לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2007, 21:51
  d i p o d i p o אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.07
מה דעתכם על העימותים העתידיים במזרח התיכון?

מה דעתכם על העימותים העתידיים במזרח התיכון?

לדעתי בקרוב יתפתחו במזרח התיכון עימותים צבאיים סביב איראן והכור הגרעיני שלה.
כמובן ישראל לדעתי תספוג אש מכל הכיוונים, (איראן, סוריה, חיזבאללה, חמאס ושאר אירגוני הטרור).

לדעתי, מדינת ישראל לא תעמוד בזה...
גם ערכות המגן שדרושות במלחמה אם איראן נאספות בימים אלה מהבתים בקצב איטי מאוד, גם בלבנון השנה אם חצי צהל על הרגליים בקושי הגענו לליטני...ואם סוריה בתמונה ואיראן שבכלל אין מה לדבר שזאת מדינה חזקה שמפתחת נשק בכמויות ואירגוני הטרור בעורף...

בקיצור, אם יתפתח עימות כזה יהיה בארץ בלאגן רציני...

תושבי מדינת ישראל חיים באשליה שאנחנו ב67 במלחמת ששת הימים ושיש לנו את הצבא הכי חזק בעולם...

תראו את שר הבטחון שלנו, לא יודע מה קורה בשטח, לפחות נכנס לתפקיד רמטכ"ל חדש וטוב לדעתי
כמובן שיש לנו יחידות מעולות בצה"ל!!!

אבל לא בכדי לעמוד מול מדינות ערב, הם יתחזקו מאוד בשנים האחרונות!!!

מה דעתכם על הנושא???

נערך לאחרונה ע"י d i p o בתאריך 20-04-2007 בשעה 21:59. סיבה: שגיאה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-04-2007, 22:10
  boozi :] boozi :] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי d i p o שמתחילה ב "מה דעתכם על העימותים העתידיים במזרח התיכון?"

קודם כל צה"ל מתקן את הטעויות מהלחמה הקודמת, זה שבמלחמה הוא לא זז- לא אומר שבעתיד לא יזוז. זה שאיראן מפתחת נשק בכמויות לא משנה, כי מלחמה עם איראן תהיה אך ורק אווירית, סוריה ולבנון מהוות את הבעיה, אך צה"ל מתאמן, אסור לך לשכוח שלא לבנון ולא אירגוני הטרור מהווים איום קיומי, כך שישראל עוד יכולה יחסית לספוג מהם, חוץ מזה אני מאמין שבמלחמה חמורה על הבית, צה"ל יידע להגן עליו כמו שצריך. היו פשלות, מתקנים, צה"ל מפשל, צה"ל פישל הרבה בעבר, אני מאמין שהוא גם יודע לתקן את הטעויות שלו. ואני מאמין שלא משנה מה מצב הנשק ומה מצב הימ"חים, אם המלחמה תהיה ממש מלחמת קיום, ההתייצבות תהיה לא מאה אלא 200 אחוז.
חוץ מזה אתה מוציא את גורם ארה"ב, קשה לי מאוד להאמין שהיא תתן לנו להיות מותקפים ע"י סוריה, איראן, אירגוני הטרור וחיזבאללה במכה..
ישן 20-04-2007, 22:22
  brobasket brobasket אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי d i p o שמתחילה ב "מה דעתכם על העימותים העתידיים במזרח התיכון?"

הערבים מבינים אחרי לבנון2 שצה"ל כן פגיע...שצה"ל לא כל כך מוכן ומזומן .....
זה הבעייה.....
הערבים יילחמו כמו שאף פעם לא נראה לי כי הם מבינים שאפשר לתת לישראל נוק אאוט.....
אני גר בצפון ונפלו פה מלא קטיושות......בהחלט היה בלאגן ושלא ייספרו לנו "העורף חזק"
כמה יש נפץ יש בקטיושה? 50קג 20? 70? את האמת זה לא כל כך נורא נפל פה לידנו 100 מטר....
אבל
סתכל בסקירה של טל...טילים עם ראשים החל מ300ק"ג
זה ייעשה בלאגן לא נורמלי פה.
אם ייתפתח מלחמה פה זה יהיה משהו ממדרגה חדשה זה בטוח.
כולם עשו את הלקחים שלהם גם אנחנו גם חיזבאללה וגם סוריה.

נערך לאחרונה ע"י brobasket בתאריך 20-04-2007 בשעה 22:27.
ישן 20-04-2007, 22:27
  psycho59 psycho59 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.07
בכל מקרה בואו לא נשכח מי מחזיק את הנשק הכי חזק

כך או כך במלחמת קיום מול כל אויב אקטואלי ידינו נמצאת מעל כולם כי מה לעשות שאנחנו מחזיקים בנשק שלהזכירכם כבר גרם לצבא אחד להיכנע (יפן מלחמת העולם השניה)
חוץ מזה שאנחנו לא לבד, יש את ארה"ב ויש את בריטניה שנמצאת באיזור ולא חסר מי שרוצה להיכנס באיראן. אז אם נחטוף כמה טילים עכשיו זה יהיה שווה את זה מאשר שנחטוף כמה טילים רציניים אחר כך. עם כל הכבוד להתחזקות צבאות ערב אני לא רואה צבא יותר איכותי משלנו גם בנשק גם באנשים וכבר מותר להגיד שגם הפיקוד מתחיל להתשפר משמעותית. מה שנשאר זה שהעולם יבין- עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה, עם ישראל חי!
ישן 21-04-2007, 10:00
  Alkhimey Alkhimey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.06
ומה אם הריצפה באמת עקומה?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי brobasket שמתחילה ב "זה הטעות נראה לי אם החיילים..."

אין כל התנגדות נגד ניהול מלחמה הומאנית, לפחות מבחינת ההשקפות שלי על מוסר.

הבעיה במלחמה בלבנון (ולא רק שם) היא ההכרח שלנו לנתנהג בצורה הומאנית ולהראות טוב בעיני העולם. המחדלים שצוינו כאן אכן היו מחדלים קשים, ועדיף שאת המלחמה ההומאנית שלנו היינו מנהלים אחרת. אבל תאר לעצמך שמותר היה לצה"ל לעשות מה שהו רוצה (ובפרט אסור היה לעשות לו שטויות כמו \לשוח הודעות לאויב מתי, איפו ומאיזה כוון הוא יתקוף) מה נראה לך היה קורה? אם כל כפר שמשמש בסיס יצאה למחבלים היה נמחק על כל תושבו, לא נראה לי שהיו נשארים הרבה כאלו.
אפשר להמשיל את מה שהתרחש לילד מופרע שמציק לאדם בוגר, האדם הבוגר לא יכול לפגוע בילד כי הילד חלש והוא חזק, אבל מצד שני גם אין לו את ההכשרה המתאימה להתנהג נכון במצב זה להעמיד את הילד במקומו.

מול צבאות סדירים קל יותר להילחם מלחמה הומאנית בגלל שהם לא מתחבאים באוכלוסיה אזרחית ויש להם במה לפגוע.
ישן 21-04-2007, 10:21
  דינג צ'אבז דינג צ'אבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.04.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי d i p o שמתחילה ב "הלוואי הייתי יכל להיות אופטימי"

אתה יכול להיות אופטימי.

ההיסטוריה מלמדת שהעם היהודי עומד פעם אחר פעם מול תהום פעורה ויוצא מזה בשלום-כנראה שזה משהו בגנים.

כמובן שאסור לנו להיות שאננים אבל אין סיבה לפניקה. המלחמה בקיץ האחרון לא אומרת כלום לגבי מלחמה אזורית גדולה כמו שאתה חושב שתפרוץ-מלחמה של צבא סדיר בצבא סדיר אחר שונה ממלחמה של צבא נגד מיליציה.

ההיסטוריה מוכיחה שצה"ל ניצח מלחמות קשות בעבר כשהמצב ההתחלתי היה שצה"ל היה בנחיתות כלשהי(בסד"כ ובאמל"ח במלחמת השחרור,בהפתעה שהערבים עשו לנו במלחמת יוה"כ).

בנוגע למי שסומך על האמריקאים והבריטים אני ממליץ לבנות קודם כל על העוצמה שלנו:
את אושוויץ הם לא הפציצו(למרות שמספר גיחות צילום שלהם צילמו את המחנה והם ידעו היטב מה הולך שם ואף הפציצו את מפעל פרבן הסמוך),במלחמת השחרור אף אחד מהם לא בא לעזור(ומתנדבי מח"ל זה לא עזרה של מדינה) ביום הכיפורים האמריקנים סיפקו לנו אמל"ח ברכבת אווירית אבל לא היה אמריקאי אחד שנלחם לצדנו(כמו הטייסים הרוסים שנלחמו עבור המצרים לדוגמה).
שורה תחתונה:הכל תלוי בנו.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר