לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2007, 00:27
  מבקר המדינה מבקר המדינה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "מה הבעיה במה שהוא אמר?"

אם אתה מתעקש לדעת... הוא אמר "אני יביא" ו"אני ישמח".... במקום "אני אביא" "אני אשמח"

אני לא יודע מה קפצתם עכשיו, הפורום מלא בשגיאות דקדוק כאלה, כמעט ואין שרשור ללא הטעות הזו....
אני מזמן התייאשתי מלתקן אנשים שמדברים ככה, במיוחד שכל המדינה כבר מדברת ככה, וזה כולל שרים, חברי כנסת, פרופסורים למיניהם, מרצים באוניברסיטאות, כל מי שאתה רוצה מדבר ככה,

אפילו חיפוש מהיר בגוגל של הביטוי "אני יגיד" ביחד עם מילים כמו "פרוטוקול" ו"הכנסת" הניב תוצאות מתוך פרוטוקולים של ועדות הכנסת כגון:

עו"ד דפנה לנג:
ציטוט:
דפנה לנג: אני הייתי רוצה להתמקד בדו"ח ועדת כץ, שזו
הוועדה הציבורית שדנה בחלוקת תקציבים
לאגודות ואיגודים מכח חוק להסדר הימורים בספורט. אני יגיד מאיפה הגיעה המעורבות שלנו ואיזה שינוי אנחנו רצינו להמלצות של הועדה הזו.

ח"כ סופה לנדבר
ציטוט:
היו"ר סופה לנדבר: לא, זה הם לא עושים. אם אני שומעת את הדברים. הגברת סיגלית הייתה צריכה, אני יגיד לך אתה לא השתתפת בוועדה הראשונה היא הייתה צריכה לבקש התערבות של ועדת פניות ציבור

ולכן, המסקנה שלי שזה נגע שכבר לא ניתן למגר אותו, ובטח שלא בפורום צבא וביטחון בפרש, כך שאין טעם סתם להעליב אחד את השני בפורום לגבי הדקדוק.... במיוחד שכל המדינה מדברת ככה...

חוץ מזה שזה מתחיל עוד מהמורים ללשון... אני לא בטוח שהמורים של היום יודעים דקדוק...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר