לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-04-2007, 23:10
  ThE WiNdSuRfEr ThE WiNdSuRfEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל ThE WiNdSuRfEr שלח הודעה דרך MSN אל ThE WiNdSuRfEr
שאלה בקשר השפעת תוצאות ירפא א' על שלבים בקורס הטיס

עברתי ירפא א' וגם ב' ואני אהיה בגיבוש טיס הבא. ממישהו שאני מכיר שיש לו גישה למידע האישי החסוי לגביי גיליתי שעברתי את הירפא א' על הגבול התחתון.
זה לא תירוץ אבל מה שקרה זה שהייתי חולה עם 39 מעלות וכאבי ראש ואף לא ישנתי דקה בלילה שלפני הירפא א', אבל החלטתי לבוא ולא להגיד שאני לא מרגיש טוב בגלל שלא היה לי חשק ליסוע 5 שעות חזרה לביתי ועוד פעם, במועד נוסף, דבר שבדיעבד היה טעות..

בכל אופן אני בודאות מוחלטת יודע שהתוצאות של היום הזה לא משקפות בכלל את היכולות שלי כאשר אני בריא ועירני ואני רוצה לדעת קודם כל אם יש משהו שאני יכול לעשות כדי שהדבר לא יפסול אותי, ואם אני אפילו מתאים להיות טייס אז אני לא רוצה שבגלל יום אחד שהייתי חולה, תתבטל האפשרות הזאת.
שנית, אם אין משהו שאני יכול לעשות אז עד כמה היום הזה יכול להשפיע על הקורס טיס? כמובן במידה קודם שאני אעבור את הגיבוש אבל בכל זאת. תודה על התשובה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2007, 23:14
  Awaking Awaking אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
שמעתי פעם דבר כזה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ThE WiNdSuRfEr שמתחילה ב "שאלה בקשר השפעת תוצאות ירפא א' על שלבים בקורס הטיס"

גיבוש 40% מהקבלה לקורס, ירפ"אות למיניהן 60%. אני לא יודע אם זה נכון. שמע קודם כל מי שמפציץ בגיבוש עובר, ובקורס זה איך שאתה טס אין לשום סימולטור את היכולת לנבא איך תתמודד עם מטוס אמיתי כי זאת תחושה שונה לגמרי, והסימולטור רק בה לראות איך אתה מסתדר עם מכלול נתונים שמוצגים מולך בו-זמנית ועם סטיק ומצערת בצורה די בסיסית (זה כולה משולש על מסך כחול אחרי הכל..). ככה שאם עברת אז עברת ואין לך מה לדאוג זה כמו שתגיד שאם היית חרא בירפ"א אז תהיה גם חרא בגיבוש, מי שמתאים מתקבל וככה זה עובד (למרות שרצות להן השמועות שבקורס טיס זה מי שיש לו גם קומבינות מתקבל), תהיה עצמך ואם תתקבל יש גם ירפ"א ג' ו-ד' שבהן תעשה עוד סימולטורים ככה שזה לא מה שיהרוס לך את המסלול בקורס טייס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:35

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר