לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2007, 14:52
  alex188 alex188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.05
מבחנים פסיכוטכנים אושרו ! לי :)

שלום

אז הנה חלק מהמכתב המאושר

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עתה עולים בי כמה שאלות.

1. הגשתי בקשה להערכת זמן בבחינה, עקב לקות פיזית שמוכרת על ידי משרד החינוך, האם זה שזה לא צוין כאן, אומר בעצם שזה לא אושר? המעניין הוא , שביום בו שלחתי לה את הטופס שיש תוספת זמן באותו התאריך גם הוקלד המכתב.

2. עוד ציינתי שאם יצא לי לעבור מבחנים חוזרים הייתי שמח לעשות אותם בכתב יד ולא מול מחשב היכן ומתי ניתן לבקש (אם בכלל) לעשות אותו בכתב יד?

3.הגיוס שלי באוגוסט , ברור מאליו שאין לי אפשרות להתמיין לשום תפקיד כי כבר מאחור, האם יש סיכוי שידחו לי את הגיוס על מנת שאוכל להתמיין לתפקידים שכרגע אני לא יכול לעשות אותם?

4. אני תלמיד די טוב, עם תעודת בגרות טכנולוגית (ציון די נמוך של 95 עם בונסים) פסיכומטרי שלי 690 וכרגע לומד מהספר "הכנה לבחינת המיון של צה"ל" של קידום, הספר באמת עוזר? מישהו פה השתמש בו?

תודה רבה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2007, 17:05
  מורי89 מורי89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alex188 שמתחילה ב "מבחנים פסיכוטכנים אושרו ! לי :)"

איזה כיף לך! אני יודעת איך זה מרגיש שמקבלים מכתב כזה אחרי ים נידנודים ופקסים טלפונים חחח..
גם אני קיבלתי מכתב כזה לפני חצי שנה בערך ועברתי מבחנים חוזרים..

שיהיה המוןןן בהצלחה!!...

ד''א לא יודעת מה הייתה הסיבה שאישרו לך אבל אצלי בכל אופן זה היה קצת מוזר..
הוזמנתי ללשכת גיוס ואז בכלל נכנסתי למיטב לבסיס עצמו ושמה היה לי ריאיון עם מאבחנת וקצינה מאבחנת..ואז אישרו לי את המחבנים וקיבלתי מכתב..באתי ללשכת גיוס ולא היה לי מבחן מול מחשב בכלל...נתנו לי חוברת ישנה כזאת שמעלה כבר ריח של אבק עם תרגילים במתמטיקה ודף תשובות ובתוך חצי שעה הייתי צריכה לענות על החוברת(30 תרגילים)..

שוב בהצלחה!!..תנצל את ההזמנות עד הסוף כי באמת אחד למיליון מקבל פסיכטכני חוזר ומי כמונו יודעים כמה קשה זה להשיג את ההזמדנות השנייה הזאת נכון? חח...

ישן 29-04-2007, 21:38
  alex188 alex188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מורי89 שמתחילה ב "איזה כיף לך! אני יודעת איך זה..."

אני גם הייתי במיטב בתל השומר. עד שמצאתי את המקום הזה... הזוי זה ממש בסוף הבסיס הזה שם, זה היה ממש סיוט (לי לפחות). שם הייתה לי גם שיחה עם שני חיילות, אז כנראה אצלך זה לא כזה מוזר

בכל מקרה, המבחן הזה שקיבלת היו שם תרגלים קשים? ברמה של יחידות בגרות או פשוטת כאלה? או שהם בכלל דומים לתרגלים מהפסיכוטכני עצמו?

Musicman0 אל תאמר נואש ! אני נלחמתי בשביל זה יותר מחצי שנה, פקסים במליון עותקים למליון אנשים, ועוד נאלצתי להגיע לתל השומר ולעמוד מול אלטירה בשיחה הזו שפשוט הייתה שם מתקפה מסיבית עלי אני לא יודע איך יציאתי מזה בחיים. אם עברת אבחון סביר להניח שתקבל מבחן חוזר. חבל שלא שלחת את הבקשה שלך ישר לתל השומר זה היה מזרז את הדברים, עד שזה עובר מלשכת הגיוס עד לתל השומר לוקח כמה חודשים טובים. בכל מקרה אל תתיאש...

אגב מורי89 את חושבת שהנתונים שלך השתפרו ? כלומר יש איזו דרך לדעת שזה עלה או ירד (לא עלינו כמובן הלוואי ורק נעלה )
ישן 01-05-2007, 00:01
  MALSHAB123 MALSHAB123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alex188 שמתחילה ב "מבחנים פסיכוטכנים אושרו ! לי :)"

אני כרגע גם בתהליכים של מבחן פסיכוטכני חוזר

אתם יכולים לתת לי עצות איך להתנהג כלפי לשכת גיוס ,איפה ללחוץ אולי ואיך לנדנד..?

כבר שלחתי את הבקשה עם ההמלצות והכל .

עשיתי פסיכוטכני ,קיבלתי קב"א 51, ואז הובטח לי שאם אני יעשה אבחון ויקבל משהו אז ייתנו לי חוזר,עשיתי אבחון וקיבלתי הארכת זמן + ריטלין ופתאום הצבא מתחיל לעשות בעיות.

וזה לא רק שעשיתי אבחון אחרי המבחנים,גם חיילים דיברו איתי תוך כדי המבחן וקרו עוד כמה סיבות לא שגרתיות שהפריעו לי לעשות את המבחן במקסימום שאני יכול להוציא..

איך אני יכול ללחוץ במקומות הנכונים?

ד"א לכל מי שמאשרים חוזר הוא לא עושה בחינה חוזרת רגילה אלא כזאת רק של מתמטיקה?

אתם חושבים זה שיש לי באבחון החדש רק הארכת זמן וריטלין משפיע?
ישן 02-05-2007, 17:00
  מורי89 מורי89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.07

היי אלכס..
עונה קצת באיחור אבל זה גם משהו חח..גם אני דיי הסתבכתי כשהגעתי לשמה חח..אמרו לי ימינה שמאלה עד הסוף באיזה ביתן פסיכטכני..כל חייל שני שעב ליידי שאלתי ולחיילים שמה אין מושג בכלל איפה זה! עד שנתקלתי באיש קבע והוא הסביר לי..אמר לי תרגי עד הסוף ואז תפני ימינה ותעקפי את הצריף..חחח סיוט!..אולי חצי שעה עד שמצאתי..הלכתי וחזרתי חח..
אז לגביי המבחן..במבחן במתמטיקה היו תרגילים של חשיבה...אבל ממש חשיבה של לדפוק את הראש בשולחן בשביל להגיע לזה..
תרגילים טיפה יותר מסובכים ממה שנותנים בצו ראשון במחשב..
אממ ולגביי הנתונים..אני חושבת שזה השתפר כי קיבלתי מנילה חדשה עם יותר תפקידים..וקיבלתי גם חריגת יח''ש שד''א עברתי את המיון ואני מתגייסת להדרכה בהנדסה קרבית..ככה שזה דיי הועיל לי כל התהליך הזה..
מקווה שגם אצלך זה יעזור רק ללמעלההה!!
בהצלחה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר