לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2007, 00:03
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
וואי, אי לי כוח לערסים!!!

אני אומר לכם, כל יום יומיים נוצרים ערס אחד או שניים, הם פשוט מתרבים, ואיך שמנסים להיות טובים איתם הם הופכים להיות יותר חארות! לא יכולים להיות אנשים נורמלים, חייבים להיות.. ערסים!
הנה הסיפור שלי:
אתמול-היום 20-21/4 הייתי במסיבת יומולדת של חבר קרוב שלי, מספיק קרוב כדי שאני יחלל שבת וייסע לבאר שבע כדי להיות שם, ואני מתחיל ככה להכיר אנשים, לא כל היום היה גרוע, למעשה הוא היה די טוב..
אני הכרתי 3 בנות ממש חמודות ועד איזה י'ניק מתלהב כזה, אבל חשבתי זה יעבוד לו (כי הוא דיבר עם עוד שתי בנות, חשבתי שהוא סתם עושה פוזות), קיצר היינו מסעדה, אכלנו ויצאנו, והלכנו לאיזה פארק מסריח כזה בב"ש.
ואז הבנאדם מתחיל לחשוב את הזהות האמיתית שלו, ואל תבינו אותי לא נכון, אני רואה את עצמי בנאדם ממש חברמן, אם אני פוגש מישהו ככה סצם אין לי בעיה (לעשות ככה) שתחשבו שאנחנו מכירים שנים, (עם בנות זה קצת יותר בעייה, אבל זה לפעם אחרת... חחח).
בקיצר, אנחנו יושבים, מדברים פתאום מתחיל הערס הקטן שלנו לעשות פוזות, חושב שזה מצחיק, מתחיל לנסות לריב... עושה לי " בוא בוא לצד אני מפרק אותך" אני אין לי מושג מה הוא רוצה מהחיים שלי, עייף פחד, ידידה טובה שלי ליידי גם לא מבינה מה הולך (ת'אמת לא נראה לי שהיא שמעה את זה אבל הבינה מהתנועות), כולי עייף- אמרתי את זה כבר... נווו, הייתי עייף רצח..
טוב, חשבתי שזה חד פעמי, אחר כך הוא בא אליי.. לא יודע למה?... באמת שאני לא בנאדם רע או מזיק.. הוא פשוט חרא. הוא בא אליי מנסה להציק לי. (אם אני יקרא את זה בבוקר אני יבין איזה עייף הייתי, אני נרדם לכם פה על המקשיםםםםם).
הכל נרגע בסוף, לא יודע איך, לא יודע למה, ואם הייתי קצת יותר עירני הייתי רוצה לשבור לו איזה צלע ככה, רק בגלל שהוא ערס זבל ומתלהב.

כל הנקודה שליפה, זה שאני מנסה להיות טוב לאנשים, מתחבר אליהם ממש מהר, ככה, לא שואל יותר מידי שאלות.. ככה, מי צריך שאלות?
אבל החארות האלה תמיד קופצים לא, לא יודע מאיפה, הם חייבים תשומת לב, חייבים לריב מכות כדי לראות שהם חזקים, (אני לא בנאדם שהולך מכות, אף פעם לא למדתי קרב מגע או משהו כזה, פעם או פעמיים רבתי בחיים שלי- יש לי יותר ניסיו בלוחמה- פינטבול, זה יותר כיף) אבל הערסים האלה אוהבים להידבק אלינו, אל מי שדאווקא בסדר, "מי שאחלה איתך תהייה מנייאק אליו" - זה המוטו שלהם... לא יכולים בלעדיו..
ממש עיצבן אותי העיניין הזה ותאמינו לי שאם זה היה טליו בי הייתי מוציא כל ערס בארץ לטלייה, הלכים האנשים הטובים בארץ, נהיים רק ערסים, וזה פשוט הורג אותי מבפנים שזה מה שקורה..

אוקיי, רק רצית לשתף אתכם, אני בתרובת של: עייף-עצבני עכשיו, אז נראה לי שאני יילך לישון ויקום מחר ללמוד, אין זמן, מתכונות בפתח..

יאללה אחיםשלי, ואחיות... חח.. לילה טוב, מקווה ומתפלל עבורכם שהימים שלכם יהיו יותר טובים משלי, וואי אני עייף!!! יאלה זזתי

ביי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-04-2007, 22:33
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי boozi :] שמתחילה ב "אני שותף לשינאתך. אבל אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי boozi :]
אני שותף לשינאתך.

אבל אני רוצה לתקן אותך, הכוח שלהם בא מהעובדה שהם הולכים בעדר-כן כן ממש כמו כבשים.
אחד אחד הם ממש לא מזיקים או מפחידים אף אחד, וזה שלא למדת קמ"ג, לא אומר כלום, גם הם לא תאמין, לראות ערס רב זה מצחיק.
אני אישית למרות שאני יודע להגן על עצמי יחסית, פשוט מתרחק, שערס מדבר אליייך, תתעלם, כל מה שהוא רוצה זה שתגיד, ברגע שאתה לא מגיב- הוא יצא טיפש ! יעני הוא קרא לך בן זונה, אז מה? אתה בן זונה?לא!(לפחות ככה אני מאמין) אז לא מגיבים והוא יוצא מטומטם.

לפעמים כשאתה לא מגיב לו הוא תופס את זה כחולשה שלך וימשיך לקלל.ובמצבים כאלה שאין לי מה להפסיד אני פורק עליו קריזות...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

ישן 21-04-2007, 11:29
  psycho59 psycho59 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.07
הכי טוב הכי פשוט זה לא לענות להם ולא להתייחס אליהם.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nadive שמתחילה ב "וואי, אי לי כוח לערסים!!!"

אני גם מרגיש ככה ולפעמים באמת שבא לי לתפוס קרש ולדפוק להם בראש, אבל למה? אז הוא חטף מכה אז זה ישנה אותו? אז יום למחרת הוא יחכה לי עם חברים שלו ויעשה פוזות עם חברים שלו.
ואני לא אומר לחיות בפחד בגלל הערס הזה, אל תפחד ממנו וואללה אם הוא מתחיל להגזים והוא מתחיל לגעת בך ולדחוף אותך אז באמת שמנסים כמה שיותר לא להתייחס אבל שזה כבר ניהיה בלתי נסבל אז אין ברירה, תופסים אותו ומרתקים אותו לא נותנים לו לזוז, נותנים לו ללכת כמה מטרים ואז שהוא מספיק רחוק ממך הוא מקלל אותך אולי זורק אבנים ושוב לא מתייחסים אליו ובזה זה נגמר. חוץ מזה שכל הערסים האלה משתנים בצבא, מגיעים גברים אחרי כמה ימים הם נהפכים להיות פודלים.
ישן 21-04-2007, 11:48
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm
מה אני עושה במצב כזה..

נהיה ערס בעצמי...
אני אחד שלא ערס אבל יש בי משו כזה, אני לא נראה ככה בכלל אבל אני יודע להיות כזה.

כערס פונה אליי אני לא אתעלם כי אני יודע שזה ירתיח אותו וזה מה שהוא רוצה לקבל, אני אבוא אליו ב "כן אחי מה רצית וכו' "...כאילו הם עם כזה שמחפש בלאגנים, תראה להם שאתה לא פראייר של מישו ואתה לא הולך להיות קורבן או משו...אתה כאילו סבבה איתם.

תהיה נאיבי, הם מדברים אליך שתף פעולה, תראה בטחון אל תפחד להיות ליידם-הבנתי את זה עם השנים וכבר אין לי בעיות עם ערסים.
ואם אחד מגיע אליי בפוזות לריב אני דואג שלא יראו אותי ואותו יחד (כדי שהוא לא ייצא מובש) ולא...אני לא מרביץ לו! אני פשוט אומר לו "אחי, אין לי קטע לריב כאן...בו נסכם שלמריבה לא נגיע היום" וזהו...עוד לא נתקלתי בערס שלא יעזוב אותך אחרי זה...

וסתם שתדע לך אחי.
ערס הוא לא יותר מילד בן 10 בלי הגב שלו.

ישן 21-04-2007, 12:24
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
ערסים = גועל נפש

ערסים הם כמו כלבים ... ברגע שהם מריחים פחד הם תוקפים ....
בגלל זה לידם אתה לא צריך להראות להם שאתה מפחד מהם או משהו כזה ... תענה להם בשפה שלהם ... כמו חיות ... בנהמות וקולות חחחח
אם אתה רואה שזה מהערסים הרציניים שלא סתם רק מתלהבים ... אז עצה שלי ... אל תשחק איתם משחקי כבוד ... פשוט תתרחק ... ( כמו מה שכתוב לי בחתימה : " Even heroes know when to be scared ")

ערסים הם פשוט אנשים מסכנים וחסרי בטחון שמנסים ליצור לעצמם תדמית קשוחה ו"גברית " על הגב של החלשים ע''י זה שהם צוחקים על המסכנים והחלשים ומתלהבים על כל דבר שזז ... הם פשוט יצורים מסכנים ... מוח קטן שרשרת גדולה זה הכל

נערך לאחרונה ע"י Audioslave בתאריך 21-04-2007 בשעה 12:33.
ישן 21-04-2007, 12:54
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
אם כבר מדברים על ערסים חחחח קבלו פוסט בבלוג שמצאתי

חחחח פוסט מתוך הבלוג :
http://israblog.nana.co.il/blogread...logcode=2267683
חחח מה שעצוב שיש בנות שבאמת אוהבות חלק מהדברים פה =/

זהו הפוסט :
הכי טוב ערס

אני חושבת שמה שהכי הייתי רוצה זה חבר ערס.
אין, אין על חבר ערס.

אחד כזה שיקרא לי "מאמי" ו"בובה" ואולי אפילו "מותק"

שכשנצא לבתי קפה הוא ייקרא למלצר "דוד" וכשאקום לשירותים הוא ייתן לי איזו כאפה על התחת, קטנה כזאת כדי שיהיה לי תנופה ללכת... אחחח... איזה גבר.

איך הייתי רוצה חבר ערס.

אחד כזה שדואג, שאם אני לא אספיק לענות לטלפון הוא יגיד לי "עם הזדיינת?! הא?! יא' בת זונה כושלאמאמאמאמא שלך?!" ואני אנסה לפייס אותו וזה יעשה לי נעים בפופיק כי אני, הכי אוהבת קללות.

איך הייתי רוצה חבר ערס.

אחד כזה שישיר עליי שירים יפים כאלה עם סלסולים ומנגינות, שהרכב שלו תמיד ינצוץ, יהבהב, יזהר, יצפצף, ינגן מה לא?! לונה פארק! איזה שווה זה חבר ערס...

אחד כזה שבסקס ידחף לי את הראש למטה אבל לא ישכח לקרוא לי "מאמי" על הדרך.

אחד כזה שיש לו כבוד. שאמא שלו שולחת כל היום מאכלים ואז הוא קורא לי "בטטה" או "חבית" או שסתם יצעק עליי להתגלגל ממקום למקום.

איך הייתי רוצה חבר ערס.

אחד כזה שכל הזמן קונה מתנות. בובות, דובים, פרחים, שרשראות מוזהבות, צמידים מיהלומים (אז מה אם זה לא אמיתי, למה להיות קטנוניים?!) בגדים יפים.

תאמינו לי... אין, אין על חבר ערס.

איך שהוא קורא לך וה"בואי לפה מייד" מתנגן על מיתרי ליבך.

אחחח... איך הייתי רוצה חבר ערס.

אחד כזה שישב בשבת עם החלונות פתוחים, יראה כדורגל ויפצח גרעינים סביבו בכל מקום ככה בשביל האווירה, ובדרך הוא יירק גם עליי קצת.

אחחח... חבר ערס...

אחד כזה שייתן לי כאפות על התחת, יחבק אותי חזק, יתגאה בי ליד החברים שלו כששנינו שעונים על האוטו המנצנץ שלו.

ואז בסוף, אם אחליט ללכת ( או יותר נכון לברוח)

הוא יעמוד מתחת לבית שלי וישיר:

"היתה בינינו אהבה תהורה

לך נתתי את הכל נערה

לא שכחתי מעולם את יום הולדתך

את היית מלכתי לא חסכתי ממך

אך את הלכת בדרך זרה

נשמתך מכרת לשטן הרע

שברתי חסכונות ניסיתי הכל

מכרתי את רכושי כמה אני יכול?

נוטרתי בלי דבר מה כבד הוא העול

היו חלומות ורודים ויפים

בלילות אהבה בתום נעורים

בנינו בחול ארמונות זהב

נשבענו זה לזו כל החיים נאוהב

אך את הלכת בדרך זרה..."

(אחריי שניגבתם את הדמעות - שם השיר הוא "אהבה טהורה", הוא נכתב ע"י אבי ביטר ושגיאות הכתיב נותרו כשם שהעתקתי אותם מהשירונט...) אחחח... איך הייתי רוצה חבר ערס....
פני! תעשי לי חבר ערס! עכשיו תורך! ברוכים הבאים - "סדרת החבר המושלם" יוצאת לדרך.
ישן 21-04-2007, 22:29
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
גם אני שונא אותם

יש כאלה שהם רק באופי,חבר'מנים אבל לא עושים בעיות הם אנשים אחלה...
ויש ת'עברייני צעצוע בני 10 עושים לך אני יביא את זה ואת אח'שלי...פתאום כל אחד נהיה מסוכן

הסתובבתי הרבה ביניהם ולפעמים גם היום,אני פשוט מת לשבור להם את הצורה..יגידו לי בוא עוד 10 דקות בחוץ ואני יפרק להם ת'פנים מול כל החברים שלהם..

לא יאומן אני אשכרה מוציא פה על המקלדת ת'עצבים שלי עליהם
חבורת שפשפני *** שיספרו לך שהם מז**נים בערימות חהחהחהחהחהחהחהחהחהחה
מושפעי שין ושוקס למיניהם ששולחים לבנות הודעות 'שמרי על קשר' בתקווה שהיא אולי תסתכל עליהם ותגיד שלום.
אין נמאס לי מהם כל היום פוזה,חסרי כל הערכה עצמית שמחפשים לפרוק את התיסכולים החברתיים והמיניים שלהם על אחרים

להרוג,לשבור,לדכא,להשמיד.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

ישן 21-04-2007, 23:00
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
עכשיו כשאני חושב על זה..

דבר ראשון תודה על התגובות וההשתתפות שלכם.

דבר שני, עכשיו כשאני חושב על המקרה של ליל אמש, הוא נראה לי מקרה שלא אמור לעצבן אותי, אלא לעשות שני דברים. האחד, לדעת איך להתמודד איתם, לא לפחד, לא להראות פחד, לא להרגיש אותו.. ואם היד רועדת כי קפצו עליך כמה ערסים שאין להם חיים אז לקבע אותה, להראות שאתה חזק.
דבר שני, מנק' מבט שונה, לגמרי אחרת ונייטרלית.. לדוגמה.. של איזה אוסטרלי שבא לפה או משהו, הוא דבר ראשון ירחם עלייהם, על איך שהם הפכו לייצור הנטעב הזה, שביננו, אם הוא לא יעשה צבא, החיים שלו ממש גמורים.
אני רוצה לומר לכם שחשבתי על אתמול, ואני לא כועס, אני מרחם על המסכן הזה, ביודעו שאני טוב יותר, אני דגם משופר של האנושות, כמוכם, וכמו רבים אחרים, אנחנו יכולים להפוך בשתי שניות לאנשים כמוהם, אבל הם לא יהיו לעולם כמונו.
אני יכול תוך שבועיים איך ללכת מכות ולגמור אותם, אבל הם תוך שבועיים לא ישתנו, ייקח להם יותר זמן- לא שזה בלתי אפשרי להיפך- זזה כן אפשרי.. אבל קשה יותר, הם צריכים עוד רצון (שלראות עיני אין להם)...

חבל, באמת חבל על האנשים האלה, רק הרס נותר בהם. הם מזניחים הכל, לא איכפת להם מכלום ולא יהיה איכפת להם.

מבחינתי הם אבודים, לא שווה להציל אותם, אתה לא יודע אם זה יעבוד, אם תצליח.
חבל.

(חבר'ה אני ממש מצטער שאני רושם ככה הרבה, אתם חייבים לסלוח לי, יש לי כל כך הרבה לכבות בנושא..)

לילה טוב... ומחר- בהצלחה לי ולכל מי שעושה מתכונת מחר!!! (מ"מ)
ישן 22-04-2007, 01:58
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04

תגידו מה שתגידו אבל הדבר הכי מעצבן זה ערסיות....
אתה מכיר את הבנות האלה שמתנהגות כמו גבר? שתחילות לקלל אותך בקללות שלא שמעת בחיים שלך?
שמרוב שהן מתעצבנות אז הן הופכות אדומות ומעיפות תידיים שלהן לכל כיוון? שהן הולכות כזה כמו פינגויין מסורס בום בום לכל צד עם העקבים המכוערים שלהם?

יש להן את אותם המאפיינים כמו לערסים בנים.. הן הולכות בחבורות, הן משחקות אותה קשוחות, הן חושבות שהכל מגיע להן, האוכל הכי אהוב עליהן זה ה"חמין" של סבתא תקווה, תמיד תמצא אותן ברחוב עם "חליפה" של פומה, מרוב שהן צעקו כל כך הרבה בחיים שלהן יש להן כבר קול צרוד - תוסיף סיגריות וקיבלת את הקול הכי מסריח בעולם.

קיצר לדעתי קודם כל צריך לרצוח ערסיות, המפגרות האלה אפילו מסוגלות ללכת מכות עם בנים, הן לא ממש הולכות מכות הן פשוט מעיפות תידיים שלהן לכל עבר וצורחות, אבל עדיין , מי שחווה את המחזה המכוער הזה פעם בחיים שלו, צריך ללכת לפסיכולוג.
I'm praying
Dear lord above

ישן 22-04-2007, 08:56
  משתמשת נקבה ahuva_edri ahuva_edri אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.05

הייתי חייבת לכתוב תגובה כי אני פשוט כל היום בין ערסים :/

קרית מלאכי זו עיר קטנה שלפחות 80 אחוז מהבני נוער פה הם ערסים...
בבית הספר, חוץ משתי כיתות שאפשר להחשיב בהם אנשים ל"אחלה", כולם ערסים. פשוט ככה.

כמעט כל יום בבית הספר רצה בין החבר'ה שלי הבדיחה שאנחנו משמידים את כולם :|
כי הם פשוט חארות.

אי אפשר למצוא שום דבר טוב בהתנהגות שלהם. רק לפגוע, להרוס ולהשחית.

סתם דוגמא- לא מזמן איזה ערס עבר בהפסקה כיתה כיתה, פירק את כל הפלורסנטים וזרק אותם מהחלון. אשכרה ככה...ואנשים הולכים למטה!

בקיצור, אתה רואה את ההתנהגות שלהם ולא חושב שישי איזשהי דרך לגרום להם להיות בני אדם.

צריך לעשות משהו עם התופעה הזאת...ומהר.
ישן 22-04-2007, 17:40
  tommy_ros tommy_ros אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.07

אי אי אי הערסי האלו...

אני גר בדימונה אז אני יודע למה אתה מתכוון אחי.
למדתי כבר כל ערס והצורה שלו...כל בן אדם והפחד שלו...
בדימונה זה נפוץ הערסים..יש פה קצת אנשים נורמליים.

אני למשל סוג של בן אדם שרותח מהר אבל יודע מה הוא עושה.
עם לדוגמא יבוא אליי ערס ככה ויתחיל לעשות פוזות...אני ישתוק בהתחלה...עם הוא לא נירגע
אז אני שובר לו כמה צלעות ואז הוא לא מתקרב יותר..פשוט מאוד.

ומהגב המעפן שלהם אין לי ממה לפחד כי בעיר פה כולם מכירים את כולם ככה שזה לא משנה מי הוא יביא אני מכיר אותו.

בקיצור.
ערסים זה מחלה..מעפנים הם

נ.ב
הכי מסריח זה הבנות הערסיות...חחח ואי ואי ואי כמה שאני שונאאא אותם.
תראו אותם כל יום בעיר במכוניות סוברו או הונדה משופרת כרגיל...ומי יהיה הנהג?
כרגיל בדואי.
ישן 23-04-2007, 13:21
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
שמע לא קראתי את ההודעה המלאה שלך מקוצר בזמן אבל יש לי מה להגיד על "ערסים"

לפני בערך חודש המורה שלנו למחשבת ישראל/תקשורת שהוא בד"כ מרצה באוניברסיטאות החליט להעביר לנו סדנא איך להתמודד עם ערסים (מה שמצחיק שב"סדנה" עצמה היו כמה ערסים) ובקיצור אחרי סיפור שהוא סיפר, מוסר ההשכל שלו היה כבוד, אגו והערכה.

הסיפור הוא שהמורה נסע עם הבן שלו באוטו לים, בד"כ היו כמה טרמפיסטים שהוא החליט בטוב ליבו להסיע למקום מבוקשם, אך שהתברר כי אלה הם סתם שני אידיוטים כפויי טובה שהחליטו לשגע אותו וביקשו ממנו שיסיע אותם למקום אחד ואז אחר ושיגעו אותו.

אחרי שהוא קלט שזה כבר לא צחוק הוא פנה עם האוטו בפניה חדה עצר את האוטו ויצא ממנו.
כשכולם יצאו מהאוטו הערסים ניסו לאיים עליו שימשיך ליסוע לאן שהם רוצים, ולמרות שהיה למורה אקדח הוא החליט ללכת בשיטה מאוד חכמה: הוא נכנס להילוך שלום-אני-נותן-לך-כבוד. והחליט לנפח להם את האגו בצורה כזאת שהוא ניגש אל אחד מהם ושיחק אותה "שמע אחי, לא מתאים לנו עכשיו זה, ופה ושם" עם תנועות מאוד מאולצות של ניסיון להתמודד איתם.
וכמובן זה הצליח

אז תזכרו, ברגע שאמרתם "טוב אחי" יצאתי הכי הכי
ישן 04-05-2007, 20:54
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
אם כבר ערסים

נזכר במשהו קצת מצחיק..תורת הערסים:
משהו ענק שמצאתי:
(לא להעלב לקחת בהומור)

ערס צעצוע (אשכנזי מתלהב):

מראה: הערס צעצוע מסתובב בדר"כ עם בגדי-ים של בילבונג וחולצות גלישה, הוא לפעמים מסתובב עם איזה כובע, בדר"כ כובע קסקט (רק מצחייה בלי הלמעלה), נעליים אלגנט, לעתים נעלי בר-מצווה שחורות, לערס יש בדר"כ שרשרת במשקל 40 קילו של הראפר האהוב עליו (סאבלימינל).

דיבור: "חכה חכה אני מביא את אח שלי אני י*יין אותך", "בונא אתה לא יודע איזה גב יש לי"

מכונית: אופני BMX עם כוס פלסטיק מאחורה כדי שזה יעשה רעש של אופנוע.

מאפייני העבריין: מסתובב בעיר, לא יוצא ממנה, יושב בתנוחת הרגליים הפתוחות ונשען עם הידיים על הברכיים ועושה בריכה של רוק בין רגליו, קורא לכל בחורה שעוברת "כפרה ועיניים".

מה קיים בתיק הפלילי: פעם הוא גנב מהסופר ארטיק קרח ולא תפסו אותו, גבר!

מוזיקה: 50 סנט, זוהר ארגוב, פופ, ראפ, וטראנסים למתחילים.

שם נפוץ: דין, גיא, יוגב, איתי.(אם זהו שמכם..נא לא להעלב..)

ערס מצוי:

מראה: ג`ינס של כאוס, חולצה של כאוס, נעליי פומה, ג`ל של מניאק בשערות (השיער בדר"כ מחומצן לבלונד – נזלת), שהערס המצוי יורד למטה לפגוש חבר הוא תמיד ירד בחליפת טרנינג של "אדידס"

דיבור: "וואלק מיייייייייי????", "צא יא מניאק צאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!", "תוריד ת`יד!!!! (במבטא ערבי קל)", "וואלק בואי בואי רגע בואי!!", "שתוק יא אשכניזי מניייייק", "באמא שלי נשבע לך אחושרמוטה!!!"(ממש שפה גבוהה)

מכונית: אופנוע DT, מיול, פיאט (אונו, פונטו, מריה, בראבה), פג`ו 205 Forever , לאחרונה יש לערסים תחביב לשפר את המכוניות, עם ספויילרים של אף-15, ג`נטים של משאית, מדבקות של NO-FEAR, ו-RIEGER.

מאפייני העבריין: מסתובב בשכונה, יוצא לפאבים "לדפוק תראש אחולמניוקי", יוצא למסיבות, רב מכות, חלק דוקרים, חלק "משאילים" טייפים ממכוניות, אוהב לשאול כמה אתה מוכר את האוטו שאפילו אין להם כסף לקנות ארטיק של ההתנתקות, אוהב לנסוע 130 על הפיאט ולשמוע טראנסים פול ווליום (יש לערס המצוי סגנון נהיגה מיוחד, או שהוא נצמד להגה כמה שהוא יכול, או שהוא עם המשענת אחורה עד הסוף.)

מה קיים בתיק הפלילי: אולי דקירה, אולי קצת סמים, לא משהו רציני, לחלק כבר יש פז"מ באיזה מוסד (לכבדים יותר), כמה דוחות מהירות וחניה.

מוזיקה: טראנסים, מזרחית כבדה וזוהר ארגוב לפני השינה.

שם נפוץ: שימי, לירן, אלירן, שלומי, יוסי.(אם זהו שמכם..נא לא להעלב)

ערס פשע:

מראה: שיער מסורק לצד, שרשרת זהב אמתית שהיה עוד לסבא שלו בעיראק, חולצות מכופתרות, ג`ינס אלגנט, נעליי חתונה שחורות, קיצור נראה כאילו כל יום הוא הולך לברית, לפעמים יש להם קעקוע של "אמא אני אוהב אותך" על הזרוע.

דיבור: "וואלק אני עשיתי כבר המכה!", "שמעון אני הולך הבית", "חבל לי עליך יש`ך דווקא פנים יפות", "אללללק אתההההההה", "בחיית תסדר אותי"

מכונית: הוּנדה סיויק, סובארו פשע, ב.מ.וו. 89 שחורה.

מאפייני העבריין: כבר "ישב", כבר דקר, כבר פרץ וכבר ראה הכל בחיים, עוד מעט יראה גם כלא, הערס פשע הוא באמת ערס מסוכן, מפני שהוא לא צריך את חברים שלו כדי לתת מכות, הוא ישר דוקר, ישר מרביץ, בלי דיבורים לפני ואחרי, נוהג מהר ומצפצף למנייקים, יש לו חברים בדואים וערבים שאיתם הוא מביא *ונותסמים לארץ, הוא כבר בונא את דרכו בעולם הפשע (בדר"כ מת בדרך או נכנס לכלא ואז פותח קיוסק).

מה קיים בתיק הפלילי: עברות יותר כבדות, דקירות, אלימות קשה, 200 דוחות, סמים, פריצות...

מוזיקה: זוהר ארגוב המלך.

שם נפוץ: אבי, משה, איציק, גדליה וחיים.(אם זהו שמכם..נא לא להעלב..)

ערס של הים:

מראה: תמיד שזוף (חצי שחור פחם), עם שיער ארוך אסוף בקוקו עם גלח בצדדים, תמיד עם הראש מורכן מעט קדימה, במבט של "למה מה קרה" על העיניים, בגד ים של חברה לא ידועה.

דיבור: לא מדבר הרבה, רק על כוסיות.

מכונית: Jeep Wrangler

מאפייני העבריין: מ*יין שבדיות, מ*יין תיירות, יודע אנגלית כמו חכם חנוכה בסרט "חגיגה בסנוקר", חיי את החיים שלו ולא הולך מכות כמעט (אבל אם אתם הולכים איתו מכות חבל לכם על הזמן), יעבוד בתור מציל, תמיד משחקים מטקות!

מה קיים בתיק פלילי: אין כלום.

מוזיקה: זוהר ארגוב.

שם נפוץ: רועי (במלרע), שימי, אדיר (גם במלרע).(די להעלב..חח)

זקנים תימנים
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://forum.xcite.ws/html/emoticons/sad.gif]
-לא נמצא סמיילי מתאים!)

מראה: תלתלים על הכתפיים, על הגב, על הבטן ועל הרגליים, שחורים כמו הלילה, היחידים שהולכים עם בגד ים תחתונים, שיער לבן מקורזל, סיגרית TIME בפה ולוח שש בש.

דיבור: מדברים על המצב במדינה 24 שעות.

מכונית: מזדה 323 שמורה, יד שניה, טסט לשנה, מזגן, במצב מכני מצויין!!!!

מאפייני העבריין: צובט למלצריות בתחת, מעשן, שותה בירה "מכבי", משחק שש בש ומטקות, גר בים.

מה קיים בתיק הפלילי: אין כלום.

מוזיקה: זוהר ארגוב המלך!!! מוזיקה תימנית אסלית, ציון גולן, אייל גולן.

שם נפוץ: ששי, ששון, שמעון, זכריה.(אין לי כוח יותר לרשום את זה..)

עבריין:

מראה: מסודר, מטופח, נראה כמו רוזנשטיין ואלפרון קיצור...

דיבור: לא יודעים, עדיין אף אחד לא יצא חי כדי לספר.

מכונית: ב.מ.וו סדרה 7, מרצדס משוריינת, וולוו.

מאפייני העבריין: שולט בסמים, שולט בהימורים, עבריין רציני, שומעים עליו בחדשות וקוראים עליו בעיתונים.

מה קיים בתיק הפלילי: זה לא תיק זה קיטבג.

מוזיקה: זוהר ארגוב ומוזיקה קלאסית.

שם נפוץ: אלפרון, רוזנשטיין.(רצוי להחליף שם..ודחוף!)

נלקח מפה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=173729

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:36

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר