לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2007, 20:34
  nbc4u nbc4u אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.06
תשובות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "אם כבר פתחו נושא. מצ"ח ומ"צ..."

1- למצ"ח לא דרוש קב"א או נתונים מסוימים..
2- אין דבר כזה גיוס של מצ"ח... אתה מתגייס למ.צ ולאחר תירונות של מ.צ הינך משתבץ על פי:
צורכי המערכת/ "נתונים" / קומבינות למגזר מסוים בחמ"צ ( חיל משטרה צבאית ).
הגיוסים של מ.צ הם לרוב באותם תאריכי גיוס כ.צ... אם אתה מיועד להיות ש.צ הדבר כבר נקבע לפני שאתה מגיע לבקו"מ רק שלרוב אתה לא תדע את זה.
3- שאתה מדבר על השירות במצ"ח אני יוצא מתוך נקודת הנחה שאתה מדבר על חוקר...
במצ"ח יש כמה סוגי חוקרים... וכמו כל מקצוע יש אנשים שנהנים וכאלו שפחות.. לפי סטטיסטיקות יבשות, בטירונות כולם רוצים להיות "חוקרי מצ"ח" כי זה נשמע כמו הדבר עם הכי הרבה עניין בחיל , אך בפועל בערך 20 אחוז מאוכלוסיית החוקרים פוסלים מקצוע ויותר היו עושים זאת אם לא היה כרוח בתהליך כל כך הרבה כאב ראש.
4- היציאות של חוקר בתחילת הדרך, לתקופה של שנה בערך הם 11-3. תבין מזה מה שאתה רוצה.
5- אני לא יודע עד כמה הייתי אומר שקהילת מצ"ח הם "איכותיים" כסטיגמה... כמו כל מקום בצבא יש לך חברה טובים וחברה טובים פחות.
6- עצה שלי אם אתה לפני גיוס, ולא מתגייס קרבי ניתן למצוא דברים מעניינים ומושכים הרבה יותר ממצ"ח.
אם תמצא את עצמך במשטרה צבאית הסיפור קצת אחרת... גם לא יותר מידי.
7- בקשר לבילוש וכדומה.. גם ב99 אחוזים מהמקרים הגיוס הוא למ.צ ובסוף הטירונות אתה מקבל שיבוץ לקורס ש"יסמיך" אותך למקצוע מסויים בסדיר..למשל בלש, שוטר, מדריך כלואים, מאבחן ביטחוני וכו וכו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר