎ Warranty‎‎1 Year Worldwide‎
‎ ‎
ישן 15-04-2007, 08:02
צלמית המשתמש של atidvt
  atidvt atidvt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Thedanyboy שמתחילה ב "רק עצה קטנה"

זה לא משנה אם ענית לשאלתי עצם התגובה היא ברוכה ועל כן תודה !

דבר נוסף, המחשב הנ"ל יהיה מותקן בתוך רכב (לא על הדש, אלא עם צג מגע חיצוני...) כך שנושא הסוללה לא רלוונטי היות והוא יהיה מחובר כל הזמן לחשמל הרכב (בעזרת ספק מתאים כמובן)
נושא השימושים העתידיים לא רלוונטי אף הוא...כי כל דבר שאני אוסיף לו ואשנה בו לא יהפוך אותו לדבר כבד שכן אפשרויות העבודה במחשב כזה מוגבלות ולכן אין סיכוי לחבילת אופיס שמנה (אין פשוט צורך בה...בכלל)

בקשר למחירים של יד שניה :
אפשר למצוא היום DELL עם 2.2 ג'יגה סלרון, 512 ראם, 40 ג'יגה הארד דיסק, תיק מקורי ובלה בלה בלה ב1700 שקל שזה מחיר נחמד מאוד וזול משמעותית מהמחשבים החדשים ברמה דומה...

העיניין הוא שבין האופציות עומדים כמה מחשבים, בכמה מהם יש סלרונים של 2 או 2.2 ג'יגה...ובכמה מהם פנטיומים של 1.5 או 1.8 מסיבה לא ברורה 90 אחוז מהIBMים מגיעים עם 256 זיכרון RAM שזה מעט מידי לטעמי....אפילו מחשב ב4100 שקל שנתת פה למטה לא מגיע עם ג'יגה - חבל חברה מעולה....

בכל מקרה למטרות הספציפיות שלי מחשב יד שניה עד 1800 שקל זה פצצה השאלה היא שוב בנוגע למעבדים....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר