לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2007, 08:45
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בקשר למסיבות האלו
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי psycho59 שמתחילה ב "אז כנראה שהוא מסודר"

במסיבות שדוחפים 100 שקל לחזיה אפשר גם לדחוף 100 שקל למקום אחר וגם לקבל משהו בתמורה
אבל אלו מסיבות לגילאים מבוגרים יותר
ודון דון לאסי כהן (תומר מהסדרה מסודרים) זה עבד מעולה כל פעם אבל זה בעיקר כי כך היה כתוב לו בתסריט

לשאלתך על איך להתחיל עם בנות ובעיקר במסיבה אז כמו שאמרו ברגע שאין לך חשש משיגידו לו אתה כבר בחצי הדרך כי מישהו חכם פעם אמר מאחורי כל לא מסתתר הכן צריך רק להתמיד, לכן כשאתה רואה מישהי במסיבה שמוצאת חן בעיניך אתה יכול לנסות ליצור איתה קשר עין ולראות עם גם היא יוצרת איתך חזרה או פשוט לגשת אליה ולהזמין אותה לרקוד להושיט יד ולשאול אותה אם היא רוצה לרקוד או במשפט אחר (הקטע עם משפטים זה בעיקר איך אומרים כי יש משפטים שזה ישמע משפטים של ארסים ומצד שני בנימה אחרת זה ישמע משפט מאוד חמוד) ואם היא כבר הסכימה מתוך זה אפשר קצת לפטפט בריקוד אם הריקוד מאפשר זאת (אם הוא לא קצבי מידי) ולאחר מכן אפשר להציע לך ללכת לשתות משהו ומפה השמים הם הגבול, מהניסיון שלי ואני יכול להגיד לך שאני לא מאלו שהתחילו המון עם בנות בדיסקוטקים עדיין היתה לי הצלחה שנגשתי לבנות שם והתחלתי לדבר איתם מה שהכי חשוב זה ביטחון עצמי ולדעת שבמקסימום תקבל לא שזה לא כזה נורא ולעומת זאת תמיד יש סיכוי שתקבל כן וזה מה ששווה את הסיכוי

שיהיה בהצלחה ותעדכן כמובן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

נערך לאחרונה ע"י charm בתאריך 26-04-2007 בשעה 08:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר