לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2007, 21:10
  Laxio Laxio אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
מה שראיתי היום באוטובוס

נסעתי באוטובוס. לידי ישבו בן ובת מאותה כיתה. לא הכרתי אותם אבל שמעתי אותם. הם התחילו לדבר ולפי הדרך שבה היא ניסתה להפנות כל משפט לכיוון של "כמה חברות היו לך" "כמה רחוק הגעת איתן" וכו. היה אפשר להבין שהיא רוצה להתחיל משהו. "חששותי" רק התאמתו כשהיא אמרה שלה היה רק חבר אחד ושהיא בדיוק מחפשת חבר. אחר כך היא אמרה לו שהוא חמוד, שהיא מתה עליו ושהוא המלך שלה. מבחינתי זה היה שקוף בטרוף שהיא לא אומרת את הכל סתם.

בשלב זה הוא היה צריך כבר לרדת אבל הוא נשאר עוד. ואז הוא אמר לה שזה אולי ישמע קצת מצחיק אבל אם היא רוצה לצאת איתו הוא מאוד ישמח. כבר הייתי בטוח שאני צופה בתחילתה של ידידות מופלאה כשלפתע היא אמרה שהיא כרגע לא במצב של להיות בקשר ושהיא צריכה כמה זמן לברר עם עצמה דברים ושהיא בכלל שונאת בנים כרגע.

תשובה גנרית של בנות, אני בטוח שהיא לא חשבה מה המשמעות של מילה אחת ממה שהיא אמרה.

הוא ירד מהאוטובוס מבואס.

פניתי אליה ושאלתי אותה למה היא מתעללת בו ככה, היא ענתה שהיא לא התכוונה ושהיא לא בנויה לקשר וירדה מהאוטובוס.

אני באמת באמת באמת מנסה להבין איך ראש של בנות פועל. הבחורה הזאת לא הייתה מהטיפוס הרשע ואני לא חושב שהיא עשתה את כל המשחק רק כדי לפגוע בו. אז מה לעזאזל היא רצתה? ולמה היא הייתה חייבת לדחוף לכל משפט את העובדה שהיא מחפשת חבר ואז להגיד שהיא לא בנויה לקשר?

חבל. עכשיו עוד בחור מסכן יושב בבית ובוכה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר