לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2007, 14:02
  יעקי יעקי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.02
עזמי בשארה חשוד בסיוע לאויב במלחמת לבנון

עזמי בשארה חשוד בסיוע לאויב במלחמת לבנון

לפני כשבועיים עזב יו"ר בל"ד את ישראל בלי הודעה מוקדמת; היום מתברר כי במהלך החודשים האחרונים מתנהלת נגדו חקירה בחשד כי יעץ לאויב בעת המלחמה. עוד חשדות נגד חבר הכנסת לשעבר: מגע עם סוכן חוץ ועבירות על חוק איסזור הלבנת הון אפרת וייס פורסם: 25.04.07, 14:44

הקץ לשמועות ולניחושים. שבועיים לאחר שהתחיל המיסתורין הרב סביב הסתלקותו של ח"כ לשעבר עזמי בשארה מהארץ - הותר אחר הצהריים (א') לפרסום כי חבר הכנסת לשעבר עזמי בשארה חשוד בהעברת מידע לאויב בעת מלחמת לבנון השנייה. בנוסף - חשוד בשארה בעבירות על חוק איסזור הלבנת הון ועבירות נוספות.

במהלך החודשים האחרונים מתנהלת חקירה בשב"כ בשיתוף היחידה הארצית לחקירות בינלאומיות של המשטרה כנגד חבר הכנסת עזמי בשארה החשוד בהעברת מידע לאויב. במערכת הביטחון חושדים כי במהלך מלחמת לבנון השנייה העביר חבר הכנסת ויו"ר מפלגת בל"ד מידע לאויב וקיים מגע עם סוכן זר.

לפני כשבועיים עזב בשארה במפתיע את המדינה לירדן ומשם המשיך לקטאר ולמצרים, כאשר כל העת הוא מאשים את מערכת הביטחון, חברי הכנסת והתקשורת בישראל ברדיפה פוליטית מכוונת נגדו. יש לציין כי החקירה הדרמטית נגד בשארה החלה בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לידי מערכת הביטחון וחבר הכנסת נחקר באופן כללי על נושא זה, עוד קודם עזיבתו את הארץ.

מיד לאחר שעזב בשארה את ישראל הוטל צו איסור פרסום על דבר החקירה המתנהלת נגדו. רק לפני שבוע התיר בית משפט השלום בפתח-תקווה לפרסם כי מתנהלת חקירה נגד בשארה אך עם זאת לא התיר לפרסם פרטיה. השופטת בדיון אמרה: "כל חשיפה שלא בעיתה עלולה לפגוע בצורה ממשית בהתקדמות החקירה וגם בזכויות נחקריה".

עם עזיבתו של בשארה את גבולות המדינה נודע מפי מקורות שונים כי בכוונתו להתפטר מהכנסת אולם רק היום הוא עצמו נתן לכך אישור סופי, כאשר הניח את מכתב ההתפטרות על שולחנו של שגריר ישראל בקהיר, שלום כהן.

במכתב ההתפטרות כתב: "מאז הבחירות האחרונות גמלה בלבי ההחלטה להתפטר מהכנסת ולפנות יותר זמן לכתיבה הגותית וספרותית, מה עוד שתמיד האמנתי שאני נמצא בכנסת בשליחות ולא כמקצוע". ההתפטרות תיכנס לתוקף ביום שלישי ואת מקומו בכנסת יחליף עו"ד סעיד נפאע.

זמן קצר לאחר שהגיש את התפטרותו התראיין בשארה לרשת "אל ג'זירה", בראיון הסביר את הנימוקים מאחורי ההתפטרות. "בתקופה האחרונה גברו הקולות נגדי בכנסת. במצב הזה נראה היה כאילו אני מנצל את חסינותי, אך לא כך הם פני הדברים. אני לא רוצה לתת לאנשי הימין את ההזדמנות הזאת וממילא תיכננתי להתפטר, ולפיכך החלטתי להגיש את התפטרותי. ניתן להגיש את ההתפטרות בכנסת או בנציגויות ישראל בחו"ל ולכן הגשתי התפטרותי לשגריר".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2007, 17:57
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
לא אכפת לי אם יכניסו אותו לכלא באשמת התקנת פרגולה שלא כחוק
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "גם אני מתקשה להבין"

מזמן היה צריך לזרוק לקלבוש את הכלב המלוכלך הזה, המסית הממריד מחרחר המלחמות וצמא הדם הפשיסט בשארה, בזיון שבכלל התירו מלכתחילה למפלגה שמצהירה בפה מלא שהיא מתנגדת לקיום ישראל ושחבריה תומכים בגרועים שבטרורסטים בעולם להתמודד בבחירות, להזכיר לכם את החוק

ציטוט:
"רשימת מועמדים לא תשתתף בבחירות לכנסת ולא יהיה אדם מועמד בבחירות לכנסת, אם יש במטרותיה או במעשיה של הרשימה או במעשיו של האדם, לפי הענין, במפורש או במשתמע (...) שלילת קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית (...)"

והרי מדינה לאומנית ערבית זה המצע המפורש של בל"ד, אז כשעושים מהחוק צחוק שלא יתפלאו איך מתייחסים אלינו אחר כך, בשארה הוא תוצר של נסיבות האימפוטנציה הכללית שפשטה ברשויות אכיפת החוק. בכ"ז, עדיף מאוחר מאשר אף פעם, ואולי בסופו של דבר ישראל תקבל בחזרה את הכבוד המינימאלי שלה כמדינה, ולא נצטרך "להוכיח" לכל ווזווזון מצוי מסקדינביה הצפונית שליהודים בכל זאת מגיעה מדינה.

נערך לאחרונה ע"י תוכי.נ בתאריך 25-04-2007 בשעה 18:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר