לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2007, 17:17
צלמית המשתמש של ZXOOXZ
  ZXOOXZ ZXOOXZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.06
אתה אגואיסט נצלן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dan325 שמתחילה ב "חב'רה כנסו !! יצאתי מהצבא !!"

שלא מגיע לו לחיות במדינה הזות! אנשים מקריבים תחיים שלהם בשביל שאתה תוכל לחיות את החיים המסרחים שלך בשקט, ואתה, חתיכת גוש קקה חסרת אישיות שכמוכה הולך ומשתמט מהאחריות שלך ומהחובות שלך.לאנשים כמוכה אין את הזכות לשאת אזרחות ישראלית.אני רק מאחל לך שביום הזיכרון לחיילי צה"ל הקרוב תעמוד בצפירה ותרגיש כמה אתה חייב לכל אותם אנשים שבניגוד אלייך מילאו את החובות שלהם כלפיך ואתה זורק עליהם זיין עכשיו !

ולכל אותם אלא שאמרו פה משפטים כמו "איזה יפי נפש, הבן אדם לא רוצה צבא, מה אתם קוטלים אותו? מה לעשות שזאת הדרך היחידה לצאת מהצבא"- קודם כל אף אחד לא שואל אותו אם הוא רוצה צבא או לא זה חלק מהחוק שאליו הוא מחוייב אם הוא אזרח ישראלי ודבר שני אם הוא הייה רוצה לא לשרת מסיבות של "ערכים" אז יש דרכים מקובלות לעשות את זה ולא בדרך המעוותת הזות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2007, 17:34
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
טוב תגובה קצת שונה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dan325 שמתחילה ב "חב'רה כנסו !! יצאתי מהצבא !!"

אני לא הולך להעליב ולקטול אותך או כל דבר אחר כי זה לא נראה לי..
לא רצית להתגייס זכותך.. אבל לבוא ולפרסם את זה ועוד להגיד שהצלחת לעבוד על הצבא..
זה באמת לא יפה.. תכבד אנשים אחרים שכן רוצים לתרום מעצמם ואל תפגע בהם עם אימרות שכאלה..
לא להתגייס ככה סתם זה סוג של אגואיזים לדעתי.. יכלת גם להיות סתם משהו בבסיס פתוח שחוזר כל יום לבית..
חבל.. אבל באמת עדיף שלא תתגייס אם אתה מתנהג ככה..
רק דרך אגב תדע לך שפרופיל 21 נפשי אצל הקב"ן פוסל לך את כל החיים כמעט.. אתה תצטער על זה..
לא תוכל להוציא רשיון לשום כלי נהיגה שהו.. לא תוכל ללמוד במקומות מסויימים לעבוד וכדומה לא כדאי בקיצור..

ובתכלס אני בשירות הצבאי שלי לא הולך לשרת את המדינה כי היא ממש מחורבנת אלא לשמור על התושבים שלה ועל דור העתיד בתקווה שאלה יביאו את השינוי..

דרך אגב למישהו יש מושג מה זה הכפתור הזה של you tube??

ישן 17-04-2007, 18:30
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
אני באמת שמנסה להבין אותך ולא מצליח...

חוץ מהעובדה שדיי דפקת לעצמך ת'עתיד עכשיו עם זה שיצאת מהצבא אני חושב שגם הרסתה לעצמך משהו פנימי,בגלל שעם כל הזין בצבא(לחלק מהאנשים)הצבא הוא כלי שגם נורא מבגר את הבן-אדם,והופך אותך מילד לגבר,אוקי אומנם יש לא מעט ג'ובניקים בצבא ש3שנים התפקיד שלהם זה לאהיות כמו פקידה,אבל אל תשכח את כל האלפי לוחמים בגדודים ובמערכים ש3שנים רק תורמים למדינה ע"י שמירות ומבצעים ופעילות יזומות ו1001דברים שאתה אפילו לא חולם עליהם רק בשביל שתושבי מדינת ישראל יוכלו לישון בשקט,ולא להפגע.

השקט שיש עכשיו נשמר רק בגלל כל אותם אלפי חיילים,לא בגלל ש"החמאס" החליט שיהיה שקט,אם זה היה תלוי בפלסטינאים כל יום היו 20פיגועים...
חבל שאתה לא יודע כמה התרעות לפיגועים יש בכל יום(אוליי רק אז ההיתי יודע כד כמה זה חשוב לשרת בצבא)
אגב אני לא בא אלייך ואומר לך שמע אתה חייב להתגייס לקרבי,לעשות טירונות קרבית לאכול חרא 3שנים וכ'ו
אבל פאקינג תעשה 3שנים כמו כל בן אדם אחר(שאני מכיר לפחות...)
אפילו תעשה 5-9 יומיות בקריה בתור מש"ק לוגיסטי,עובד כללי אנערף לא יודע אבל איכשהוא עדיין תתרום לצבא.

מקווה שהצלחתי לגעת אצלך אפשהוא.

ועכשיו לנושא של השרשור:

המשפחה שלי ממש לא ימנית וההורים שלי ממש לא תמכו בי שאני אתגייס לקרבי וישרת איפה שאני משרת,אבל אם ההיתי בא הבייתה ואומר שאני משתמט אבא שלי היה מוריד כאפה על המקום ומעיף אותי מהבית,וזה נובע כתוצאה מערכים שקיבלתי בבית מאז שאני זוכר את עצמי וחבל שהערכים האלה("הגנת המולדת" שמעתם על זה?)לא מושרשים בכל בית יהודי...

כולי צער!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:24

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר