לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2007, 11:25
  Anasurimbor Anasurimbor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי k123 שמתחילה ב "מאוהב בטירוף"

מצטער לאכזב אותך, אבל אתה לא מאוהב בטירוף. לכל היותר אתה נדלקת על מישהי וככל שהזמן עבר המשכת לגדל ולהצמיח את הפנטזיה הזאת עד שהיא נהפכה למשהו גדול מהחיים.. תוך כדי שכנעת את עצמך שאתה מאוהב בה. אתה לא יכול להיות מאוהב במישהי אם אתה אפילו לא מכיר אותה, אפילו לא מדבר איתה או מבלה איתה כמות מינימלית של זמן. באנגלית זה יותר ברור ההבחה בין crush לבין "in love" אתה בכיוון ה crush (מצטער שאני אולי מבאס אותך או נשמע מתנשא.. אבל לפי איך שאתה מתאר את המצב זאת האמת). עשה לעצמך טובה ותוריד ציפיות, היא סה"כ בנאדם ולא שום דבר יותר מזה - אם אתה מרגיש שאתה באמת רוצה אותה אז לך תדבר איתה. אם אתה לא יכול לדבר איתה - תמשיך הלאה ותפסיק סתם לענות את עצמך.... אם תשאל אותי אולי כל הסיפור הזה הוא איזה תירוץ כדי להתחמק מלחשוב על הדברים שמפריעים לך באמת. קל מאוד להתעלם מהבעיות האמיתיות וכדי להתחמק מהן להציב לעצמך איזה בעיה מדומה שתוכל להתרכז בה בלי לפתור אותה, אני בטח שלא אעז להסיק ממה אתה מתחמק כי זה עניין מאוד אישי.. אבל אם זה נכון אתה מוזמן לחלוק את זה איתנו.

נ.ב. אם מישהו חולק על דעתי הוא מוזמן לכתוב את זה, אני לא אכעס
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2007, 11:46
  Anasurimbor Anasurimbor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי k123 שמתחילה ב "א' אני מכיר אותה כבר 6 שנים....."

הממ אני באמת שלא בא נגדך, אני רוצה רק בטובתך. אבל דווקא זה שזה נמשך 6 שנים מראה שאתה גורר את זה בלי מטרה. אני ממליץ לך בחום ללכת לדבר איתה, או לעבור הלאה. אתה רק מענה את עצמך. ובקשר לשאלה שלך למה לך לפתוח נושא על בעיה שלא באמת קיימת, הרבה מהפסיכולוגיה המודרנית עוסקת בזה. אין לי שום הסמכה מקצועית ולכן אני לא יכול להגיד לך מה המושגים המדויקים.. אני אשמח אם מישהו שכן מבין יותר ממני יוכל לעזור לי כאן בפורום להסביר לך. העניין מאחורי זה הוא שקשה לך להתמודד עם הדברים האחרים ויותר קל לך להתמודד עם בעיה שלא קיימת, אתה פונה לעזרה פה בפורום כדי להוכיח לעצמך שלכאורה כן זאת הבעיה ולהצדיק את העובדה שהיא זאת שמטרידה אותך "באמת" למרות שהמצב הוא כנראה לא נכון. אתה צריך לשאול את עצמך את השאלה ששאלת ולהגיע לתשובה כי זה עניין מאוד אישי.
ישן 25-04-2007, 12:07
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי k123 שמתחילה ב "מאוהב בטירוף"

בשביל לפתוח פתח שדרכו תוכל לדבר איתה אולי תוכל לגשת אליה ולבקש ממנה מייל כי יש דווקא ג'אנק מייל נחמדים ומצחיקים שהיית רוצה לשלוח לה. אחרי שיש לך את המייל שלה תוכל חוץ מג'אנק מייל לנסות ולדבר איתה ע"י התכתבות, או אולי באייסי. אם יהיה לך אומץ - תוכל לבקש ממנה את הטלפון שלה ולשאול אותה אם זה בסדר מצידה שתתקשר מידי פעם לדבר על סתם דברים. זה מה שאני עושה, ואני בדר"כ מקבלת, כי זה לא מאיים, זה לא אומר חד משמעית "אני אוהבת אותך" "אני רוצה אותך".
ביקשת דרך שהיא לא פנים מול פנים, אז זה מה שיכולתי לחשוב עליו כרגע. אלא דרכים שיכולים לפתוח פתח שמשם תוכל לקחת את הרסן לידיך.
אני לא מציעה להגיד לה כרגע שאתה אוהב אותה, כי אתה לא יודע מהם רגשותיה כלפיך, ואם הם לא זהים, אתה עלול לחטוף את מכת חייך, רק בגלל שאתה כל כך מאוהב. כגודל האהבה כך גודל הכאב. קודם תתכתב איתה, תכיר אותה קצת יותר. אם אתה לא יכול פנים מול פנים - תנסה בכתב.

הבעייה היא שבאמת, בגלל חוסר הקשר שיש לך איתה, גורמת לכך שאתה יותר ויותר מאוהב ברעיון של האהבה ולא בבנאדם עצמו, כך שליצור קשר יכול לאכזב אותך עוד יותר. אבל זה לא יעזור להגיד לבנאדם משהו כזה, כי הוא לא מבין את זה עד שהוא מבין את זה. כשאני מאוהבת במישהו אני מאוד משתדלת כל הזמן לקרקע את עצמי ולראות אותו - מה שיש מול העיניים, ולא איך אני רוצה שהוא יהיה, או איך שאני משערת שהוא. זה לא מוריד מהאהבה שלי אליו, אלא רק את האכזבה או הפגיעה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 25-04-2007, 21:40
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה או. קיי. אני אנסה שוב
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי k123 שמתחילה ב "תביני.. אפילו את הדבר הפשוט..."

עצה מעשית אחת תהיה כזו: אם ממש ממש אין לך דיבור איתה אתה חייב להתקרב לאדם שהכי יש לו דיבור איתה. זו לא חייבת להיות דווקא חברה טובה. פשוט יש עדיפות לאדם ששוהה במחיצתה מספיק זמן. כך - אם תשתדל להתחבר איתו, אז תהיה לך יותר הזדמנות להיות לידה ויש סיכוי יותר גבוה שתוכלו לדבר איזו מילה. אם אין אדם קרוב אליה שאתה יכול להתחבר אליו, חפש אדם אחר - כזה שקרוב לזה שקרוב אליה (אני מקווה שהבנת: אם X קרוב אליה, ואתה לא יכול להתקרב אל X, אז התקרב אך Y שהוא יותר קרוב ל-X). זה אמנם סיכוי יותר קטן, אבל בכל זאת סיכוי שאינו אפס.

אבל אם לומר את האמת, אני לא חושבת שהעצה הזו טובה בשבילך, כי הפחד משתק. שמתי אותה כי - מי יודע? אולי אתה חושב אחרת?
אני חושבת שהדבר הכי הכי חשוב שאתה יכול לעשות וחשוב מאוד שתעשה זה לא איתה, אלא איתך - עם החלומות שלך. אמרת שאפילו בחלומות קשה לך להגיד לה שאתה אוהב אותה. תאמין לי שאני מאוד מבינה אותך, כי שנים אני לא יכולתי לדמיין את עצמי עם מישהו שהתאהבתי בו בלי לחוש כאב רגשי עמוק, שהרס לי כמובן את כל ההנאה מהפנטזיה. אז אני רק רוצה שתבין שאני כן מבינה אותך.
חשוב מאוד שבחלומות שלך, ובפנזטזיות האישיות שלך תגיע למצב בו אתה מצליח להביע את אהבתך אליה (לא חשוב אם זה ב אמירת "אני אוהב אותך" או בנתינת ורד או להסתכל לה בעיניים) - המצב שאתה צריך להגיע אליו הוא מצב שבחלומות שלך היא נענית לך. {דרך אגב, לכל התוהים: לא, זה לא טריביאלי לדמיין מישהו שאתה אוהב נענה לך בחלומות. זאת מניסיון. בפנטזיות שלי תמיד תמיד הייתי דחוייה בכל מצב. להגיע למצב בו בחלום האישי שלי אני לא דחוייה היה מאוד מאוד מאוד קשה לי. אז אני כן יודעת על מה אני מדברת.}
אחת הבעיות הכי גדולות שלך היא שיש בך כל כך הרבה אהבה שאתה לא יכול להעניק, כי מושא האהבה לא קיים כרגע או לא מוכן לקבל כרגע את אהבתך. זה חוסם אותך מבפנים, ובנוסף לכל הצרות הפחד משתק אותך. חשוב מאוד שתביע את אהבתך, כי אם לא - זה יצטבר בך, והסבל יגדל יותר ויותר. זה רק יזיק.
ברגע שתגיע לרגעים האלה, תחוש הרבה יותר ביטחון, הרבה יותר רגיעה, וכך, המציאות שאתה צריך להתמודד איתה ומולה תראה לך קצת אחרת, פחות בלתי אפשרית. אתה בעצמך תמצא את חלונות ההזדמנות המתאימים, בלי עזרתו של אף אחד.
העצה השנייה שלי היא העזרה הכי נכונה לדעתי שאני יכולה לתת לך, כי כשהפחד משתק קשה להגיב. אם פורקים קצת מהפחד בדרכים אחרות, מרגיעים את הפחד, אז יש יותר אפשרות להגיב ולעשות משהו.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר