לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2007, 17:45
  RX7 RX7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.06
מה שהצבא עשה לי..

אוקי אני הולך לספר לכם סיפור קצרצר על מה שהצבא עשה לי ..
התגייסתי בתור חייל בודד עם בעיות ת"ש למג"ב במחזור נוב' 06
במשך הטירונות הבעיות החמירו ובוא נגיד שחצי מהטירונות במשכה 5 חודשים, הייתי חצי בבית
היו לי בעיות ממש חמורות (בוא נגיד ששתי נפשות תלויות בי)
יכלתי בכל שלב לחתום ולצאת משם אבל לא, המשכתי בשיניים. הייתי הרבה בשיחות עם קצין ת"ש והמפקדים וכל הסגל היו מודעים לכל המצב, שכנעו אותי להשאר ולסיים תטיירונות הזאת ולהיות מוכשר והבטיחו לי שהם ידאגו לי ולשיבוץ קרוב לבית לאחר הטירונות, העיקר שאני אהיה מוכשר ואסיים את הטירונות והמ"פ הבטיח את זה אישית. ואף כמה פעמים המ"פ שלי בא לקחת אותי מהבית במיוחד בכדי שאני אשלים את מה שהיה חסר לי
בסופו של דבר הוסמכתי כרובאי 05 ויצאתי לשטח
הגעתי לשיבוצים ולהפתעתי לאן הייתי משובץ? לרמאללה. ואני בכלל גר בצפון. את הסגל שלי זה ממש לא עניין, מה שהם הבטיחו שהם יעשו. העיקר שאני יסיים את הטירונות ושהמ"פ יגיד למג"ד שהוא הכשיר עוד חייל למרות בעיותיו הקשות.
בקיצור יומיים לאחר השיבוץ יצאתי משם הלכתי לדבר עם קצין כח אדם והגעתי לגדולים ביותר, הוציאו אותי משם
עכשיו אני ברגילה שלי עד ה29.. בא אליי קצין רווחה סיפרתי לו את כל הסיפור והוא אמר לי שיש לי כמה אפשרויות. או להשאר לוחם במג"ב, או לעבור לצה"ל, או לצאת מהצבא בכלל..
עדיין לא החזרתי לו תשובה ממש קשה לי להחליט, אני פשוט אובד עצות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2007, 21:04
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
מה מקצוע?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי RX7 שמתחילה ב "snav הבנתי קצת במה מדובר..."

מה מקצוע אחי?התכוונתי לסדר לך בית זונות...שתעשה צבא חצי אזרחות כדי שתוכל לדאוג לשתי נפשות אם הבנתי נכון או משהו כזה לא משנה...אתה מתכוון שאתה רוצה ללמוד איזה מקצוע לעתיד או משהו כזה?אתה יכול אולי לצאת להיות איזה חובש מרפאה זה הולך טוב במז"י הם תמיד יוציאו אותך לחובשים הם חייבים שמה אנשים,זה גם חמשושים וכאלה ואתה יכול להיות באזרחות ישר חובש תמיד צריכים צוותים רפואיים לפי מה שאני מבין...
אם אתה מחפש יציאות טובות ויש לך תש אני מאמין שמזי יסדרו לך תפקיד עם יציאות טובות,אני עם קצת קשרים הסתדרתי שמה,אז עם תש אני מאמין שגם תסתדר..
בהצלחה אח שלי
ציטוט:
במקור נכתב על ידי RX7
snav הבנתי קצת במה מדובר במקרה שלך.. ואני ממש כועס על מה שקרה. פשוט מוריד לי הצבא הזה ממקרים כאלו
שמע השאלה היא אם יש לי עתיד בלי הצבא הזה..אולי דווקא אפשר לנצל אותו לטובה ולהוציא ממנו משהו
הציוני האחרון - איזה דברים כבר הם יכולים לסדר לי? מקצוע או משהו..?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר