לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-04-2007, 19:43
  Guy.P.A Guy.P.A אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
איך להגיע לכטב"ם..

שלום לכולם..

אני עוד רגע הולך לצו ראשון אחרי הרבה דחיות, ורצתי לשאול פה פעם אחרונה לפני שאני הולך לשם..

החלום שלי זה להגיע לכטב"ם, לא מזל"טים אלא זיק, זה פשוט החלום שלי, אני באמת מוכן לעשות הכל כדי להגיע לשם.
בגיל צעיר מאוד עברתי משהו בעין ימין שלי שכרגע לא רואה כל כך טוב, ועין שמאל סתם לא רואה טוב. עכשיו זה לא שאני עיוור או משהו, סתם לא רואה טוב כמו מיליון אחרים.. חוץ מזה הכל טוב אצלי.

מטוסים תמיד אהבתי, ומכיוון שידעתי שטייס אני לא אהיה, מזל"טים היה החזון שלי לצה"ל מגיל 10 פחות או יותר, מאז שהתחלתי להתעסק בטיסנים גם, ובסימולטורים אני בכלל מגיל 7 ( כוכב כחול שליטה :] ).

אני יודע שמזל"טים וכטב"ם ככלל שמור לנפלי טיס, ומספר קטן ממקומות אחרים, אבל אני לא מוכן לוותר על ההזדמנות להגשים את החלום שלי בגלל שמירת מקום.

תרומה למדינה היא כל כך חשובה לי, וצה"ל במיוחד, לא עובר יום אחד שאני לא מקדיש מחשבה והכרת תודה לאנשים בדורות שלנו ובדורות שלפנינו על ההקרבה שלהם כדי שאנחנו נוכל לחיות כאן, ואני לא רואה פה יום אחד שלי כמובן מאליו, וכמובן שאשרת בצה"ל בכל מצב ובכל תפקיד אם זה מה שייקבע ולא תהיה אפשרות לשינוי. אבל באמת שהעסק פה הוא כל כך חשוב לי.. במיוחד שאני לא רואה שום סיבה שייקחו רק נפלי טיס למסלול.. איזה סיבה יש לצה"ל לרצות בן אדם שיישב 12 שעות מול מסך מחשב, בטח שלא פיזית יטיס את המטוס, עם פרופיל קרבי? אני בטוח בעצמי שאוכל לעשות את העבודה הזאת טוב יותר מכל עבודה אחרת שייתנו לי. אם לכל אחד יש חוש לדבר אחד שם בחוץ, זה הדבר שלי..

אבל לפני שאני מתחיל את כל העסק פה.. מה הסיכוי שלי...? ...בכלל? האם יש סיכוי קלוש אפילו להיות יוצא דופן במערכת אטומה שכזאת?
ואם כן.. איך? למי צריך לפנות, מה צריך להגיד.. באמת שאני אעשה הכל..

בתודה גדולה גדולה מראש,

גיא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר