לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2004, 23:03
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
את רוצה להגיד לי שאת מבדילה בין פיגוע בדיזנגוף לבין פיגוע בהתנחלויות?

את רוצה להגיד לי שאת מבדילה בין פיגוע בדיזנגוף לבין פיגוע בהתנחלויות?

"כן".

באיזה מובן?

"הם לא צריכים להיות שם. נקודה. לילד שלי לא אתן ללכת לשמור בהתנחלויות. יצטרכו לדרוך לי על הגוף לפני זה. אני לא מבינה, אנשים לא עושים את ההקשר בין הפיגועים לכיבוש. על כל פעולה שלנו יש 50 פיגועים, ואני עומדת מול הטמטום הזה ולא מאמינה. ואני שואלת: איך אתם לא מבינים, מטומטמים?".

אורנה בנאי ....

.רציתי להזכיר לך שאל תדאגי כל כך הרבה לשלוח את הבן שלך "לשמור בהתנחלויות"......מספיק שרק הוא ילך לשוק הכרמל ........
ואני לא אתן לבן שלי ללכת לתל אביב ,אני לא מבין איך אנשים כאלו מטומטמים שגרים בתנחלויות תל אביב רבתי ......

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2813425,00.html

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2004, 11:39
  shikooz shikooz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
מאוד מצחיק אותי התופעה הזאת
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "תעשו עסק"

שדווקא האמנים היותר מגוחכים ומטופשים,מאמינים שהם אנשים מכובדים ושדעתם המטומטמת יכולה להשפיע על אדם כלשהוא או בעלת חשיבות כלשהיא..מצחיק אותי שהם חיים באופריה שמישהו יכול לקחת את דבריהם ברצינות,זה מזכיר לי גם את דבריו של שייקה לוי,שלמרות הרצון העז שלו להישמע כאדם נאור ואינטלגנטי,הוכיח לנו שבמיקרה שלא היה פונה לעולם הבידור..היה יכול להיות לו עתיד בתור מוכר פלאפל ולא יותר..

דמותה המגוחכת של לימור שהייתה מביישת אפילו את הקומיקאים שצמחו מהארלם..ומעידה על האינטלגנציה הנמוכהה של אורנה בנאי.ההומר הירוד שלה,וההתנהגות הבזויה שלה מול קהל צופים גדול , מעידים על אדם בעל חוסר כבוד עצמי שמוכן להשפיל את עצמו בשביל ''צחוק''...
אדם כזה לא יכול להרשות לעצמו לפנות על אף אוכלוסיה בשם ''מטומטמים''..
וצריך להשאיר את דעותיו ההזויות לעצמו...כי סביר להניח שברגע שייקחו אותם ברצינות וינסו לענות לו אליהם הוא יתחיל לגמגם..
ישן 02-11-2004, 12:39
  shikooz shikooz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
עשה טובה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי wxyz שמתחילה ב "הצורך הזה, להיות שמאלן יותר מהשמאלנים"

אל תנסה להכניס את השד העדתי פה..טייל לך פה באשכולות ותיראה ציטוטים של כל מיני אמנים וידעונים שמאלנים..ותיראה שרובם יוצאי עדות אשכנז...
אולם אני מסכים איתך מבלי לערב עדות שבשביל שאמן ייתקבל בברנג'ה ולא להיות מוחרם הוא צריך להראות דעות שמאלניות..
אני ייתן לך דוגמא טובה:סאבלימינאל אליל הילדים שכבש את כל המצעדים ובין האמנים המרוויחים ביותר הוחרם כמעט לגמרי ע''י תחנות הרדיו..אף היו מספר ביקורות עליו שהוא פשיסט גזען ופאנט..
כל מה שהוא עשה זה לא להסתיר שהוא ימני ,מתון אם יש לציין..שהופיע גם עם ערבים ומאמין בשלום..

מוקי לעומת זאת פעיל שמאל נלהט כמו גם אביב גפן..והם זוכים להכרה רבה..
ניראה שהתקשורת שלנו שנוהגת לשטוף לנו את המוח שהממשלה בארץ היא מפלה ודיקטטורית צריכה קודם להסתכל על עצמה..ושפשוט צריך להגיע יום שהעם האדיש הזה יקום ויגיד לא עוד..אנחנו לא נסכים יותר להסתה כנגדנו.
ישן 02-11-2004, 12:40
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
רצח הוא רצח הוא רצח היכן שהוא קורה וע"י כל מבצע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלי זכרון יעקב שמתחילה ב "את רוצה להגיד לי שאת מבדילה בין פיגוע בדיזנגוף לבין פיגוע בהתנחלויות?"

למרות שלדעתי חייבים להפסיק את הכיבוש ולפנות התנחלויות, במיוחד את כל אלו המצויות ברצועת עזה - חייבים לשלול ולגנות כל רצח של מתנחלים בהתנחלויותיהם בדיוק כפי שחייבים לעשות זאת כלפי כל נרצח באשר הוא.

אני שולל מכל וכל את התייחסותה של האומנית המכובדת. שהיא תעסוק בהצלחה באומנותה ותאפשר לפוליטיקאים לנהל את חיינו לטוב או לרע. עובדת היותה אומנית איננה מקנה לה זכויות יתר ואין דעתה נחשבת יותר מרעתו של כל אזרח מאזרחי מדינת ישראל באש הוא.

גם הגישה הסרבנית שלה לגבי ילדיה פסולה מעיקרה. מה ילדה עדיף על ילדים אחרים? הרי היא איננה שוללת (אני מקווה) את הצורך בקיומו של צבא להגנת ישראל - עדין אנו רחוקים ממצב בו יגור זאב עם כבש ואויבנו "עומדים עלינו לכלותנו" ורק צה"ל חזק יגן עלינו מפניהם. כמובן בסיוע המדינאים שיתוו את דרכה של המדינה, התנהגותה ואת משימות הצבא. כל עוד המדינה קובעת שחייבים להגן על ההתנחלויות, כל חיל וטוב לנשק יפעל בהתאם ללא כל ערעור. זכות העירעור היא כנגד פקודה בלתי חוקית בעליל ושמירה על התנחלויות ודאי ובודאי איננה כלולה בקטגוריה הזאת.

אני מסכים שקיים קשר חד חד ערכי בין המצב הכולל בו מצויה המדינה לבין קיומו של הכיבוש ומייחל לתבונה מדינית של ממשלתנו. אבל מצב זה איננו מצדיק סרבנות מכל סוג מכל מין ומכל צד.
אורנה בנאי ....

ההבדל היחיד שבין הפגיעה בהתנחלויות לבין הפגיעות בתוך שטחי מדינת ישראל הוא שאת הפגוע בהתנחלויות ניתן למנוע ע"י הקדמת פנוין מהשטח הכבוש והחזרתם לתוך תחום מדינת ישראל. את הפגועים בתוך המדינה ניתן למתן ע"י החזרת צה"ל לתפקידו המקורי של הגנה על המדינה במקום משימותיו היום של שימורו של הכיבוש.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:03

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר