לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2007, 01:00
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
הרצון להוכיח,אחרי הרבה זמן.

בעקבות זו שכתבה כאן שעברה אונס וכל הסיפור החלטתי אני לקחת השראה.
לפני שנתיים עליתי לתיכון בבית ספר אחר,וחוצמזה שממש לא השתלבתי בשום דבר היה ילד גדול ממני בשנה שכל הזמן היה מרביץ לי עם עוד חבר שלו.פשוט ככה,הייתי יושב בספסל הם היו שניים הרביצו לי הלכו. עכשיו אני פשוט מת לתפוס את הבן **** ולקרוע לו את הפנים.
רק מלראות אותו הייתי פוחד.כולם פחדו ואף אחד לא ממש רצה להתעסק איתו,הכיתה מתחתינו 'יעני' אהבו אותו והיו מלקקים לו כדי שיהיה חבר שלהם,אז כמוני היו הרבה שפחדו אבל אני הייתי מקרה מיוחד,זה שבאמת ספג.
הקטע הוא שהוא היה כזה מרביץ לי יום אחד יום אח"כ היה מדבר איתי כאילו אנחנו חברים כשבעצם הוא רצה להשיג ממני כסף וכאלה,וברוב טיפשותי באמת חשבתי שאולי תהיה פה 'חברות'.

הקטע הוא שאף פעם,במשך שנה שלמה,לא החזרתי לו.פשוט פחדתי ושתקתי.הייתי שק החבטות שלו...

עד שיום אחד הוא הרביץ לי כי הרבצתי למישהו אחר שעיצבן אותי והוא היה חבר שלו.חזרתי הביתה אמא שלי ראתה את השריטות על הצוואר והחליטה-אנחנו הולכים למשטרה.(מעניין זה היה יומיים לפני יום העצמאות,עכשיו...) הגשנו תלונה הסברנו הכל...אמרו בסדר אנחנו שולחים את זה למשטרה המקומית.גם אמרתי את זה לבית-ספר והם הזהירו אותו,ובתגובה הוא התחיל לאיים עליי במושגים של "אתה בכלל לא מכיר את הכח שלי"
הוא גם הציע לי שנלך מכות,יעני בוא תפרק עליי את כל הכעס שלך נראה אותך.אבל מה,אני ילד קטן שעושה פוזות?ובמחשבה שנייה היום דווקא חבל שלא הלכתי על זה.
בנתיים הגיעה סופשנה והוא אמר לי וואלה חנן מצטער סליחה על כל השנה,אמרתי לו "מה שהיה היה,עזוב"
לא היה לי כח אליו.

בנתיים בקיץ המשטרה דפקה אותו והוציאה עליו צו הרחקה ממני,הגיעה שנה הבאה והוא יותר לא נגע בי חוץ מכמה פעמים שהוא קרא לי מלשין.סאמא שלך אפילו עוד 1000 פעמים הייתי עושה את זה.

ואז באותה שנה החלטתי שמי שמפריע לי אני פשוט קורע אותו

התחלתי להפציץ הלכתי מכות בציפורניים,היה מישהו ג'בר ממני פי שתיים התחיל איתי נכנסתי איתו לאגרופים ומכות רצח.חוץ מחבר של ההוא משנה שעברה,סתם פעם היה מציק לי פה ושם אבל זה כבר לא היה רציני.

ועכשיו הכל נגמר,אני בשמינית וזה די מאחוריי.
אבל...
אני כלכך מצטער על זה,לא על הקטע שהוא הרביץ לי.על זה שלא החזרתי לו והראיתי לו שאיתי לא מתעסקים(כי גם לאחרים הוא היה מרביץ לפעמים)ונכון שהשבוע היה לנו יום מאוד עצוב אבל אשתמש בביטוי הזה הייתי מראה שאני לא הולך כצאן לטבח.
על זה שאפילו אם הייתי שובר לו שן אחת והוא היה שובר לי שתיים הייתי עומד על הכבוד שלי והערך העצמי שלי לא היה נופל מול כולם.שנה שלמה.
והאמת הי שגם עכשיו אחרי שנתיים,אני מת להיכנס לסיטואציה כזו של ריב עם מישהו ולפרק לו את הפנים מול כולם ולפרוק את החסך שנחסך ממני,זה שאומר-אני יכול.
וזה כל יום,כל יום אני סוחב את הכעס ואת השאלה:למה לא הגבת?למה לא החזרת לו?אפילו קצת?!

רק שיבוא יום אחד לבית ספר ונלך מכות,אפילו אם אני יפסיד,על הכבוד שלי שמרתי.

והרגעים האלה עוברים בחריקת שיניים...הפיספוס.

הרצון להוכיח לאחרים,ובמיוחד לעצמך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

נערך לאחרונה ע"י m-hanan בתאריך 22-04-2007 בשעה 01:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2007, 07:19
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "הרצון להוכיח,אחרי הרבה זמן."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי m-hanan
הקטע הוא שאף פעם,במשך שנה שלמה,לא החזרתי לו.פשוט פחדתי ושתקתי.הייתי שק החבטות שלו...

ואז באותה שנה החלטתי שמי שמפריע לי אני פשוט קורע אותו...

הרצון להוכיח לאחרים,ובמיוחד לעצמך.

הרצון להוכיח מה ? שהפכת מפלצת... בדיוק כמותו?
אין לך ולו בקצת במה להתגאות.

מהתנהגותך זו - הפכת בדיוק כמותם... בדיוק ככל האחרים.
הכעס והשנאה האלו מיותרים.
היית צריך להפנות זאת לכיוונים אחרים בחייך - מועילים יותר.

היית צריך לומר משהו ולא לשתוק. ולכן - האשמה היא בך.
קל להתרברב בכוח פיזי... כאשר מבפנים - אתה חלש - נכנע לכעס ולשנאה.

הכוח האמיתי שלנו הוא זה הפועל מבפנים - ולא הכוח הפיזי המופעל כלפי חוץ.

ישן 22-04-2007, 11:34
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "הרצון להוכיח,אחרי הרבה זמן."

יצא לי ללכת מכות בחיים שלי. יצא לי גם לגרום נזק לאנשים. להגיד לך שאני גא בזה? לא.

בעולם מושלם, לאלימות לא היה מקום. היא לא הייתה קיימת. לצערינו, אנחנו לא חיים בעולם כזה. אנשים אחרים נוקטים באלימות ולפעמים - צריך לנקוט באלימות על מנת להגיב. להגיב. לא ליזום. להגיב.

כמו שכתבתי, יצא לי להשתמש באלימות. אף פעם לא הייתי הצד שהתחיל באלימות או הצד שהתחיל בהתגרות. אבל, תמיד, לאחר מעשה - כעסתי על עצמי. כעסתי שאוליי, אם הייתי מחכה עוד רגע, היה אפשר למנוע את זה.

זה לא משנה כמה חלבונים תאכל. זה לא משנה כמה חזק תעבוד על עצמך בחדר כושר.
אני, אישית, לא מפחיד במראה שלי. ממש לא. אבל, אני יודע אמיתה אחת פשוטה: לא משנה איך אתה נראה, כוח אמיתי הוא כוח שמופעל לעיתים רחוקות והוא נובע ממי שאתה בפנים.

היו לנו ילדים בחטיבה / תיכון שהרביצו המון. לכל מי שנשם לכיוון שלהם - חטף מכות. אני? לא התחברתי אליהם. כל התיכון לא החלפנו מילה. והם בחיים לא נטפלו אליי. כשהם רואים אותי היום ברחוב - הם עוברים מהצד השני, כדי לומר לי שלום.

כל דבר בחיים - אתה צריך לעצור ולחשוב במה הוא תורם לך.
אם הוא מזיק יותר ממה שהוא תורם - עזוב את זה.

אלימות מזיקה יותר ממה שהיא תורמת.
מעבר לפגיעות גופניות, תיקים במשטרה וכו'... תעצור, תעמוד מול המראה, בלי לעשות שרירים ופוזות... תסתכל עמוק עמוק לתוך העיניים של עצמך. ותחשוב.
תחשוב אם אתה אוהב את האדם שמביט בך מהצד השני של המראה.
תחשוב אם אתה אוהב את מי שהפכת להיות.

משפט הסיום שלך, אומר הכל:
"הרצון להוכיח לאחרים,ובמיוחד לעצמך."

אדם חזק באמת - דווקא הוא לא צריך להוכיח כלום, לאף אחד. הוא יודע את זה - וזה מקרין החוצה. כוח, כל כוח, שנובע מבחוץ ולא מבפנים - הוא חולשה. כוח אמיתי נובע מבפנים.

להרביץ כדי להוכיח כוח... זה כוח שנובע מבחוץ. זאת חולשה.

ישן 22-04-2007, 13:36

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "יש הבדל בין הדברים."

תבין אני לא בקטע של 'תראו אותי'.
אמיר,אתה יודע כמה זמן זה כבר יושב לי בלב?יש לך מושג?

תחשוב מה זה שכולם צוחקים עליך,משפילים אותך ואתה יוצא לוזר.והבריון של הבית ספר זה שכולם פוחדים ממנו נטפל ב-85% מהמקרים רק אליך..

מפה-אני חייב לצאת.שאם מישהו ייכנס איתי לסיטואציה אני אלך איתו מכות.

ואם הולכים מכות-אז הולכים מכות.

מה לעשות כן יש לי כעס ושינאה והחלטתי שנה אח"כ שמי שיפריע לי אני יקרע אותו,כמו אלה מהכיתה הנמוכה יותר שירו עליי באקדח אוויר.או אלה שקיללו את המשפחה שלי מול כל הבית ספר.איך לדעתך צריכים להגיב?פשוט פיצצתי תילד שעשה את זה.
בשנה הראשונה לא הגבתי ולא החזרתי.לאף אחד גם לא לילדים הקטנים אז הם תפסו ממני כזה שלא מחזיר..אז טיפסו עליי.וזהו החלטתי שאני חותך ולא יכול יותר לסבול,כי אלה ילדים שמבינים רק כח,אז דיברתי איתם בכח..

ואני בנאדם ממש לא אלים,אחרת לא הייתי מגיע למצב הזה.וכשאין ברירה-אין ברירה.

ואתה מר זאב לא תקרא לי יותר ערס בחיים שלך

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

נערך לאחרונה ע"י m-hanan בתאריך 22-04-2007 בשעה 13:39.
ישן 22-04-2007, 14:25
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אוקיי, אבל, שוב - יש הבדל.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "תבין אני לא בקטע של 'תראו..."

יש הבדל בין הצורך בתגובה כאשר אתה נדחק לפינה - לבין יזימת התגובה הזאת לצורך הפגנת כוח.

אם הגבת כאשר נדחקת לפינה זה דבר אחד ולצערי, הכרחי.

אבל, אם אתה מעוניין בתגובה כדי להוכיח לעצמך אתה לא מה שאחרים חשבו עלייך בעבר... אז אתה ממש עושה טעות.

יש אחד שאני מכיר. תותח בכמה אומניות לחימה שונות. והוא דווקא בחור רזה. לא נראה מאיים. הוא הזמין אותי להדגמה פעם אחת. בחר מישהו מהקהל. מישהו עם חגורה חומה. וכמות הפעמים שהבחור ההוא פגש את המזרון הייתה מדהימה. אבל, מחוץ לאולם, אף פעם לא ראיתי אותו מתחמם. אף פעם לא ראיתי אותו הולך מכות. למה? כי הוא יודע שהוא יכול. וזה מספיק. לו ולכולם.

אז, שוב. תגובה, זה דבר לגיטימי. לעומת זאת, ללכת ולחפש נקמה...

יש פתגם ידוע:

"ההולך לחפש נקמה - שיחפור מראש שני קברים".

תוודא, שאתה לא מאבד את עצמך בדרך.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 22-04-2007 בשעה 14:41.
ישן 22-04-2007, 19:14

מישהו פה איים עליך?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "[QUOTE=m-hanan] ואתה מר זאב..."

אתה כבר עובר את הגבול וכותב עובדות על דעת עצמך,תחשוב טוב לפני שאתה עושה את זה.
לא כתבתי בשום מקום שאני יתפוס אנשים תמימים שלא עשו לי כלום ואני יחפש לריב איתם,לא יודע איזה ניסיון יש לך בדברים האלה אבל אצלי זה לא קורה.
לא כל מי שרוצה לפרק מישהו ספציפי אחר הוא בהכרח ערס.מי שלא עשה לי כלום,אני לא אפריע לו.
אף אחד פה לא איים עליך.
אז טוס מפה ותדחוף את עצמך ואת המגלומניה שלך למקום עמוק שם השמש לא מגיעה.

"לא רוצים,לא צריך..."

נערך לאחרונה ע"י m-hanan בתאריך 22-04-2007 בשעה 19:21.
ישן 24-04-2007, 19:00
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "לא מבין."

למרות שהאשכול מלפני יומיים ואני לא כותב פה הרבה, הייתי פשוט חייב להגיב.

אני חושב כמו dragoon, חייבים להחזיר ואם אפשר אז כמה שיותר.
אני אישית תמיד הייתי מגיב, לא משנה כמה גדול או כמה פנסים חטפתי או מה, פשוט להגיב.
מנסיון כל תחילת שנה, אם עוברים כיתה ויש ילדים חדשים, תמיד יש את אלו שיינסו לבדוק את הכוח שלך, אלה שפשוט יינסו אותך, אישית אני הולך כל תחילת שנה פעם - או כמה פעמים מכות (אם אני רוצה ואם לא פשוט נקלעים למצבים כאלו, ולא אני ממש לא ערס), את המכות האלה אני הולך בצורה הכי טובה שאני יכול והולך עד הסוף, ופשוט אחר כך כל השנה, כבר מבינים שאתה אחד שמגיב.

אני חושב שדווקא כן יש את העניין של להוכיח את עצמך

עזוב בשביל עצמך, לא נסבך יותר מדי, אלא בשביל אותם ילדים שפשוט ייטפסו עלייך, זה די טבעי שאם אתה מתנהג כמו אחד שלא מחזיר פשוט ייטפסו עלייך.

יש את עניין הפחד שאתה מפחד שיחזירו לך, פשוט גומרים אם זה וחוטפים (או מחטיפים) הכל בפעם אחת.

זאת בכל אופן דעתי בנושא המכות, והלכתי המון בחיים שלי, הייתי "הגלדיאטור של הכיתה", כל מה שכתבתי מנסיון...

נ.ב
חבר טוב שלי עבר את אותם דברים ביסודי (כמו dragoon), פשוט לא החזיר, עכשיו - הוא נהיה ילד מניאק שקופץ על כל הזדמנות למכות, כמה שזה חיצוני והשטויות האלה של להוכיח את עצמך בסופו של דבר זה גם מגיע למקום הפנימי של העניין ומשנה את הבן אדם - כמה אפשר לספוג.
ישן 24-04-2007, 21:36
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
המלצה לפעמים אין ברירה ...

לדעתי במקרים מסוימים אתה כן צריך להחזיר ולהראות את הכוח שלך .... בעולם הזה יש אנשים שמבינים רק את כוח הזרוע ... ואם זה מה שהם רוצים זה מה שהם יקבלו ... למה להמשיך להיות בובה ולשתוק ?! השתיקה הזאת בשבילם לא מראה על כלום חוץ מזה שהם תופסים אותך חלש ועוד יותר מתעללים בך ... אל תצא פראייר לעולם ...
ובקיצור ...
אסור להתחיל באלימות פיזית או נפשית ... אבל אם בך מתעללים אל תצא פראייר ואל תהפך להיות בובה ... תראה את כוחך ואנשים יכבדו אותך ... ככה זה ... לטוב לרע

מה שכן ... אל תתגאה יותר מידי בזה שאתה רב מכות כל שני וחמישי זה לא כבוד גדול ... תשתמש בכוח שלך כשתצטרך ...

נערך לאחרונה ע"י Audioslave בתאריך 24-04-2007 בשעה 21:38.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר