לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2007, 12:43
צלמית המשתמש של stav15
  stav15 stav15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.07
למבוגרים בלבד אנטישמיות-אני מזועזע

אתמול בערוץ hot prime (הערוץ לא קיים ב יס רק בהוט) שודר סרט שנקרא הפרוטוקולים של ציון.
הסרט דיבר על גילויי אנטישמיות באמריקה לאחר ה11.9 (הסרט דוקומנטרי) ומה שהראו שם מפחיד ומזעזע ביחד.
1.השחורים בארה"ב טוענים שהשואה היהודית מתגמדת לעומת מה שעושים להם וטענו שהסחר בעבדים מאפריקה נעשה גם בידי יהודים.
2.רוב האמריקאים לא מחבבים יהודים והראו שם קבוצת אנשים שערכו עלון לציבור שבמרכזו יש תמונה מההתרסקות של המטוס במרכז הסחר העולמי מרגע הפיצוץ של המטוס בבינין ועל זה שמו מגן דוד.
הם סיפרו שהם חילקו למעלה מ16 מיליון עלונים כאלה.
3.סופר שם על מישהו שפתח אתר שנקרא jew watch והמקים אמר שהוא רצה לחשוף אנשים ל"קנונייה היהודית". לאחר עיון באותו אתר אינטרנט זועזעתי לראות שתחת הכותרם Jewish Terrorists
כתובים שמותם של דוד בן גוריון, מנחם בגין ורבים אחרים.
קישור לאתר:http://www.jewwatch.com/
4.ריאיינו אנשים ברחוב בניו יורק ושאלו אותם מה דעתם על יהודים וקשה להגיד שעם כמה שארה"ב אוהדת אותנו האנשים שם אנו תשובות מוזרות כגון:ליהודים קנונייה להשטלטות על העולם.היהודים אשמים במלחמת עירק, שולטים בכלכלה בכול העולם וכו'.
5,ראו שם בארה"ב מן חנות מפעל של אנשים שמוכרים שם בקצב לנערים נעליים ומגפיים אם עיטורים של צלבי קרס ו ss.
סופר שאותה חנות מיבאת \מבריחה להרבה מדינות בעולם דגלים של גרמניה הנאצית כלמור עם סמלים של צלב קרס.
כתבתי את זה בפרורום צבא וביטחון כי אני די מודאג-לאחר שהעולם היה מזועזע מהשואה 62 שנים זה ניראה כאילו ההיסטורייה עומדת לחזור על עצמה.
גילויי האנטישמיות מתגברים בשנים האחרונות ואנחנו (אני ממתכוון ממשלתנו לא עושה כלום) לא שאני בא לומר שצריך להשמיד את כל מי שמאיים עלינו בגילויי אנטישמיות אך אני חושב שכל מי שמאיים על קיומנו צריך לדעת שאנחנו כן יכולים להגן על עצמנו גם אם זה בא על חשבון מלחמה ותקיפה בעירק ולחימה במדינות ערב ובראשות הפלסטינית. לעם היהודי הסכנה מתקרבת בצעדי ענק ואני לא מבין למה ממשלתנו לא עושה כלום נגד האיום האירני-מכריז ומצהיר נשיא מדינה שברצונו להשמיד את היהודים ובמקום לתקוף אנו משולים כצאן לטבח כמו לפני 62 שנה, גם אם זה לא נראה קרוב גילויי האנטישמיות רק מתגברים ולדעתי צריך לעשות משהו בנידיון.
כתבו דעתכם בבקשה כי אני מעוניין לשמוע תגובות ואם מישהו צפה בסרט ויש לו מה להוסיף(ציינתי קודם שלא ראיתי הכול)אז שיוסיף.

נערך לאחרונה ע"י stav15 בתאריך 17-04-2007 בשעה 12:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2007, 19:24
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
ראיתי גם את הסרט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stav15 שמתחילה ב "אנטישמיות-אני מזועזע"

אנשים מקנאים ביהודים,ואת חוסר הצלחתם הם מפילים על היהודים..(כמובן,יש הרבה גויים מוצלחים ועשירים,אבל היהודים הם סקטור)
מי אשם בעליית מחירי הדלק בארה"ב?
מי אשם בהפלת מגדלי התאומים?(טוענים שם שכל היהודים קיבלו התרעה לא להיות בשטח מנהטן ולא לבוא לעבוד באותו יום... )
מי אשם במלחמה בעירק?

היהודים!!

הכל מקנאה.

מנחה הסרט הסתובב בשכונה בניו-ג'רזי שם איפה שיש ריכוז גדול של הערבים,ביניהם גם פלסטינים פליטי 48'.
רק בסגנון הדיבור שלהם יכלת לראות כמה קינאה ותסכול יש בין הערבים

"היהודים המסריחים האלה נמצאים אצלנו(בארה"ב)בממשלה בבנקים בתעשייה הם שולטים בהכל נמאס לנו מהם!!"

"הם מאוחדים ומלוכדים,אם מישהו נופל אצלם כולם יבואו לעזור לו,פה אם יש לי מליון דולר ומישהו נופל אני בכלל לא אסתכל עליו"
ולמה?כי הערבים לא מצליחים בשום דבר..באירופה הם מנקי רחובות ובארה"ב הם פותחים מכולת.

אתה מבין??מקנאים בנו!עמי העולם לא יכולים לקבל את העובדה שזה העם הכי מצליח,הכי מוסרי.

השאלה היחידה שאני שואל היא למה זה מה שמגיע לעם הנבחר...

עזוב,יותר מהשואה אין יותר לאן לעלות,תסתפק-אה בדברים האלה....

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

נערך לאחרונה ע"י m-hanan בתאריך 17-04-2007 בשעה 19:30.
ישן 18-04-2007, 14:49
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
קוראים לזה הדחקה תת-הכרתית
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי shlomo122 שמתחילה ב "בימינו אם אני בא לאירופה..."

המילה 'אנטישמיות' יוצרת קונוטציה שלילית אצל האירופאים כיום, אבל זה לא אומר שאין אנטישמיות, היא פשוט מכוסה במסיכות של צביעות. אדם אירופאי יכול להיות אנטישמי יותר ארסי מגבלס אבל להסוות את זה כ"התנגדות למדיניות של ישראל", ואז הוא יתקבל כנאור אינטילגנטי וכו'. אם לעומת המשכיל והנאור הנ"ל יבוא איזה ילד מתלהב עם מגפי עור ויצעק 'יודן ראוס' כולם יגנו אותו כאילו זה דבר נורא ואיום, למרות שבפנים הם חושבים אותו דבר. הדבר הכי עלוב בכל העניין הוא שאותם אירופאים באמת מאמינים שהם לא אנטישמים, למרות שהם מתנגדים לקיומה של ישראל, תומכים בטרור ומאמינים בתיאוריות קונספירציה מופרכות על המוסד שלא נופלות מאלה של 'הפרוטוקולים של זקני ציון'.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר