לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2007, 16:19
  shaboo shaboo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.06
מה אתם הייתם עושים?

שלום.

אוקיי, אז ככה. היה לי עד חודשיים לפני הגיוס פרופיל 97 והייתי מיועד להיות קרבי. אני די כיוונתי על צנחנים או פלס"ר גבעתי. הורידו לי פרופיל ל64 (!!) בגלל בעיה רפואית די שולית, כוויות קור בחורף שייתכן שאפילו עברו (החורף לא היה לי בכלל).
התגייסתי ב27 למרץ לטירונות 02. אני מרגיש כ"כ לא במקום שזה מדכא אותי. לא שלא מצאתי חברים, יש שם אנשים סבבה לגמרי, אבל 80% מהאנשים שם הם קומבינטורים (יש מילה כזאת?) שאם זה היה נתון להחלטתם לא היו מתגייסים בכלל. כל הזמן עם פטורים, מפריעים למפקדות, לא נותנים לטירונות להימשך בצורה נורמאלית, בורחים מכל מיני תורנויות ומשאירים את החבר'ה הטובים לעשות את העבודה. מלא עארסים גם.

כשאני חוזר הביתה, ורואה את החבר'ה עם הנעליים האדומות, הכומתות היפות, עם הנשק וכל החרטות האלה, אני מוריד את הראש, אני באמת מתבייש בזה שאני ג'ובניק ואני ממש אבל ממש ממש מקנא בהם (בלי להעליב ג'ובניקים, ככה זה אני).

אם אני אמשיך ב02, אני כנראה אהיה במודיעין. שאלתי את המ"מ שלי אם יש אופציה לעבור לטירונות 03 (להסתפק בתותחנים) אחרי 02 והתשובה הייתה חיובית. היא כמובן לא מודעת לבעיה הרפואית שלי. יש לי אם ככה כמה שאלות. קודם כל, אם עכשיו אני אבקש להעלות פרופיל ולעבור לתותחנים, יש מצב שזה יעבוד? בועדה הרפואית לפני שהתגייסתי התחננתי שלא יורידו לי פרופיל אבל עדיין הורידו לי. המ"מ שלי אמרה שחוטפים אנשים מ02 שרוצים לעבור ל03, האם זה אפשרי?
שנית כל, האם כדאי לי בכלל? בהנחה שזה אפשרי, האם כדאי לי לנסות לוותר על מודיעין כדי להיות תותחן? צנחן, עם הבעיה הרפואית שלי, אני לא אהיה, את זה אני יודע, גם לא גבעתי, אבל תותחן אפשר. מה אתם הייתם עושים? תכניסו למשוואה אבל פרט חשוב מאוד מאוד (בשבילי לפחות), ההורים שלי מתנגדים בצורה נחרצת להיותי קרבי. הם אלה ששלחו לצבא את המכתב על הבעיה הרפואית שלי, הם מתייחסים לזה כאילו הם מצילים את החיים שלי, האם הייתם שולחים טופס 55 גם אם ההורים מתנגדים כ"כ? להיות קרבי בלי הגב של ההורים?

זה פשוט מכניס אותי לדיכאון כשאני יודע שאני אהיה ג'ובניק כשיש אחרים שילחמו בשבילי, יש כאלה שלא אכפת להם אבל לי כן אכפת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר