לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2007, 17:58
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
אני משתגע.. אני מרגיש כאילו היא מחפשת לריב איתי !

שלום לכולם .
אני כבר לא יודע מה לעשות עם חברה שלי
אנחנו שנה ביחד ואני לא יודע מה היא רוצה ממני .
היא בחורה שלוקחת כל מילה שאומרים וממש מעוותת אותה.. כאילו היא עושה מהמילה הזאת שלילית.
אני יספר לכם בקצרה...
אנחנו עושים כל פעם הליכה.. ושהיא הייתה אצלי בבית אחותי שאלה אותי נוו איך היא הולכת ?!
אז אמרתי בין בינוני ללאט.. כי היא באמת הולכת ככה.
ולא עשיתי את זה בשביל לצחוק עליה או להעליב אותה פשוט אמרתי כי זה באמת ככה.
אז היא נעלבה והתחילה בהליכה שעשינו אחרי מספר דקות ללכת מהר ולבד וכולה עצבנית בגלל העיניין הזה.
היא נעלבה וחושבת שכל העולם צוחק עליה ( ממש פסיכית) ומה עוד .. שהיא חושב שאחותי שונאת אותה חח
ולאחותי אין כלום איתה .. חברה שלי לוקחת כל מילה ומנסה לעוות את זה כאילו זה לא טוב וכל הזמן מבקרים אותה וצוחקים עליה. אני ממש לא מבין את זה ...
זה כבר הגיע למצב שלפני כמה זמן אפילו אמא שלי התקשרה בשביל להתנצל על משהו שהיא אמרה בצחוק:
היה איזה קטע שהיא קיבלה מכה בעיין אז אמא שלי בצחוק אמרה לה זה כאילו קיבלת מכות בשתי העיניים בגלל האדום שבעיניים ( כאילו בגלל האיפור) ומה חברה שלי אמרה על זה שהיא צחקה עליה כאילו יש לה שני פנסים בעיניים.
זה מחרפן אותי .. היא עושה מכל נמלה פיל ואם היא נעלבה ומשהו לא נראה לה אז שתגיד אבל מכל שטות היא נעלבת וחופשת שצוחקים עליה - במילה אחת " ריגשי"
זה ממש מעצבן ומחרפן אותי. ויש עוד מלא דוגמאות לזה שאני לא ישגע אותכם כי אין סוף לזה.
כמעט נפרדנו היום , והכי מעצבן שהיא יודעת להגיד את המילה הנכונה כאילו יהיה מה שלא יהיה תמיד אני הלא בסדר ואם היא תספר את זה לחברה או למישהו אז הם יצדיקו אותה כי היא גורמת לזה שזה יהיה לטובתה וכאילו יצא שאני הלא בסדר והיא הבסדר כאילו תסובב את הדברים לטובתה..
שולטת בעיניינים ממש ! ואני מה אני ??! רוצה שיהיה טוב ואמרתי לה את זה
אבל זה נראה שמרוב שטוב לה היא מקיאה את זה ממש !
מה לעשות ואיך לגרום לה להבין שזה מעצבן אותי כבר ושתספיק עם כל הריגשי הזה !
ודיברתי איתה ועכשיו אנחנו כאילו מדברים אבל עדיין זה מציק לי
ואם אני ידבר איתה שוב זה לא יעזור כי כבר דיברנו על הכל והיא עדיין נעולה וחושבת שצוחקים עליה .
אני אוהב אותה מאוד בכל ליבי ואני כבר משתגע מזה... תעזרו לי בבקשה !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2007, 18:18
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
אתם מזכירים לי את ההורים שלי.. חחח...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "אני משתגע.. אני מרגיש כאילו היא מחפשת לריב איתי !"

אבל לפי דעתי, כדי ליישר את ההדורים ביינכם תבקש מאמא שלך לא לספר יותר בדיחות כאלה, כי למען האמת אני נעלבתי בשבילה...
תמיד תהייה לצידה, תמעיט בויכוחים, אפילו אם אתה ממש מרוגז על המצב, תרגיע את עצמך.
ומה אני עוד יגיד לך, תפנק אותה, שהיא תרגיש שכן איכפת לך ממנה, ואל תצחק עליה יותר מידי אם היא כל כך רגישה, תעשה טובה לאנושות...
מניסיון (ולא של ההורים שלי חחח..) תגיד לה כל הזמן, כמה שהיא צודקת, וכמה אתה לא בסדר ובלה בלה בלה... רק שהיא תהייה מאושרת.

התמונה הכללית של כל הסיפור הזה (לפי דעתי)- ואתה לא תוהב לשמוע את זה..
אבל.. נראה לי שהיא מתבגרת, ואתה נשאר בכל הקטע של הצחוקים שהיו לכם פעם. נראה לי שהיא רוצה קשר יותר בוגר... בגלל זה אני חושב שהיא מתנהגת ככה.

יום טוב ובהצלחה.
ישן 27-04-2007, 19:54
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "אני משתגע.. אני מרגיש כאילו היא מחפשת לריב איתי !"

אני מכיר בדיוק מישהי כזאתי..

היא הייתה בסך הכל ידידה טובה שלי והרגשתי כאילו כל פעם שאני יוצא איתה ועם עוד אנשים אני נשוי 30 שנה.
היינו הולכים נגיד 4 חברה(2 בנים 2 בנות) וסתם נגיד אני וחבר שלי היינו מסתכלים על בנות וכאלה אז היא מאוד נעלבה(בלי להגיד כמובן..מאלה ששומרות הכל ואז זה בא לך בהפתעה) ולקחה כל אחד מאיתנו שיחה ובסוף כמו סמרטוטים התנצלנו ואמרנו שזה לא בסדר מצידנו...כה זה בנים אחי..אין כוח לחפירות חח.
היא הופכת אותך לזקן...חבר שלי היה חבר של מישהי כזאת(3 חודשים ככה) ואחרי הקשר התחילו לצמוח לו שיערות לבנות חחח..הרסה אותו לגמרי..
אני בחיים לא אוכל להיות עם מישהי כזאת..אני צריך מישהי שזורמת(לא במובן המיני של העניין..זה רק יכול לתת נקודות זכות:]),שצוחקת גם שצוחקים עליה(בצחוק כמובן).מישהי שלוקחת את החיים בכיף ולא אחת שאני ארגיש כאילו אני צריך לחשוב על מה אני אומר כל שנייה כדי שהיא לא תיפגע.
להרבה בנות יש תכונה כזאת..ממש פרנואידיות וחושבות שכל העולם נגדן וחשוב להם מה אומרים אליהן.
אם לא מתאים לך אני מציע לך לסיים.לי הספיק מה שהיה לי עם ידידה שלי כדי להבין את זה טוב טוב.
אם אתה בחור שאוהב לצחוק ולהנות מהחיים אז תסיים את זה..אי אפשר להשתנות בקטע הזה..
בהצלחה:]

נוב 07.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר